نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

هزینه اجاره بیلبورد تبلیغاتی در کردستان (سنندج)

قیمت اجاره بیلبورد تبلیغاتی در کردستان (سنندج)، در مکان‌های مختلف بنا به میزان تردد و ترافیک می‌تواند متغیر باشد. در واقع استان کردستان به خاطر طبیعت زیبا و جاذبه‌های گردشگری که دارد، دارای ترافیک و تردد بالایی است و سالانه جهت اجرای تبلیغات محیطی مورد توجه برندها و صاحبان کسب و کار قرار می‌گیرد. این ویژگی تاثیر مثبت و بسیار زیادی بر  خرید بیلبورد دارد.

شرکت تبلیغاتی آراد، با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه بیلبورد آماده مشاوره و اجرای حرفه‌ای کمپین تبلیغاتی شما است.

جهت دریافت نتیجه مطلوب، کمپین تبلیغاتی و رزرو بیلبورد در کردستان، با کارشناسان حرفه ای هلدینگ آراد در تماس باشید.

فهرست مطالب

اهمیت تبلیغات بیلبوردی سنندج (کردستان)

کردستان، برای اجرای تبیلغات بر روی بیلبورد دارای موقعیت مناسبی است. اگر شما در راستای اجرای کمپین تبلیغاتی خود قصد انجام تبلیغات محیطی را دارید. اجاره بیلبورد در کردستان (سنندج)، یک راه عالی برای برقراری ارتباط با مخاطب خاص است. اگر یک بیلبورد تبلیغاتی به خوبی طراحی شده باشد، ولی اگر در موقعیت مناسب قرار نگیرند، ممکن است شکست بخورد. مکان رزرو بیلبورد نقش مهمی در استراتژی کمپین تبلیغاتی ایفا می کند، زیرا باعث می شود تبلیغات بیلبورد به نتیجه مطلوبی دست یابد.

استان کردستان، از سمت غرب کشور با کشورهای ترکیه و عراق هم‌مرز است. همچنین به دلیل مرزی بودن منطقه، شهری ترانزیتی با ترافیک بالای عبور وسایل نقلیه و حمل و نقل سنگین دارای یک مزیت رقابتی است. کوهستانی بودن این منطقه دارای چشم اندازهای بکر و وسیع است که بستری مناسب برای تبلیغات محیطی کردستان است. خرید بیلبورد در کردستان، فرصتی را در اختیار موسسه‌ها و شرکت‌ها، جهت دیده شدن و معرفی محصول، کالا و خدمات قرار خواهد داد. موسسه‌ها می‌توانند با بیلبورد تبلیغات محیطی در کردستان(سنندج)، به افزایش فروش خود کمک کرده و در نتیجه به کسب سود بیشتری دست یابند. همچنین محصولات و صنایع خود را به‌راحتی به بازار و مخاطب هدف معرفی کنند.

تبلیغات بیلبوردی، یک شکل فوق العاده موثر از تبلیغات محیطی است. هر کسب و کاری باید در مورد چگونگی ارتقاء کسب و کار خود دانش داشته باشد، زیرا این یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که برای داشتن پایگاه مصرف کننده ثابت کسب می شود. سالانه هزینه زیادی صرف تبلیغات محیطی می شود و 62 درصد از این هزینه مربوط به تبلیغات بیلبوردی است. تعیین مخاطب مورد نظر شما بخش مهمی از بازاریابی است. ارتباط با مخاطبان مناسب یکی از اهداف اصلی فروش بیلبورد کردستان است. تعیین مخاطب مورد نظر شما نیز بخش مهمی از بازاریابی است.

کردستان تبلیغات محیطی
سازمان تبیلغات
بیلبورد کردستان (سنندج)

معرفی مکان‌های مناسب رزرو بیلبورد در سنندج (کردستان)

استان کردستان، منطقه کوهستانی با آب و هوای معتدل و منحصر به فردی است  که در غرب کشور ایران با زیبایی‌های بکر، طبیعی، جذاب و دیدنی واقع شده است. استان کردستان مسیر و پل ارتباطی بسیاری از مسیرهای کشوری است. همچنین استان کردستان یکی از استان‌های پرجمعیت و پر رفت و آمد کشور محسوب می‌شود. ازدحام جمعیت در این استان به دلیل  جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیری که دارد بسیار است. کردستان یکی از قدیمی‌ترین کانون‌های زیستی و استقرار گاه‌های انسان در جهان محسوب می شود. موقعیت‌های طبیعی و ویژگی‌های جغرافیایی این منطقه و مناطق خاص و جذاب طبیعی عامل جذب گردشگران بسیار زیادی در این منطقه است.

مکان‌های جذاب گردشگری و تاریخی مهم استان کردستان که هر ساله جمعیت زیادی را به‌ جهت گردشگری به خود جلب می کند، عبارتنداز:

  • دریاچه زریوار: دریاچه زریوار، از زیباترین مقاصد گردشگری و از بهترین مکان‌های دیدنی استان کردستان است. دریاچه زریوار به دلیل طبیعت منحصر به فرد، محبوبیت بسیاری در میان گردشگران و مسافران داخلی و خارجی دارد.
  • اورامان: این منطقه به دلیل زیبایی‌های طبیعی گردشگری که دارد یکی از مناطق پربازدید و پر رفت و آمد در استان کردستان است.
  • پارک آبیدر:  پارک آبیدر، یکی از معروف‌ترین مکان‌های دیدنی با چشمه‌های خروشان در استان کردستان است.
  • غار کرفتو: غار کرفتو، از مهم‌ترین و قدیمی‌ترین آثار و جاذبه‌های گردشگری و تاریخی استان کردستان است.
قدرت تبلیغات

دیوید آگیلوی از پیشگامان تبلیغات مدرن دنیا

دیوید آگیلوی در سال 1911 در بریتانیا متولد شد و در سال 1999 درگذشت. او در کنار بزرگانی مانند دکتر گالوپ (بنیان گذار موسسه گالوپ)، ریموند رابیکم و استنلی رزور از پیشگامان تبلیغات مدرن به شمار می رود. وی فعالیت حرفه ای خود را از موسسه گالوپ شروع کرده و در سال 1948با همراهی آقای ماثر برای اجرای ایده های تبلیغاتی خود اقدام به تاسیس آژانس تبلیغاتی آگیلوی کرد.

آگیلوی مدیر تبلیغاتی برجسته ای بود، تاجایی که به وی لقب پدر تبلیغات داده شد. از جمله تالیفات وی در زمینه تبلیغات می توان به کتاب اعترافات یک تبلیغاتچی اشاره کرد. در سال 1962 مجله تایم او را جادوگر تبلیغات معرفی نمود. درحال حاضر آژانس تبلیغاتی اگیلوی به عنوان هشتمین آژانس بزرگ تبلیغاتی جهان با حدود 18000 کارمند در 120 کشور جهان فعالیت دارد.

تصویر دیوید آگیلوی
شعار تبلیغاتی

اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی در کردستان (سنندج)

 تبلیغات محیطی بیلبورد، در جهان امروزه به عنوان یکی از مهم ترین شیوه‌های کسب و کار کاربرد یافته است و در برخی از موارد با توجه به معیارهای مختلف و همچنین ویژگی‌ها و امتیازات مناسبی که این روش دارد، می تواند انتخاب اول بسیاری از مدیران برای شناساندن محصول خود به مشتری باشد. خواسته و هدف اصلی هر موسسه‌ای فروش محصولات و خدماتی است که ارائه می‌دهد.

اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی کردستان، با توجه به ویژگی‌های جغرافیایی و طبیعی که دارد به انجام هرچه بهتر پلن‌های تبلیغاتی با سطح بالای بازدهی، کمک به‌سزایی می‌کند و سبب شناخت، نام تجاری موسسه و محصول شما می شود.

قیمت بیلبورد تبلیغات محیطی سنندج

نحوه تبلیغات حرفه ای

از ابتدای شکل‌گیری تمدن بشریت، تبلیغات در بطن زندگی انسان‌ها ریشه دارد. تبلیغات در ابتدای پیدایش، به شکل برده‌داری نوین بوده و به تدریج به اشتغال زایی تبدیل شده است. تبلیغات روح بازرگانیست و واحد بازاریابی هر سازمان وظیفه معرفی محصول، تبلیغات حرفه ای و … را دارد. انتخاب نحوه تبلیغات (محیطی، چاپی، تلویزیونی و…) و همچنین نوع استراتژی تبلیغات (بسته، سریالی و…) نیز برعهده واحد بازرگانی است. تبلیغات محیطی به عنوان رسانه برتر، ماندگارترین روش بین رسانه‌های تبلیغاتی است.

تعرفه رزرو بیلبورد کردستان (سنندج)

اجاره بیلبورد تبلیغات محیطی کردستان (سنندج)، وجود و ماهیت موسسه‌ها را بیان می‌کند و از ارزش‌گذاری بسیاری برخوردار است. تعرفه اجاره بیلبورد سنندج (کردستان)، نسبت به ابعاد و اندازه تابلوهای تبلیغاتی، موقعیت مکانی و جغرافیایی متغیر است و نمی‌توان قیمت ثابت و مشخصی را تعیین کرد. جهت اطلاع از تعرفه اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی کردستان(سنندج)، کارشناسان متخصص کلینیک تبلیغات محیطی آراد، آماده ارائه مشاوره به صاحبان کسب و کار می باشند.

دیوید اگیلوی

جهت اطلاع از لیست و قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی با شماره 09128356802 تماس بگیرید یا بر روی شهر مورد نظر خود کلیک نمایید.


خرید بیلبورد تهران لیست تابلو تبلیغاتی اصفهان بیلبورد ارومیه تعرفه تابلو بیلبورد شیراز
تعرفه تبلیغات بیلبورد تبریز تبلیغات کرمان لیست بیلبورد مشهد رزرو و اجاره بیلبورد مازندران
لیست بیلبورد اهواز رزرو بیلبورد قزوین تبلیغات محیطی در همدان بیلبوردهای اتوبان قم تهران
تبلیغات محیطی اتوبان تهران ساوه تبلیغات محیطی کردستان (سنندج) اجاره تابلو تبلیغات محیطی در سنندج بیلبوردهای تبلیغات محیطی در کردستان

.

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[contact-form-7 id=”e91ef5d” title=”Contact form 1″]

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان