نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
گروه اقتصادی آراد

تبلیغات محیطی در زنجان

تبلیغات بیلبوردی در زنجان، که یکی از قطب های مهم کشاورزی ایران به حساب می آید، بسیار سودمند و اثربخش است. در صورتیکه قصد انجام تبلیغات بیلبوردی در استان زنجان را دارید، بهتر است، با استان های همجوار زنجان آشنا شوید و کمپین تبلیغاتی خود را علاوه بر داخل شهر زنجان در محورهای رفت و برگشت به این استان نیز انجام دهید.
استان زنجان استان زنجان از شمال به استانهاي اردبيل و گيلان ، از شرق به استان قزوين ، از جنوب به استان همدان ، از جنوب غربي و غرب به استانهاي كردستان و آذربايجان غربي و آذربايجان شرقي محدود است.
برای گرفتن بهترین نتیجه از کمپین تبلیغات محیطی در زنجان لازم است از یک تیم حرفه ای و باسابقه مشاوره گرفت. کارشناسان حرفه ای هلدینگ آراد با سال ها تجربه در این زمینه، مجری کمپین های تبلیغاتی برندهای مطرحی بوده اند. تداوم موفقیت و حضور پررنگ ما در حوزه بیلبورد تبلیغاتی، گواه این ادعاست.

جهت دریافت نتیجه مطلوب، کمپین تبلیغاتی و رزرو بیلبورد در زنجان، با کارشناسان حرفه ای هلدینگ آراد در تماس باشید.

لیست بیلبوردهای تبلیغاتی زنجان

ردیفموقعیت مکانی بیلبوردمتراژ
لیست بیلبوردهای این استان پس از به‌روزرسانی در این صفحه قرار خواهد گرفت...

چرا تبلیغات محیطی در زنجان موثر است ؟

استان زنجان یکی از مهم ترین استان های غرب کشورمان محسوب می شود. برای انجام تبلیغات محیطی در زنجان ابتدا لازم است بازار و هدف خود از تبلیغات را مشخص کنید. شهر زنجان یک شهر تاریخی و دارای محصولات کشاورزی و صنعتی می باشد. به خاطر وجود کوه های متعدد و فضاهای طبیعی بکر، این استان علاقه مندان خاص خود را دارد. همسایه بودن با 7 استان دیگر از دیگر مزایایی است که می تواند این استان را در فهرست کمپین تبلیغات محیطی شما قرار دهد. اگر قصد تبلیغات سراسری دارید یا به صورت منطقه ای به تبلیغات محیطی روی آورده اید، بهتر است اکران تبلیغ خود را طبق زمانبندی صحیح برنامه ریزی (مثلا مناسبت های خاص و ورود گردشگران) نمایید. خوشبختانه استان زنجان ظرفیت بسیار خوبی برای اجرای کمپین تبلیغات محیطی مختلف را دارد. تبلیغات بیلبوردی در زنجان یکی از آن اقداماتی است که می‌تواند به برندهای مختلف برای شناخته شدن محصول و خدماتشان کمک کند که اگر به درستی اجرا شود بسیار مفید و سودمند است. شما با رزرو بیلبورد زنجان می‌توانید به شناخته شدن برندتان کمک شایانی کنید. شما می توانید با کمک مشاورین هلدینگ آراد اقدام به برنامه ریزی برای کمپین تبلیغاتی و اجاره بیلبورد زنجان (یا سایر شهرهای استان زنجان) نمایید. توصیه ما این است که با توجه به نوع محصول یا خدمات خود، شهرهای دیگر و جاده های مواصلاتی مرتبط با شهر زنجان را نیز به لیست بیلبورد تبلیغاتی در زنجان قرار دهید.

مکان های مناسب بیلبورد در زنجان

این شهر از جمله شهرهای حاصلخیز و کوهستانی ایران است. از مسیر های منتهی به کوهستان، مناطق تاریخی با قدمت چند هزار ساله، مسیر مراسم های مذهبی، مسیر عمارت های تاریخی، بازارهای سنتی و خیابان های پرترافیک را می‌توان در زمره بهترین مکان ها برای تبلیغات بیلبوردی در رشت نام برد. علاوه بر سفر های تفریحی به گیلان، صادرات محصولاتی مانند برنج، فرش، گلیم، چاقو و … نیز مورد توجه تاجران قرار دارد.
استان زنجان همواره مورد توجه طیف های مختلف مردم است. زنجان شهری است که اغلب مردم غرب کشور برای رسیدن به تهران از آن عبور می کنند و این امر عامل مهمی در موفقیت کمپین های تبلیغاتی در زنجان است. هر ساله هزاران نفر به این استان سفر می کنند. پس می توان گفت تبلیغات بیلبوردی در شهر زنجان و سایر شهر های استان زنجان بسیار موثر است. برخی از امکان دیدنی و پرتردد استان گیلان :

 • گنبد سلطانیه
 • بازار زنجان
 • عمارت های تاریخی
 • موزه مردان نمکی
 • تالاب قمشلو
 • رودخانه قزل اوزن
 • چشمه های آب گرم
 • غار کتله خور و …
رزرو بیلبورد تبلیغاتی در بوشهر

چرا تبلیغات محیطی در زنجان؟

تبلیغات محیطی زنجان یکی از آن اقداماتی است که می‌تواند به رشد و موفقیت برند و کسب و کار شما در حوزه تبلیغات محیطی کمک کند، اگر به درستی اجرا شود. شما با رزرو بیلبورد زنجان می‌توانید به شناخته شدن برندتان کمک شایانی کنید.
زنجان مرکز استان زنجان، از نظر وسعت بیستمین استان ایران محسوب می شود. همچنین این استان با جمعیتی بیش از 1 میلیون نفر، بیست و پنجمین استان پر جمعیت و با مساحت بیش از 21 هزار متر مکعب است. شرکت تبلیغاتی آراد (تبلیغات محیطی بدون واسطه) با بیش از 1500 رسانه فعال نه فقط در زنجان بلکه در کل کشور همراه شما خواهد بود.

برای رزرو بیلبورد پس از بررسی های اولیه مدل کسب و کار، برند و اهداف تبلیغاتی مجموعه توسط کارشناسان تبلیغاتی، نوبت به انتخاب زمان طلایی تبلیغات برند شما می رسد. استان زنجان به دلایل گردشگری و صنعتی که به آن اشاره شد، در هر زمانی می تواند مناسب اجرای تبلیغات محیطی باشد.
با تبلیغات محیطی شما میتوانید نه تنها در شهر زنجان بلکه در کل استان زنجان برای کسب و کار و صنعت و محصولات خود موجب ایجاد اعتماد عمومی و فروش بالا شوید.

چرا سرمایه گذاری تبلیغاتی در زنجان؟

همانطور که می دانید آزادراه های زنجان از جمله پر تردد ترین مسیرهای جاده ای کشور است. تردد زیاد گردشگران، حضور دائمی مخاطبین در مسیرها و… بازدهی سرمایه گذاری تبلیغاتی در زنجان را به حداکثر می‌رسد. علاوه بر گردشگری و توریستی بودن، قسمت مهمی از اقتصاد این استان بر پایه کشاورزی، دامداری و صنعت است.

در زنجان به دلیل کشت برنج طارم، کارخانه های برنجکوبی بسیاری در حال فعالیت هستند. استان زنجان یکی از شهرهایی است که علاوه بر صنایع دستی، به صنعت نساجی، آهن، فولاد و صنایع شیمیایی نیز معروف است به همین دلیل رفت و آمد مدیران و صاحبان کسب و کار به این استان بستر مناسبی جهت سرمایه گذاری تبلیغات محیطی در زنجان فراهم نموده است.
طبیعت سردسیر زنجان، اغلب پوشیده از برف و دارای آب و هوای زمستانی است. این استان در غرب فلات ایران قرار دارد.

مجموع این عوامل بستر مناسبی به جهت اجرای تبلیغات محیطی در زنجان را فراهم کرده اند.

 چرا کمپین تبلیغات بیلبوردی در زنجان؟

اجاره تابلو تبلیغاتی در زنجان یکی از بهترین گزینه ها در جهت اجرای کمپین های تبلیغاتی به خصوص در میان ترک زبانان کشورمان می باشد. زنجان از استان‌های غربی ایران، به مرکزیت شهر زنجان، و بیستمین استان پرجمعیت کشور است. علاوه بر رونق گردشگری و فضا های بکر طبیعی که باعث رفت و آمد فراوان در مسیر های این منطقه شده اند،
با ارائه مشاوره تخصصی کارشناسان تبلیغات محیطی هلدینگ آراد می‌توانید شاهد بهتر دیده شدن برند خود و رسیدن به اهداف تجاری خود باشید.

آشنایی با سایر شهرهای استان زنجان برای اجاره و رزرو بیلبورد

برای تاثیر بیشتر تبلیغات شهرهای همجوار با مرکز استان زنجان را نباید دست کم گرفت. این شهرهای مهم عبارتند از:

 • رزرو بیلبورد در زنجان
 • رزرو بیلبورد در خدابنده
 • رزرو بیلبورد در ابهر
 • رزرو بیلبورد در خرمدره
 • رزرو بیلبورد در طارم
 • رزرو بیلبورد در ماه نشان
 • رزرو بیلبورد در ایجرود
 • رزرو بیلبورد در سلطانیه
رزرو بیلبورد تبلیغاتی در زنجان

قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی در استان زنجان

تبلیغات محیطی در استان زنجان به عوامل متعددی مانند مساحت، فصل، مکان بیلبورد و ترافیک منطقه بستگی دارد. همین موضوع بر قیمت بیلبوردها در زنجان تأثیر می گذارد. شرکت تبلیغاتی آراد به دلیل بهره مندی از انواع بیلبوردها افتخار همکاری با مطرح ترین برندهای کشور را داشته است. همچنین با اجاره انواع بیلبورد در مکان های مختلف سعی کرده این بستر تبلیغاتی را برای تمامی مشاغل با هر هدف و بودجه ای فراهم کند. بیلبوردهای زنجان با توجه به اندازه و موقعیت مکانی خود دارای قیمت های متفاوتی هستند.
شرکت تبلیغات محیطی آراد زرین (یکی از زیر مجموعه‌های هدلینگ آراد) با تجربه‌ای قابل توجه در تبلیغات محیطی آمادگی این را دارد تا شما را در مسیر کپمین تبلیغات محیطی خود همراهی کند. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره از طریق بخش تماس‌ با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را مطرح کنید و در صورت تمایل اقدام به خرید بیلبورد مدنظر خود کنید.

جهت مشاوره و رزرو بیلبورد در زنجان با شماره 09128356802 تماس بگیرید.


بیلبوردهای تبلیغاتی تهرانخرید بیلبورد در اصفهاناجاره و رزرو بیلبورد شیرازهزینه بیلبورد مازندران
قیمت بیلبورد تبلیغاتی ارومیهتبلیغات محیطی مشهدرزرو بیلبورد تبریزتعرفه بیلبورد زنجان

4.9/5 - (1004 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات محیطی در زنجان»

 1. ehossin samadi

  سلام ، اطراف زنجان جاده های متصل به شهر صنعتی ها هم شما فعالیت دارین؟

  1. سلام بر شما . با کارشناسان متخصص کلینیک تبلیغاتی آراد در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران همراه شما

۶۸۰۲ ۸۳۵ ۰۹۱۲

info@aradholding.com

   لورم ایپسوم متن

   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان