نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قبل از هر تصمیمی
صحبت های کارشناسان ما را بشنوید

اجاره و رزرو بیلبورد تبلیغاتی در اراک (استان مرکزی)

اجاره و رزرو بیلبورد تبلیغاتی در اراک، همواره مورد توجه طیف وسیعی از صاحبان کسب و کار می باشد. استان مرکزی با 7 استان همسایه است که مهم ترین آن ها تهران، اصفهان و البرز می باشد. 
آزادراه های منتهی به این شهر همواره شاهد عبور و مرور مسافران مختلف از جمله گردشگران، تجار و ماشین های ترانزیتی می باشد. این موضوع اهمیت تبلیغات محیطی در استان مرکزی (اراک) را دوچندان می نماید.
اگر قصد تبلیغات جاده ای دارید بهتر است از تبلیغات بیلبوردی در اتوبان های مرتبط با اراک بهره مند شوید.

لیست بیلبوردهای تبلیغاتی اراک (استان مرکزی)

جهت دریافت مشاوره برای کمپین های تبلیغاتی
با کارشناسان گروه اقتصادی آراد تماس بگیرید

چرا سرمایه گذاری تبلیغاتی و اجاره بیلبورد در اراک

تبليغات بیلبوردی در اراک، به علت وجود بزرگ ترین منطقه صنعتی ایران از لحاظ گوناگونی محصولات بسیار حائز اهمیت می باشد. این شهر در مسیر شهرهای مهم و پرتردد اصفهان، تهران و قم قرار دارد. تبلیغات بیلبورد اراک در مکان های داخل شهر و پر رفت و آمد اراک می‌تواند کسب و کار شما را به بهترین شکل ممکن به مردم ارائه کند.

01

یکی از مهم ترین
قطب های صنعتی کشور

استان مرکزی در مسیر ترانزیتی غرب به شرق کشور قرار دارد که تبلیغات بیلبوردی جاده ای در اتوبان ها را بسیار تاثیرگذار می کند. مسیر آزاد راه اراک – سلفچگان – قم اهمیت این استان را بیش از پیش افزایش می دهد. تبلیغات بیلبوردی در اراک (استان مرکزی) را می توان از آن جهت مهم دانست که با شهرهای زیادی از کشور در ارتباط است و منطقه ای صنعتی، استراتژیک و ترانزیتی محسوب می شود.

02

اتوبان های همیشه
پر ترافیک

یکی از بهترین راهکارها برای آشنا کردن محصولات و خدمات شما با شرکت ها و کارخانه های تولید کننده مواد اولیه و عموم مردم، انجام تبلیغات بیلبوردی در شهر اراک و در کل استان مرکزی می‌باشد. استان مرکزی با 7 استان کشور همسایه است و همین موضوع، باعث ترافیک و رفت و آمد همیشگی مسافران مختلف از این شهر به شهرهای دیگر یا بالعکس می‌باشد.

03

رتبه اول تولید کننده
گل و گیاه زینتی در ایران

شهرستان محلات واقع در استان مرکزی یکی از بزرگ ترین مراکز تولید گل و گیاهان زینتی در کشور می باشد. به همین جهت هر ساله بازدید کنندگان زیادی از سراسر کشور به این منطقه سفر می‌کنند. وجود چشمه های آب گرم محلات نیز علاقه مندان بسیاری دارد. این عوامل باعث ارزشمند شدن تبلیغات محیطی و بیلبوردی در استان مرکزی (محلات و اراک) می‌شود.

چرا کمپین تبلیغات بیلبوردی در اراک؟

وجود 1300 هکتار فضای سبز در این شهر، همه ساله عامل جذب عده کثیری از علاقه‌مندان به طبیعت است و همین موضوع باعث بازدهی هرچه بیشتر کمپین‌های تبلیغاتی در اراک، علی الخصوص تبلیغات محیطی با جامعه هدف عموم مردم است.

اراک مرکز اصلی درمان سرطان در غرب ایران است. مساحت زیر بنای فضاهای درمانی شهر اراک به حدود 60 هزار متر مربع است و با اختصاص دو بیمارستان امیرکبیر و آیت الله خوانساری به درمان سرطان، به مقصد عده زیادی از بیماران مبدل شده است.
به همین جهت برای اکران کمپین های تبلیغاتی برندها با فعالیت پزشکی، دارویی، کشاورزی و… بازدهی بالایی خواهد داشت.
نظر به کلیه موارد ذکر شده، صرف هزینه تبلیغات محیطی در اراک توجیه اقتصادی مطلوبی دارد.

از این‌ رو با اعتماد به کارشناسان تبلیغات محیطی هلدینگ آراد و استفاده از مشاوره تخصصی آن‌ها می‌توانید شاهد بهتر دیده شدن برند خود باشید.

استفاده از روش‌های تبلیغاتی به کار گرفته شده توسط سایر برند ها روش مناسبی برای تبلیغات برند ما نیز نخواهد بود. هر کسب‌وکاری بسته به نوع و زمینه فعالیت خود باید روش مناسبی برای تبلیغات انتخاب کند.

چرا تبلیغات محیطی در اراک؟

تبلیغات محیطی اراک می تواند تاثیر بسزایی در رشد کسب و کار داشته باشد.
اراک مرکز استان مرکزی، یکی از بزرگ ترین شهرهای مرکز ایران است. همچنین این شهر با جمعیتی بیش از 500 هزار نفر، هجدهمین شهر پر جمعیت و با مساحت بیش از 100 هزار متر مکعب است. شرکت تبلیغات محیطی آراد زرین با بیش از 1500 رسانه فعال نه فقط در اراک بلکه در کل کشور همراه شما خواهد بود.
تبلیغات در مکان های داخل شهر و پر رفت و آمد اراک میتواند کسب و کار شما را به بهترین شکل ممکن به مردم ارائه کند. با تبلیغات محیطی شما می‌توانید نه تنها در اراک بلکه در کل استان مرکزی برای کسب و کار و صنعت خود محبوبیت و برندینگ ایجاد کنید.

آراد زرین صاحب رسانه تبلیغاتی در سطح کشور

از آنجایی که انتخاب صحیح بازار هدف یکی از فاکتور های اساسی و مهم در بازدهی تبلیغات است، انتخاب اراک در کمپین های تبلیغاتی باعث پوشش دهی اقشار مختلف مردم و دستیابی به نتایج عالی تبلیغاتی می‌شود. جهت آشنایی با مزایای تبلیغات محیطی در سایر شهرها صفحات زیر را مطالعه نمایید.

آشنایی با تبلیغات اصولی با بیشترین بازدهی

با افزودن به دانش و علم تبلیغات محیطی، می توانید اقدام به راه اندازی کمپین تبلیغات بیلبوردی خود در اراک نمایید. برای مطالعه بیشتر به صفحه دانشکده آراد مراجعه نمایید.

01

بیلبورد چیست؟

یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی، بیلبورد است. چون بیلبورد های تبلیغاتی در مناطق شلوغ قرار دارند و در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی بیشترین تعداد بازدید و برداشت را کسب می‌کنند. پیام تبلیغاتی فقط در حد چند کلمه کوتاه بر روی بیلبوردها طراحی می شود.

اطلاعات بیشتر

02

رزرو بیلبورد

هر کسب‌و‌کاری برای موفقیت نیاز به جذب مشتری دارد. بازاریابی، مراحلی را که کسب‌وکارها برای جذب و حفظ مشتریان می‌گذرانند را توصیف می‌کند که شامل داشتن تبلیغاتی است که آگاهی مصرف‌کننده را در مورد محصولات و خدمات افزایش می‌دهد.

اطلاعات بیشتر

03

کمپین تبلیغات محیطی

در کمپین‌های تبلیغات محیطی در صورت استفاده مؤثراز ابزارها یا پیام‌های ارتباطی، انتخاب زمان و مکان‌های مناسب برای تبلیغ کسب و کار و تجارت شما می توانند آگاهی، علاقه و همچنین تمایل مشتریان بالقوه به محصولات یا خدمات شما را افزایش می‌دهند.

اطلاعات بیشتر

قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی در اراک

قیمت اجاره بیلبورد در اراک به عوامل متعددی مانند مساحت، فصل، مکان بیلبورد و ترافیک منطقه بستگی دارد. همین موضوع بر قیمت بیلبوردها در اراک تأثیر می گذارد. شرکت تبلیغاتی آراد به دلیل بهره مندی از انواع بیلبوردها افتخار همکاری با مطرح ترین برندهای کشور را داشته است. همچنین با اجاره انواع بیلبورد در مکان های مختلف سعی کرده این بستر تبلیغاتی را برای تمامی مشاغل با هر هدف و بودجه ای فراهم کند. بیلبوردهای اراک با توجه به اندازه و موقعیت مکانی خود دارای قیمت های متفاوتی هستند

شما می‌توانید برای دریافت مشاوره و اطلاع از تعرفه اجاره بیلبورد در اراک از طریق بخش تماس‌ با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را در مورد تعرفه تبلیغات بیلبورد اراک مطرح نمایید و در صورت تمایل اقدام به رزرو بیلبورد مدنظر خود کنید.

چیزی که در تبلیغات می‌گویید مهم تر از نحوه ی بیان شما است.

مکان های مناسب بیلبورد در اراک

اراک یکی از جوان ترین شهرهای ایران است و از دوران قاجار به عنوان یک شهر شناخته می‌شود. بافت جدید شهری آن موقعیت مناسبی برای نصب بیلبوردها و پل های عابر پیاده به‌وجود آورده است. استان مرکزی علاوه بر صنعتی بودن به شهر گل و چشمه آب گرم نیز معروف است. هر ساله هزاران نفر به این استان برای دیدن مناطق دیدنی آن سفر می کنند. با این وجود می توان گفت تبلیغات بیلبوردی در شهر اراک و سایر شهر های استان مرکزی بسیار موثر است. برخی از امکان دیدنی و پرتردد استان مرکزی :

 • مجموعه تاریخی بازار اراک
 • حمام چهار فصل
 • قلعه حاج وکیل
 • خانه حسن پور
 • تالاب میقان
 • آب گرم محلات
 • باغ گل محلات
 • امامزاده محمد عابد و …

آشنایی با سایر شهرهای استان مرکزی برای اجاره و رزرو بیلبورد

برای تاثیر بیشتر تبلیغات شهرهای همجوار با مرکز استان مرکزی را نباید دست کم گرفت. این شهرهای مهم عبارتند از:

 • رزرو بیلبورد در اراک
 • رزرو بیلبورد در ساوه
 • رزرو بیلبورد در خمین
 • رزرو بیلبورد در محلات
 • رزرو بیلبورد در دلیجان
 • رزرو بیلبورد در شازند
 • رزرو بیلبورد در زرندیه
 • رزرو بیلبورد در تفرش
 • رزرو بیلبورد در کمیجان
 • رزرو بیلبورد در آشتیان
 • رزرو بیلبورد در خنداب
 • رزرو بیلبورد در فراهان

ارزش های همکاری با آراد زرین

کارشناسان حرفه ای هلدینگ آراد با بیش از 25 سال تجربه، مجری تبلیغات محیطی گسترده در سراسر ایران بوده‌اند. اجرای کمپین های تبلیغاتی برندهای مطرح، تداوم موفقیت و حضور پررنگ ما در حوزه بیلبورد تبلیغاتی، گواه این ادعاست.

01

مشاوره تبلیغاتی نسبت به نوع کسب و کار

02

نوشتن کمپین تبلیغاتی نسبت به بودجه اختصاص داده شده

03

سناریو نویسی و پیاده سازی آن در طرح های بیلبورد

04

اجرا و گزارش اکران به صورت هفتگی

چه ویژگی هایی آراد زرین را متمایز می کند؟

شرکت آراد زرین، با اختلاف یکی از متفاوت ترین و بهترین شرکت های تبلیغات محیطی می باشد. برای گرفتن بهترین نتیجه از کمپین تبلیغات محیطی در راستای اجاره و رزرو بیلبورد در اراک لازم است از یک تیم حرفه ای و باسابقه مشاوره گرفت. با توجه به مواردی که در ذیل به آن اشاره خواهیم کرد، تفاوت سطح ما با سایر رقبا را ملاحظه خواهید کرد.

01

قیمت واقع بینانه

آراد زرین، صاحب رسانه در سراسر کشوراست و با بیش از 2500 تابلو تبلیغاتی آماده ارائه کمپین های تبلیغاتی در سراسر کشور می‌باشد.
کمپین‌های تبلیغاتی برای برندسازی
بهتر و معرفی کسب و کار بسیار
سودمند و به‌صرفه هستند.

02

امکان تهاتر به ازای تبلیغات

تهاتر، روش داد و ستد خدمات یا کالا بین دو یا چند شریک تجاری، بدون استفاده از پول ( یا هرچیزی مربوط به پول مانند کارت اعتباری یا چک) است. صاحبان کسب و کار بدون پرداخت ریالی می‌توانند به دیده شدن کسب و کار و فرآیند برندسازی خود کمک کنند.

03

کاملا بدون واسطه

ما امکان خرید بیلبورد به طور مستقیم و بدون واسطه را برای صاحبان کسب و کارها و برندها فراهم ساخته ایم. این کار باعث حذف هزینه‌های اضافی می‌شود و این هزینه‌ها می‌توانند صرف تبلیغات بیشتر و بهتر و ماندگاری شما در ذهن مخاطب شوند.

04

وجود مشاوران و کارشناسان مجرب

مشاوران و کارشناسان مجرب آراد زرین، هر زمان آماده هستند که با پیشنهاد کمپین‌های تبلیغاتی مختلف، به شما کمک کنند بهترین تصمیم را برای پیشرفت و رونق کسب و کار خود بگیرید.

04

وجود مشاوران و کارشناسان مجرب

مشاوران و کارشناسان مجرب آراد زرین، هر زمان آماده هستند که با پیشنهاد کمپین‌های تبلیغاتی مختلف، به شما کمک کنند بهترین تصمیم را برای پیشرفت و رونق کسب و کار خود بگیرید.

05

بهترین‌ و مناسب‌ترین قیمت بیلبورد

آراد زرین، تنها شرکتی است که بدون حضور در مزایده‌های شهرداری، صاحب بیلبورد است. این مجموعه سازنده پل عابر پیاده است و به‌صورت کاملا مستقل تبلیغات محیطی(بیلبورد و عرشه پل) ارائه می‌دهد، حتی ارزانتر از شهرداری!

افتخار همکاری با برندهای معتبر

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است در مراحل مختلف رزرو تابلو تبلیغاتی مرکزی (اجاره بنر شهری در اراک) با آن مواجه شوید را مطالعه نمایید.

قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی در اراک

قیمت اجاره بیلبورد در اراک و در کل، تعرفه تبلیغات محیطی در استان مرکزی به عوامل متعددی مانند مساحت، فصل، مکان بیلبورد و ترافیک منطقه بستگی دارد. همین موضوع بر قیمت بیلبوردها در اراک تأثیر می گذارد. شرکت تبلیغاتی آراد به دلیل بهره مندی از انواع بیلبوردها افتخار همکاری با مطرح ترین برندهای کشور را داشته است. همچنین با اجاره انواع بیلبورد در مکان های مختلف سعی کرده این بستر تبلیغاتی را برای تمامی مشاغل با هر هدف و بودجه ای فراهم کند. بیلبوردهای اراک با توجه به اندازه و موقعیت مکانی خود دارای قیمت های متفاوتی هستند.

چرا سرمایه گذاری تبلیغاتی در استان مرکزی؟
همانطور که می دانید و گفته شد اراک یکی از مهمترین شهر های صنعتی ایران است. وجود کارخانه آلومینیوم، تولید کننده بزرگ ترین ماشین آلات سنگین در غرب آسیا (خاورمیانه)، بزرگ ترین کارخانه واگن سازی و لوکوموتیو سازی، بزرگترین تولید کننده جرثقیل، مدرن ترین پلایشگاه نفت کشور و … این شهر را به یکی از چهار قطب صنعتی ایران تبدیل کرده است.
چرا تبلیغات محیطی در اراک موثر است؟
استان مرکزی یکی از کلان شهر های کشورمان محسوب می شود. برای انجام تبلیغات محیطی در اراک ابتدا لازم است بازار و هدف خود از تبلیغات را مشخص کنید. برای یافتن شرکای تجاری و یا فروش محصولات و یا برندسازی؟ خوشبختانه استان مرکزی ظرفیت کامل برای انواع اهداف تبلیغاتی شما را دارد. شما می توانید با کمک مشاورین هلدینگ آراد اقدام به برنامه ریزی برای کمپین تبلیغاتی و اجاره بیلبورد اراک (یا سایر شهرهای مرکزی) نمایید. توصیه ما این است که با توجه به نوع محصول یا خدمات خود، شهرهای دیگر و جاده های مواصلاتی مرتبط با شهر اراک را نیز به لیست بیلبورد تبلیغاتی در استان مرکزی (اراک) اضافه نمایید.
برای رزرو آنلاین بیلبورد اراک چه کاری انجام دهیم؟

جهت مشاوره و رزرو بیلبورد آنلاین و اطلاع از هزینه تبلیغات بیلبوردی در اراک با شماره 09128356802 تماس بگیرید.

جهت مشاوره و رزرو بیلبورد در اراک و سایر استان های ایران با شماره 09128356802 تماس بگیرید.

بیلبورد در اراک

لیست بیلبورد تبلیغاتی اراک

قیمت بیلبورد در اراک

تابلو تبلیغاتی در اراک

اجاره و رزرو عرشه پل اراک

تبلیغات پل هوایی اراک

2 دیدگاه دربارهٔ «اجاره و رزرو بیلبورد تبلیغاتی در اراک (استان مرکزی)»

  1. سلام وقتتون بخیر بله
   برای تمامی اطلاعات مربوط به تبلیغات محیطی در اراک با کارشناسان متخصص کلینیک تبلیغات محیطی آراد در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1036 امتیاز)
[contact-form-7 id=”e91ef5d” title=”Contact form 1″]

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان