جاذبه های شهر متل قو برای تبلیغات بیلبوردی

مطالعات نشان می دهد که بیلبورد در شهر متل قو محبوب ترین رسانه تبلیغاتی در میان تبلیغات محیطی هستند. مهمترین دلایل استفاده از تابلوهای تبلیغاتی شامل پاسخ ملموس، کارایی رسانه، مکان، دید و عوامل خاص شهر متل قو همچنین مروری بر باورهای مدیران در مورد اثربخشی بیلبورد ارائه خواهیم داد. به گفته مدیران در متل قو، عوامل موثر بر اثربخشی بیلبورد عبارتند از: وضوح ، شناسایی نام ، محل تابلو، تصاویر، خوانایی، اطلاعات، جنبه های فیزیکی، خلاقیت و ارتباطات بازاریابی یکپارچه می باشد. در نهایت، این نوشته به بررسی رابطه بین دلایل استفاده از تابلوهای تبلیغات و برداشت مدیران از آنچه آنها را موثر می کند، می پردازد. تابلوهای تبلیغاتی به عنوان استاندارد صنعت تبلیغات محیطی، سطح بالایی از مخاطب را در معرض دید پیام تبلیغاتی شما قرار می دهند. متل قو، با شروع شهرک سازی ها در سال 1340 پا گرفت و در سال 1341 دارای اولین شهردار زن ایران بود. متل قو با نام جدید سلمان شهر از شهرهای استان مازندران، با نام تاریخی لنگا با گستردگی که از نمک آبرود آغاز و به نشتارود منتهی می شود. با فاصله ی  حدود 194 کیلومتر از مرکز استان مازندران یعنی شهر ساری قرار گرفته است. در 8 کیلومتری شرق شهر عباس آباد و 5 کیلومتری غرب شهر کلارآباد واقع شده است. در واقع بیلبورد در مازندران به دلیل ترافیک و تردد بالای این استان بازدهی بالایی در فرآیند برندسازی و معرفی محصولات دارد.

بیلبورد تبلیغاتی در متل قو
تابلو تبلیغاتی در متل قو

تاثیر موقعیت شهر متل قو، بر بازدهی تبلیغات بیلبوردی

از ابتدا تا انتهای خط ساحلی مازندران پر است از شهرها، روستا ها، یا مجموعه های گردشگری وتفریحی که از بابلسر تا رامسر گزینه های ی قابل انتخاب برای گردشگران شمال است. در تبلیغات بیلبوردی،  شهرهای گردشگری تفریحی و راههای شهرهای دیگر منتهی به این شهرها از اهمیت بسیاری برخوردار است. تقریباً یک چهارم همه سفرهای تفریحی با فاصله ی بیش از (95 کیلومتر) با وسایل نقلیه شخصی انجام می شود. این خود تاثیر تبلیغات را در شهرهایی مانند متل قو به خوبی مشخص می کند .

مسیرهای دسترسی شهر توریستی و زیبای متل قو

سه مسیر مختلف است که در ادامه لیستی از آن ها را مشاهده می کنید.

  • مسیر اول: اتوبان قزوین- رشت- لاهیجان- رامسر- سلمان شهر
  • مسیر دوم:جاده چالوس- چالوس- سلمان شهر
  • مسیر سوم:جاده هراز- چالوس- سلمان شهر
تبلیغات محیطی در متل قو

هزینه رزرو بیلبورد در شهر متل قو

تعرفه قیمت، برای هر اندازه با عواملی چون  تیراژ ، جمعیت شناسی تعین می شود . میزان تیراژ با میزان ترافیکی که از  محل  بیلبورد عبور می کند اندازه گیری می شود. این اطلاعات را می توان توسط مقامات حمل و نقل شهر متل قو یافت. جمعیت شناسی نشان می دهد که چه افرادی حین رانندگی در منطقه ی محل نصب بیلبورد شما رانندگی می کنند ، که به طور کلی بر اساس سن ، جنسیت و سطح درآمد. این امر با توجه به مکان بیلبورد تعیین می شود. میزان نمایش با تعداد افرادی که تبلیغ را می بینند اندازه گیری می شود. این بر اساس میزان دیده شدن بیلبورد از جاده ، اندازه و سرعت تردد در نزدیکترین جاده است که همه آنها از گردش تابلو برگرفته شده است. ترافیک زیاد ، دید زیاد و مناطق با درآمد بالا باعث می شود که قیمت بیلبورد بیشترین تعرفه برای اجاره بیلبورد را داشته باشند

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران همراه شما

د

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان