نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

بهترین شرکت بازاریابی ایران در سال (1403)

شرکت تبلیغات محیطی آراد زرین، به طور مستقیم یک شرکت بازاریابی نیست. اما با بیش از 25 سال سابقه در زمینه تبلیغات محیطی و رزرو بیلبورد نقش مهمی در فرآیند بازاریابی کسب‌ و کار شما دارد. همچنین آراد زرین، آماده ارائه مشاوره تبلیغاتی به شما است و کمپین های تبلیغاتی موثر در بازاریابی را برای کسب و کارها اجرا می کند. شما می توانید با اجاره بیلبورد در ارومیه ، رزرو بیلبورد های تبلیغاتی در تهران ، اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تبریز ،اجاره بیلبورد در مازندران ، اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان و اجاره بیلبورد تبلیغاتی در سایر شهرها به تبلیغ کسب و کار خود پرداخته و افزایش سود خود را تضمین کنید .در این مقاله به نقش بیلبورد در بازاریابی و تقویت آن پرداخته شده است.

شرکت بازاریابی

بزرگترین شرکت بازاریابی
شرکت بازاریابی

شرکت های بازاریابی با استفاده از بهترین تکنیک های فروش و بینش تخصصی مجری بازاریابی خود به کسب و کار شما دید بالا تر و تخصصی تر ارائه میکند، و با بهترین شعار تبلیغاتی صدر نشینی در بازار فروش را به شما تقدیم میکند.

تبلیغات را به عنوان جان یک تجارت مطرح می کند.

همچنین از نظر او تقاضای جمعی، تقریبا به طور تمام و کمال بخاطر توسعه تبلیغات به وجود آمده است.

کلوین کولیج

شرکت بازاریابی آراد

شرکت تبلیغاتی آراد به طور دائم در حال رشد و توسعه با علم روز میباشد؛ بنابراین، به روز نگه داشتن کانون تبلیغاتی خود با آخرین روندها و اخبار از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت بازاریابی آراد همیشه با دانش به روز خود به دنبال آخرین متد های بازار یابی برای بالا بردن بازخورد مثبت تبلیغاتی شما در بازار کار میباشد و با داشتن بیشتر ار 750 تابلو های تبلیغاتی در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به شما می باشد و شما می توانید با اجاره تابلو تبلیغاتی در مسیر رشد برندتان گام بردارید .

لطفاً به خاطر داشته باشید که شرکت بازاریابی آراد از هیچ وب‌ سایت و مرجعی که ممکن است در مقالات خود به آن اشاره کنیم وابسته نیست.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید، لطفاً از طریق تماس با ما، آنها را با ما در میان بگذارید تا به بهترین نحو به شما مشاوره دهیم و در راستای کسب و کارتان با بهترین چشم انداز و اصولی ترین شعار تبلیغاتی ؛ شما را به صورت حرفه ای در بازار کسب و کارتان همراهی کنیم. همچنین اگر به بیلبورد های تبلیغاتی و طراحی بیلبورد تبلیغاتی علاقه دارید ،خالی از لطف نیست که صفحه ساخت بیلبورد تبلیغاتی را در سایت ما مطالعه کنید .

چشم انداز ما کمک به رشد کسب و کار شماست کسب و کار خود را در شرکت بازار یابی آراد کشف کنید و فروش محصولات خود را به حداکثر برسانید.

شرکت بازاریابی
شرکت بازاریابی در تهران

تنها ابزار موفقیت که به یقین به آن نیاز دارید، صرف نظر از این که کارتان چیست این است که بیشتر و بهتر از آنچه از شما انتظار می رود کارایی داشته باشید و به ارائه خدمات بپردازید.

آگ ماندینو

بهترین شرکت بازاریابی
شرکت های بازاریابی در ایران

اگر محصول به فروش نمی رود؛ در شرکت بازاریابی به حد کافی خلاق نیستید. پس برای فروش موفق هر محصولی می بایست اوج خلاقیت خود را در آن کار بگمارید تا بتوانید به فروشی موفق دست یابید و از طریق آن به سود زیادی دست پیدا کنید. 

دیوید آگیلوی

شرکت بازاریابی چیست؟

اگر می خواهید بهترین شرکت بازاریابی را انتخاب کنید، باید بدانید که وظایف شرکت بازاریابی خوب چیست و چه خدماتی را موظف به ارائه است. در این مطلب به این سوال پاسخ خواهیم داد که شرکت بازاریابی چیست؟ و چه نکاتی را باید برای انتخاب بهترین شرکت بازاریابی رعایت کنیم.

بهترین شرکت های بازاریابی: شرکت های بازاریابی که شرکت های بازاریابی نیز نامیده می‌شوند، به مشتریان کمک می‌کنند تا استراتژی‌های بازاریابی را برای رسیدن به اهداف تجاری خود اجرا و مدیریت کنند.

وظایف شرکت های بازاریابی

استراتژی‌های بازاریابی مهم را شناسایی میکند: شرکت های بازاریابی با مشتریان کار می‌کنند تا استراتژی‌های بازاریابی را مشخص کنند که بهترین نتایج تجاری را به همراه خواهد داشت و بازگشت سرمایه را به حداکثر می‌رساند.


پیاده سازی راه حل های بازاریابی: آژانس های بازاریابی کمپین های بازاریابی و تبلیغاتی را برای مشتریان اجرا و مدیریت می کنند.


ارزیابی نتایج بازاریابی: شرکت های بازاریابی بر تلاش های بازاریابی نظارت می کنند و از داده ها برای بهبود نتایج کمپین تبلیغاتی استفاده می کنند.
اکنون شما تصویر بزرگی از نقش یک شرکت بازاریابی دارید.

بزرگترین شرکت بازاریابی در ایران
بهترین شرکت های بازاریابی ایرانی 1401

تعریف کامل شرکت بازاریابی

آژانس بازاریابی ، که اغلب به عنوان آژانس خلاق یا شرکت بازاریابی شناخته می‌شود، کسب‌ و کاری است که به ایجاد، برنامه‌ ریزی، و مدیریت تبلیغات و گاهی دیگر اشکال تبلیغات و بازاریابی برای مشتریان خود اختصاص دارد. یک آژانس تبلیغاتی به طور کلی مستقل از مشتری است. ممکن است یک بخش یا آژانس داخلی باشد که دیدگاهی بیرونی برای تلاش برای فروش محصولات یا خدمات مشتری ارائه می‌کند، یا یک شرکت خارجی. یک آژانس همچنین می تواند بازاریابی کلی استراتژی های بازاریابی و برندسازی را برای مشتریان خود انجام دهد که ممکن است شامل فروش نیز باشد.

مشتریان آژانس های بازاریابی معمولی شامل مشاغل و شرکت ها، سازمان های غیر انتفاعی و آژانس های خصوصی هستند. ممکن است آژانس هایی برای تولید تبلیغات تلویزیونی ، تبلیغات رادیویی ، تبلیغات آنلاین، تبلیغات خارج از خانه ، بازاریابی موبایلی و تبلیغات واقعیت افزوده به عنوان بخشی از یک کمپین تبلیغاتی استخدام شوند.

شرکت بازایابی
شرکت بازاریابی

تاریخچه شرکت های بازریابی

اولین آژانس بازاریابی شناخته شده ویلیام تیلور در سال 1786 بود. آژانس اولیه دیگری که توسط جیمز ‘جم’ وایت در سال 1800 در فلیت استریت لندن راه اندازی شد، در نهایت به وایت بول هولمز تبدیل شد، یک آژانس بازاریابی استخدام، که در اواخر کار از کار افتاد.

دهه 1980 در سال 1812 جورج رینل، افسر روزنامه لندن ، یکی دیگر از آژانس های بازاریابی اولیه را در لندن راه اندازی کرد. این یک کسب و کار خانوادگی تا سال 1993 با نام «Reynell & Son» باقی ماند و اکنون بخشی از آژانس TMP Worldwide (بریتانیا و ایرلند) با نام تجاری TMP Reynell است. یکی دیگر از آژانس‌های اولیه که تا همین اواخر معامله می‌کرد، توسط چارلز بارکر تأسیس شد، و شرکتی که او تأسیس کرد تا سال 2009 با نام «بارکرز» معامله می‌کرد تا زمانی که وارد مدیریت شد.

Volney B. Palmer اولین آژانس بازاریابی آمریکایی را در سال 1850 در فیلادلفیا افتتاح کرد. این آژانس آگهی های تولید شده توسط مشتریان خود را در روزنامه های مختلف قرار داد.

در سال 1856 متیو برادی اولین آگهی مدرن را ایجاد کرد که در روزنامه نیویورک هرالد تبلیغی برای تولید «عکس، آمبروتایپ و داگرئوتایپ» گذاشت. تبلیغات او اولین بازاریابی بود که حروف و فونت آن از متن نشریه و سایر تبلیغات متمایز بود. در آن زمان همه آگهی های روزنامه ها با عقیق و فقط عقیق تنظیم می شد. استفاده او از فونت های متمایز بزرگتر باعث ایجاد حسی شد. بعداً در همان سال رابرت ای. بونر اولین آگهی تمام صفحه را در یک روزنامه اجرا کرد.

در سال 1864، ویلیام جیمز کارلتون شروع به فروش فضای بازاریابی در مجلات مذهبی کرد. در سال 1869، فرانسیس آیر ، در سن 20 سالگی، اولین آژانس بازاریابی با خدمات کامل را در فیلادلفیا به نام NW Ayer & Son ایجاد کرد.

این قدیمی‌ترین آژانس بازاریابی در آمریکا بود و در سال 2002 منحل شد. جیمز والتر تامپسون در سال 1868 به شرکت کارلتون پیوست.. تامپسون با درک اینکه اگر شرکت خدمات توسعه محتوا را برای تبلیغ کنندگان ارائه دهد، می تواند فضای بیشتری بفروشد، نویسندگان و هنرمندان را استخدام کرد تا اولین بخش خلاق شناخته شده را در یک آژانس بازاریابی تشکیل دهند.

او به عنوان “پدر تبلیغات مجلات مدرن” در ایالات متحده شناخته می شود. Advertising Age در سال 1964، 100 سال اول آژانس را گرامی داشت و اشاره کرد که “تاریخچه و گسترش آن در خارج از کشور به طور عجیبی با کل تاریخ تبلیغات مدرن مطابقت دارد.”

آژانس بازاریابی جهانی
جهانی شدن تبلیغات در اوایل قرن بیستم آغاز شد. آژانس‌های بازاریابی آمریکایی با فرآیند افتتاح دفاتر خارج از کشور قبل از دو جنگ جهانی شروع کردند و جهانی شدن خود را در اواخر قرن بیستم سرعت بخشیدند.

McCann ، آژانسی که در سال 1902 در شهر نیویورک تأسیس شد، اولین دفاتر اروپایی خود را تا سال 1927 افتتاح کرد. با افتتاح دفاتر در آمریکای جنوبی در سال 1935 و در استرالیا در سال 1959 پیگیری شد .

شرکت‌هایی مانند J. Walter Thompson استراتژی گسترش به منظور ارائه خدمات بازاریابی را در هر جایی که مشتریان فعالیت می‌کنند اتخاذ کردند.

در دهه های 1960 و 1970، آژانس های انگلیسی شروع به درک فرصت های خارج از کشور مرتبط با جهانی شدن کردند. گسترش در خارج از کشور پتانسیل را به بازارهای گسترده‌تری می‌دهد.

شرکت های بازاریابی
شرکت های بازاریابی

روابط با مشتری در شرکت های بازاریابی

مطالعات نشان می‌دهد که آژانس‌های تبلیغاتی موفق تمایل دارند از طریق همکاری، هدف مشترکی با مشتریان خود داشته باشند. این شامل مجموعه ای مشترک از اهداف مشتری است که در آن آژانس ها احساس مالکیت مشترک بر فرآیند استراتژیک دارند. تبلیغات موفق با مشتریان شروع می شود که رابطه خوبی با آژانس ها ایجاد می کنند و با هم کار می کنند تا بفهمند اهداف آنها چیست. مشتریان باید به آژانس ها اعتماد کنند تا وظایف خود را به درستی و متناسب با منابعی که ارائه کرده اند انجام دهند.

شکست در روابط زمانی بیشتر رخ می دهد که آژانس ها احساس می کردند تضعیف شده اند، تحت انقیاد هستند یا حتی احساس می کنند که وضعیت برابری ندارند. به طور سنتی آژانس های تبلیغاتی تمایل دارند در موقعیتی قرار داشته باشند که رهبری پروژه ها را بر عهده بگیرند اما نتایج زمانی بهترین هستند که یک رابطه مشارکتی تری وجود داشته باشد.

همکاری قوی تر در شرایطی اتفاق می افتد که یک شیمی شخصی بین هر دو طرف ایجاد شده است. پیدا کردن موارد مشابه و دوست نداشتن و حتی سرگرمی ها و علایق. شیمی شخصی با طول رابطه مشتری، دفعات ملاقات و میزان احترام متقابل بین طرفین ایجاد می شود.

این یکی از ویژگی‌هایی بود که آژانس‌های تبلیغاتی همیشه آن را ندارند. پیشنهاد شد که در مواقعی برنامه ریزان و پژوهشگران رسانه به دلیل روابط شخصی خود با مشتریان خود، بیشتر درگیر پروژه بودند. برنامه ریزی استراتژیک موفق زمانی بهترین است که هر دو طرف به دلیل پیوند بین طرفین با درک دیدگاه ها و طرز فکر یکدیگر درگیر شوند.

دیده می شود که برنامه ریزان حساب های تبلیغاتی درگیر به همکاری موفق آژانس و مشتری کمک می کنند. برنامه ریزان آژانس های تبلیغاتی تمایل دارند تا بتوانند یک رابطه بسیار قدرتمند و قابل اعتماد با مشتریان خود ایجاد کنند، زیرا آنها به عنوان مهارت فکری، ارشدیت و همدلی در فرآیند خلاقیت دیده می شوند.

بهترین شرکت بازاریابی
بهترین شرکت بازاریابی

شرکت های بازاریابی

در بسیاری از شرکت ها، دپارتمان های بازاریابی به نوعی به همه نوع کسب و کاری تبدیل می شوند: آنها کارهای زیادی را انجام می دهند که در بیشتر موارد به هیچ وجه به یکدیگر مرتبط نیستند.

یک موقعیت رایج این است که یک وظیفه به شرکت بازاریابی محول میشود و این سؤالات مطرح می شود:

 • آیا این مربوط به بخش خرید است؟ خیر
 • آیا این مربوط به بخش فروش است؟ خیر
 • آیا این با حسابداری مطابقت دارد؟ خیر
 • سپس این باید وظیفه ای برای بخش بازاریابی باشد.

با این حال، یک شرکت بدون بخش بازاریابی یا حداقل یک بخش مسئول بازاریابی غیرقابل تصور است. همه شرکت ها آگاه هستند که باید پیام خود را از طریق بخش بازاریابی به مشتری برسانند.

بهترین شرکت های بازاریابی
بهترین شرکت های بازاریابی

10 وظیفه شرکت های بازاریابی

 1. گوش دادن به نیاز های مشتری
 2. ردیابی روندها و نظارت بر رقابت
 3. ارزش های کار و برند
 4. جستجو برای ابزارهای بازاریابی جدید (و مفید)
 5. تلاش ها را با تلاش های شرکای بازاریابی شرکت هماهنگ کنید
 6. نوآوری کنید
 7. با بقیه افراد شرکت ارتباط برقرار کنید
 8. به بهبود فرآیندهای فروش و مشتری کمک کنید
 9. مدیریت بودجه بازاریابی و محاسبه ROI (بازگشت سرمایه) اقدامات شرکت
 10. برنامه های بازاریابی استراتژیک را تعریف کنید
بهترین شرکت های بازاریابی ایران
بهترین شرکت های بازاریابی ایران

1- گوش دادن به نیاز های مشتری در شرکت های بازاریابی

برای ایجاد یک استراتژی بازاریابی، لازم است به مشتریان نزدیک‌تر شوید و گوش کنید تا بفهمید نیازهای آنها چیست. برنامه ریزی ابزارهای لازم برای دریافت بازخورد مشتری، وظیفه بخش بازاریابی است:

کانال‌های داخلی شرکت بازایابی: ایجاد نظرسنجی یا گرفتن اطلاعات از تیم فروش و پشتیبانی مشتری (نزدیک‌ترین بخش‌ها به مشتری) که ممکن است به تقویت یا تغییر مسیر استراتژی‌های بازاریابی در آینده مرتبط باشد.
کانال های خارج از شرکت: انجام جستجوها و ایجاد اقداماتی در شبکه های اجتماعی که به درک بهتر نیازهای کاربران کمک می کند تا آنها را به مشتری تبدیل کنید.

بهترین شرکت های بازاریابی ایرانی
بهترین شرکت های بازاریابی ایرانی

2- ردیابی روندها و نظارت بر رقابت در شرکت بازاریابی

مانند نکته قبل، دانستن موقعیت شرکت در مورد بازار و رقابت بسیار مهم است. به همین دلیل است که از بازاریابی، باید رقابت را تماشا کنید تا بدانید آنها چه کاری را به بهترین شکل انجام می دهند یا اشتباهات خود را شناسایی کنید تا از افتادن در آنها جلوگیری کنید.

بهترین شرکت های بازاریابی ایرانی 1401
بهترین شرکت های بازاریابی ایرانی 1401

3- ارزش های کار و برند در شرکت بازاریابی

از نظر مفهومی، یک نام تجاری نشان دهنده احساساتی است که محصولات، خدمات و سهام شرکت نشان می دهد. بخش بازاریابی مسئول ایجاد و انتشار تصاویر، پیام ها و ایده هایی است که ارزش های برند را به بهترین نحو بیان می کند .

علاوه بر این، باید اطمینان حاصل کنید که تمام بخش‌های شرکت این پیام‌ها را به روشی یکپارچه و منسجم منتقل می‌کنند.

لیست شرکت های بازاریابی ایرانی 1401
شرکت های بازاریابی ایرانی 1401

4- جستجو برای ابزارهای بازاریابی جدید (و مفید) در شرکت بازاریابی

به روز رسانی در تمام موارد مربوط به حوزه بازاریابی ضروری است. به همین دلیل است که ما به عنوان بازاریاب باید نسبت به روندهای جدید، استراتژی ها و ابزارهای دیجیتالی که هر لحظه به وجود می آیند آگاه باشیم.

امروزه سه نوع ابزار بازاریابی وجود دارد که باید در هر بخش بازاریابی حضور داشته باشند:

ابزارهای مدیریت محصول
بسته به روال مدیریت محصول ما ، انواع مختلفی از نرم افزارهای مدیریت محصول وجود دارد. می تواند شامل ابزارهایی برای ردیابی پروژه (مانند Basecamp یا Slack) باشد. بازخورد کاربر ، مناسب برای جمع آوری نظرات مشتریان (ابزارهایی مانند SurveyMonkey، Canny مفید هستند). و بدیهی است که ابزارهای تحلیلی مانند Google Analytics (در سطح جهانی شناخته شده) یا Kissmetrics برای تعیین موفقیت محصول ما و مناطق وب با بیشترین یا کمترین تعامل ضروری هستند.

ابزارهای اتوماسیون بازاریابی
قدرت این پلتفرم «همه در یک» امکان مدیریت و کنترل تمام فرآیندهای استراتژی بازاریابی دیجیتال ما است . این ابزارها شامل امکان ایجاد محتوا، صفحات فرود، بازاریابی ایمیلی، پرورش لید با گردش کار خودکار، CRM و غیره است… Hubspo t نمونه کامل یک ابزار اتوماسیون بازاریابی کامل است.

ابزارهای مدیریت اطلاعات محصول
شاید قبلاً در مورد آن چیزی نشنیده باشید، یا شاید آن را به عنوان PIM می شناسید . این راه حل دیجیتال به شما امکان می دهد تمام محتوای محصول خود را در تمام پلتفرم ها، بازارها و کانال هایی که محصولات در آنجا منتشر می شوند، در زمان واقعی جمع آوری، ذخیره، تجزیه و تحلیل کنید.

همچنین، به یک متحد برای ایجاد و به روز رسانی مواد فروش تبدیل شده است: کاتالوگ ها (آنلاین و آفلاین)، لیست قیمت ها، و غیره. احتمالات آن غیر واقعی به نظر می رسد، اما مزایا و مزایای بیشتری را برای تیم بازاریابی شما ارائه می دهد، همه آن را در این راهنما بیابید. .

شرکت بازاریابی آراد
شرکت بازاریابی آراد

5-اتفاقات را با شرکای شرکت بازاریابی خود هماهنگ کنید

در بازاریابی کسب و کار مشارکت کنندگان زیادی وجود دارد: ناشران، طراحان، روزنامه نگاران، مشاوران… کار این مشارکت کنندگان باید با اهداف شرکت هماهنگ باشد و خود بخش است که باید آن را برای انجام این کار کنترل کند.

بهترین شرکت های بازاریابی
بهترین شرکت های بازاریابی

6- در شرکت بازاریابی خود نوآوری کنید

مشتریان باید غافلگیر شوند و هر روز با توجه به پیشنهاد بالاتر، تقاضای آنها بیشتر می شود. بخش بازاریابی باید بر روی تبلیغات جدید، برنامه های وابسته، تکنیک های حفظ مشتری، بهبود در تبدیل پیام ها و اقدامات خود کار کند.

موضوع ابداع اقدامات مخرب کاملاً متفاوت نیست. شما نوآوری را در جزئیات کوچک و در بهبود مستمر خواهید یافت.

بازاریابی و افزایش فروش
بازاریابی و افزایش فروش

7- با بقیه افراد شرکت بازاریابی ارتباط برقرار کنید

یک شرکت زنجیره ای از اعضایی است که یک هدف مشترک را دنبال می کنند: انجام ماموریت خود و به حداکثر رساندن سود خود با رعایت اصول اخلاق تجاری.

یک زنجیره به اندازه ضعیف ترین حلقه اش ضعیف است. مهم نیست که بخش بازرگانی یا تولید کار بی عیب و نقصی انجام می دهند، اگر بخش بازاریابی شکست بخورد، کل شرکت شکست خواهد خورد و تلاش بخش های دیگر بیهوده خواهد بود. به همین دلیل است که بخش بازاریابی باید اطمینان حاصل کند که اقدامات آنها با اهداف کلی شرکت مطابقت دارد و کاری را که انجام می دهند گزارش می دهد.

8- به بهبود فرآیندهای فروش و مشتری در شرکت بازاریابی کمک کنید

همانطور که در بالا ذکر شد، این مسئولیت بخش بازاریابی است که کاربران و به خصوص احساسات مشتریان را بشناسد.

یک راه خوب برای شناخت بهتر مشتری این است که تمام بخش هایی که ارتباط مستقیم بیشتری با مشتری دارند باید با نقشه های همدلی کار کنند.

9- مدیریت بودجه شرکت بازاریابی و محاسبه ROI (بازگشت سرمایه) اقدامات شرکت

مانند هر بخش دیگری، بخش بازاریابی باید بتواند بودجه خود را برای فعالیت‌های سال آینده برنامه‌ریزی کند و آن را به منظور استفاده حداکثری از آن، برای اطمینان از بازگشت سرمایه مثبت، گسترش دهد.

زیرا همانطور که می دانید فعالیت های بازاریابی سرمایه گذاری زمان، پول و تلاش است. و مانند هر سرمایه گذاری، نیاز به اندازه گیری اقداماتی دارد تا بررسی شود که آیا اهداف مورد نظر را برآورده می کند یا خیر و به منظور مقایسه یک اقدام خاص با سایرین. در مواجهه با سؤالاتی از جمله “آیا باید در بازاریابی تلفنی، رسانه های اجتماعی، رسانه های سنتی … سرمایه گذاری کنم؟” پاسخ منحصر به فرد است: همه آنها را اندازه بگیرید و بر اساس اعداد انتخاب کنید.

شرکت های بازاریابی
شرکت های بازاریابی

10- برنامه های بازاریابی استراتژیک را تعریف کنید

مقرون به صرفه ترین استراتژی ها آنهایی هستند که برای بلندمدت برنامه ریزی شده اند. برای انجام این کار، شما باید سندی را تهیه کنید که اهدافی را که باید در ماه‌های بعد به دست می‌آیند مشخص کند. اقداماتی که باید انجام شود؛ نقاط قوت شرکت؛ رقابت؛ بازارهای هدف… علاوه بر این، این برنامه های استراتژیک باید هم با برنامه استراتژیک شرکت و هم با برنامه های سایر بخش ها همسو باشد.

در نهایت، برنامه ریزی تنها راه دستیابی به اهداف تعیین شده است.

← نکات و ترفندها: چگونه یک استراتژی بازاریابی برند برتر طراحی کنیم

افکار نهایی
با خواندن این 10 تعهد، به این فکر می کنید که “چگونه می توانم برای آن وقت پیدا کنم؟”.

اگر به مواردی که در کسب و کار شما زمان بیشتری نیاز دارد نگاهی بیندازید، مطمئناً متوجه خواهید شد که کارهای تکراری با ارزش افزوده کمی بیشترین اشغال را دارند. به همین دلیل مهم است که این وظایف را از ریشه حذف کنید، در غیر این صورت در انجام وظایفی که بخش بازاریابی باید واقعاً زمان آن را اختصاص دهد، شکست خواهید خورد: دستیابی، جذب و حفظ مشتریان.

لایه فروش می تواند به شما کمک کند تا از شر کارهای تکراری خلاص شوید، اطلاعات محصول را در تمام کانال های فروش به طور خودکار منتشر کنید (وب، تجارت الکترونیک، آمازون، eBay، موبایل، کاغذ…). برای یادگیری نحوه انجام آزمایشی 30 روزه رایگان درخواست کنید.

بهترین شرکت بازاریابی
بهترین شرکت بازاریابی

نحوه استفاده از تبلیغات و بازاریابی سازگار با محیط زیست

نگرانی های فزاینده در مورد اثرات زیست محیطی کسب و کارها منجر به علاقه مندی به تبلیغات سازگار با محیط زیست یا هما تبلیغات سبز شده است.
وقتی نوبت به حفاظت از محیط زیست می‌رسد، کسب‌وکارهای امروزی می‌توانند تمایل خود را برای مشارکت در راه‌حل در حین بازاریابی محصولات و خدمات خود نشان دهند.
موارد زیر اهمیت تبلیغات سازگار با محیط زیست و چند روش ساده را نشان می دهد که می توانید خود را با ارزش های مصرف کنندگان امروزی هماهنگ کنید.

چرا بازاریابی سبز؟

کسب و کارهای بیشتری در حال اتخاذ رویکردی سازگار با محیط زیست برای تبلیغات و عملیات روزانه خود هستند. مصرف کنندگان طرفدار کسب و کارهایی هستند که اقداماتی را برای حفاظت از محیط زیست انجام می دهند.


این به فرصت‌های جدیدی برای شرکت‌ها منجر شده است تا نشان دهند چگونه از تلاش‌های جهانی برای کاهش زباله، حفاظت از حیات وحش و ایجاد دنیای امن‌تر برای نسل‌های آینده حمایت می‌کنند.
یک استراتژی بازاریابی سازگار با محیط زیست نقطه فروش است که مشتریان جدیدی را به سمت کسب و کار شما جذب می کند. همچنین می تواند بر توسعه محصولات و خدمات آینده تأثیر بگذارد تا برای مصرف کنندگان امروزی جذاب باشد.

تبلیغات سبز در شرکت بازاریابی
شرکت بازاریابی سبز

برندسازی سازگار با محیط زیست

برند تجاری شما یک عنصر ضروری در پیام های بازاریابی شما است. این از ارزش های اصلی، ماموریت، پیشنهاد فروش منحصر به فرد و انتظارات مشتری تشکیل شده است.
شما می توانید با استفاده از استراتژی های سبز در هر کاری که انجام می دهید، برندی ایجاد کنید که شما را به عنوان یک رهبر صنعت آگاه از محیط زیست معرفی کند.
تبلیغات، وب‌سایت و سایر کانال‌های بازاریابی شما می‌توانند محصولات و خدمات شما را در راستای تلاش برای ارتقای خیر اجتماعی قرار دهند.
در نظر بگیرید که چه نکات سازگار با محیط زیست را می توان در رابطه با پیشنهادات خود بیان کرد. راه حل های کم مصرف و کم ضایعات برای مصرف کنندگانی که آگاه هستند پول خود را کجا خرج می کنند جذاب خواهد بود.
محصولات یا خدماتی که از مواد شیمیایی مضر کمتری استفاده می‌کنند و جایگزین‌های طبیعی ارائه می‌دهند، عمیق‌تر در بین مخاطبان هدف شما طنین‌انداز می‌شوند. عوامل دیگری که می توانید در برندسازی خود برجسته کنید عبارتند از:

 1. پایداری
 2. مواد غیر سمی
 3. تولید با استفاده از مواد بازیافتی
 4. سطوح پایین انتشار
تبلیغات سبز در شرکت بازاریابی
شرکت بازاریابی سبز

چگونه تبلیغات خود را دوستدار زمین کنیم

راه های ساده ای وجود دارد که می توانید یک استراتژی بازاریابی سازگار با محیط زیست را پیاده سازی کنید.
بسیاری از شرکت ها گزینه های صورتحساب بدون کاغذ را برای مشتریان خود ارائه می دهند. کاهش استفاده از کاغذ برای پیام های بازاریابی، استفاده از منابع محدود را محدود می کند. اما لازم نیست بازاریابی چاپی را حذف کنید.


استفاده از کاغذ بازیافتی راهی عالی برای دستیابی به مشتریان بالقوه به روشی سازگار با محیط زیست است. چاپگرهایی هستند که این گزینه را هنگام چاپ بروشور، بروشور، پست مستقیم و کارت ویزیت ارائه می دهند.


بهترین استفاده از بازاریابی آنلاین به شما کمک می کند تا ضایعات کاغذ را کاهش دهید. بازاریابی آنلاین هزینه های بازاریابی شما را کاهش می دهد، که آن را به یک حرکت مالی هوشمند تبدیل می کند که بازده سرمایه شما را به حداکثر می رساند.


تبلیغات سبز در شرکت بازاریابی
شرکت بازاریابی سبز

تبلیغات بیلبورد چیست؟

وقتی میدان تایمز را به تصویر می‌کشید چه چیزی بلافاصله به ذهنتان می‌رسد؟

همه چراغ های نئون بزرگ، تابلوهای راهنما و تبلیغات، درست است؟

احتمالاً ده ها هزار نفر باید هر روز آن تبلیغات را ببینند. حتی اگر فقط برای یک ثانیه باشد، همه آن افراد با دیدن آن تبلیغات به آن برندهای تبلیغاتی فکر می کنند. این برداشت ها منجر به آگاهی از برند و حتی فروش پیشنهادات آن شرکت ها می شود.

این قرار گرفتن به عنوان تبلیغات بیلبورد شناخته می شود: استراتژی بازاریابی سنتی که به همان اندازه مهم است که همیشه بوده است. در صورت استفاده مناسب، می تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند برای دستیابی به طیف متنوعی از مخاطبان، افزایش درآمد و قرار گرفتن در معرض نام تجاری عمل کند.

در واقع، بیلبوردها بیشترین دسترسی را در بین تمام اشکال تبلیغات OOH در ایالات متحده دارند، زیرا حدود 80٪ از آمریکایی ها به یاد داشتند که یک بیلبورد را دیده اند.

بنابراین، اکنون که تبلیغات بیلبورد توجه شما را جلب کرده است، ممکن است از خود بپرسید: مزایا و معایب آن چیست؟ آیا تابلوهای تبلیغاتی موثر هستند؟ هزینه تبلیغات بیلبورد چقدر است؟

این تاثیرگذاری را شما میتوانید در کشور عزیزمان ایران داشته باشید و به دلیل این که افراد متخصص در آژانس های بازاریابی به اندازه کافی روی تبلیغات بیلبوردی خود وقت نمیگزارند پیشرفتی در کسب و کار ها حاصل نخواهد شد.

تبلیغات بیلبوردی خود را از افراد متخصص در شرکت های بازاریابی بخواهید و با این حوزه بزرگ آشنا شوید و به رایگان مشاوره بگیرید.

تبلیغات بیلبوردی چیست؟

این یک استراتژی بازاریابی کارآمد برای به دست آوردن بیشترین تعداد بازدید و برداشت بلند مدت از برند است. علاوه بر این، از طریق اندازه های بزرگ متن، تصاویر افراد مشهور با ویژگی ها و مزایای واضح محصولات، و سایر اطلاعات مرتبط مانند قیمت، نام تجاری قوی ایجاد می کند.

به عنوان مثال، میدان تایمز در نیویورک یک بیلبورد تبلیغاتی مکه است زیرا یکی از شلوغ ترین جاذبه های گردشگری جهان است.

انواع بیلبورد


تبلیغات بیلبورد فرآیند استفاده از تابلوهای تبلیغاتی چاپی و دیجیتالی در مقیاس بزرگ به نام بیلبورد یا احتکار برای تبلیغ یک برند، پیشنهاد یا کمپین است.


بیلبوردها در اشکال و اندازه های مختلف تولید می شوند. برخی از انواع بیلبوردها عبارتند از:

بیلبوردهای دیجیتال: یک بیلبورد دیجیتالی تصاویر و متن های مختلفی را که توسط سیستم ها و نرم افزارهای کامپیوتری تولید می شود را نمایش می دهد. می توان آن را طوری تنظیم کرد که متن در حال اجرا را نشان دهد، یا می توانید بسته به زمان روز آن را تغییر دهید. متون دائماً در حال تغییر حداکثر تأثیر را ارائه می دهند و به مخاطبان خاص می رسند. به عنوان مثال، یک رستوران ممکن است غذاهای ویژه ناهار را در طول صبح و اوایل بعد از ظهر و شام را از ساعت 3 بعد از ظهر شروع کند.

تبلیغات بیلبوردی در شرکت بازاریابی

بیلبوردهای سیار: بیلبورد سیار به تابلویی گفته می شود که در اتوبوس ها، اتومبیل ها و سایر وسایل نقلیه در حال حرکت ظاهر می شود. مزیت بیلبورد موبایل این است که بیشتر مورد توجه مخاطبان هدف شما قرار می گیرد. این به این دلیل است که وسیله نقلیه در منطقه ای که شما به عنوان مکان کلیدی برای تبلیغ شرکت خود انتخاب کرده اید حرکت می کند.

تبلیغات بیلبوردی در شرکت بازاریابی

تابلوهای تبلیغاتی نقاشی شده: این بیلبوردها به صورت گرافیکی ایجاد نمی شوند. بلکه یا در سایت یا در استودیو نقاشی می شوند و سپس در سایت قرار می گیرند. در سال های اخیر، این بیلبوردها با بیلبوردهایی که به صورت گرافیکی ساخته شده اند، جایگزین شده اند. با این حال، آنها هنوز هم در برخی مناطق استفاده می شوند که تنها یک تخته لازم است. مانند لس آنجلس، بیلبوردهای نقاشی شده با دست هنوز در Sunset Strip یافت می شوند که عمدتاً فیلم ها یا رکوردهای جدید را تبلیغ می کنند.

تبلیغات بیلبوردی در شرکت بازاریابی

بیلبوردهای استاتیک: بیلبوردهای استاتیک از وینیل چاپ شده بزرگ ساخته شده و در سراسر صفحه بیلبورد کشیده شده است. در اینجا، یک عنصر خاص در بیلبورد را نمی توان در عرض چند ثانیه یا چند دقیقه تغییر داد، بلکه باید دوباره نصب شود و به سازه متصل شود.

تبلیغات بیلبوردی در شرکت بازاریابی

بیلبوردهای سه بعدی: بیلبوردهایی به سبک مدرن هستند که با ارائه تصاویری سه بعدی دراماتیک و گرافیک سبک کتاب پاپ آپ توجه و کنجکاوی بینندگان را به خود جلب می کنند. آنها حتی می توانند یک تصویر ثابت را به یک جسم متحرک تبدیل کنند که می تواند پیام های مختلفی را در زمان های مختلف نمایش دهد.

تبلیغات بیلبوردی در شرکت بازاریابی

شرکت های بازاریابی دیجیتالی

همانطور که از نام آن پیداست، شرکت های بازاریابی دیجیتالی از کسب‌ وکارهایی حمایت می‌کنند تا برندهای خود را به بازارهای هدف، از طریق کانال‌های آنلاین یا هر رسانه الکترونیکی دیگری عرضه کنند.

نقش های شرکت بازاریابی دیجیتال را می توان به عنوان نقش ها / موقعیت های شغلی مختلف تعریف کرد که به شرکت ها کمک می کند تا تصویر برند را از طریق ابزارهای دیجیتال مختلف برای فروش محصولات خود توسعه و ارتقا دهند.

بنابراین، “نقش های بازاریابی دیجیتال” برای انجام وظایف مختلفی مانند طراحی کمپین های تبلیغاتی، توسعه محتوای مناسب برای مشاغل، جلب توجه مشتریان از طریق کانال های مختلف رسانه های اجتماعی و نظارت بر جریان مشتری در وب سایت تعیین شده است.

همانطور که روندهای بازاریابی دیجیتال به دلیل پیشرفت های تکنولوژیکی و ظهور پلتفرم های آنلاین دائما در حال تغییر هستند، نقش ها نیز تغییر می کنند! راه های رو به رشد شبکه های اجتماعی منجر به ظهور نقش های جدید در فضای بازاریابی دیجیتال شده است. حوزه دیجیتال مارکتینگ نتیجه گرا است، بنابراین افراد حرفه ای مشتاق با توانایی های خلاق ترجیح داده می شوند.

نقش های دیجیتال مارکتینگ

نقش های برتر بازاریابی دیجیتال در زیر آمده است:

مدیر شرکت بازاریابی دیجیتال (DMM)

DMM نقشی اساسی در انجام و ترویج کمپین های دیجیتال برای ایجاد آگاهی از برند به صورت مجازی ایفا می کند. مسئولیت اصلی کار شامل برنامه ریزی طرح پروژه، توسعه برنامه زمانبندی پروژه، تعیین اهداف و مدیریت امور مالی پروژه است.

DMM پیشرفت های دیجیتال جدید را تعیین و بررسی می کند و به طور موثر کمپین هایی را برای ارتقای محصولات یا خدمات یک شرکت مدیریت می کند. بنابراین، به حداکثر رساندن سرنخ های مشتری و پیمایش ترافیک آنلاین برای افزایش ضریب نفوذ.

استراتژیست محتوا (CS)

نقش اصلی یک CS توسعه محتوای جذاب مرتبط با اهداف تجاری و مشتریان هدف است. بنابراین، CS یک نام تجاری را به روشی قانع‌کننده و آموزنده به مصرف‌کنندگان برای افزایش ارزش برند منتقل می‌کند.

از آنجایی که مشتریان تمایل دارند با استفاده از موتورهای جستجو به دنبال اطلاعات مرتبط‌تر باشند، CS باید با استفاده از ابزارهای تحلیلی مختلف برای به حداکثر رساندن بازدیدهای وب‌سایت، موضوعاتی را که مشتریان جذاب می‌دانند جستجو کند.

بنابراین، CS باید در توانایی های نوشتاری با درک خوبی از بهینه سازی موتور جستجو (SEO) مهارت داشته باشد.

بهینه ساز نرخ تبدیل (CRO)/مدیر نرخ تبدیل

یکی از نقش های مهم در بازاریابی دیجیتال، CRO این است که با تغییر و توسعه اجزای وب سایت شرکت، مشتریان جدیدی را به دست آورید. این به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا قبل از بستن برگه‌ها، شانس تبدیل «بازدیدکنندگان وب‌سایت» خود به «مصرف‌کنندگان پیشرو» را به حداکثر برسانند.

بنابراین، CROها با تجزیه و تحلیل رفتار بازدیدکنندگان سایت و انجام اقدامات مناسب (تبدیل) برای تغییر یا اصلاح صفحه وب، تجربه صفحه وب را بهینه می کنند.

متخصص/مدیر پرداخت به ازای کلیک (PPC)

متخصصان/مدیران PPC کمپین های تبلیغاتی آنلاین PPC را که شامل تدوین استراتژی، طراحی، اجرا، سئو و ارزیابی تاثیر تبلیغات می باشد، نظارت می کنند. متخصصان PPC موظفند با روندهای فعلی به روز شوند تا با انجام تغییرات لازم برای ایجاد نتایج مناسب، انتخاب کلمات کلیدی مصرف کننده را درک کنند.

از آنجایی که تبلیغات لینک مستقیمی به صفحه وب شرکت دارند، مدیران PPC باید یک مطالعه جذاب برای کلیک کنندگان وب سایت ارائه دهند تا ارزش برند ایجاد کنند و آنها را به مشتری تبدیل کنند.

بهینه ساز موتورهای جستجو (SEO) / متخصص بازاریابی موتورهای جستجو (SEM)

متخصص SEO/SEM نقش مهمی در موفقیت بازاریابی دیجیتال دارد . متخصص SEM تغییرات را در وب سایت های شرکت برای بازیابی موثر توسط موتورهای جستجو ارزیابی، ارزیابی و ترکیب می کند.

این امکان افزایش ظاهر جستجو و ترافیک صفحات وب را فراهم می کند. سئوها باید با استفاده از Google Analytics عملکرد و ترافیک وب سایت را ارزیابی کنند و در عین حال با الگوریتم گوگل به روز می شوند تا نتایج دلخواه را ایجاد کنند.

متخصص بازاریابی ایمیلی (EMS)

EMS یک بازاریاب مجازی است که با ایجاد لیست های ایمیل و اجرای کمپین های تبلیغاتی با شروع ایمیل، جزئیات مشتری را حفظ می کند. EMS تضمین می کند که پیام در قالبی دقیق و مناسب به مشتریان احتمالی منتقل می شود. بنابراین، این ارتباطات مکتوب باید آموزنده و قانع کننده با دامنه باشد تا ارزش برند را برای مشتریان بالقوه ایجاد کند.

طراح تجربه مصرف کننده/تجربه کاربر (UX).


طراحان UX نه تنها متخصص فنی و طراحی هستند، بلکه درک خوبی از نگرش ها و ذهنیت های انسانی دارند. طراحان UX وب‌سایت‌ها، محصولات/خدمات و برنامه‌های کاربردی را تولید می‌کنند تا مشتریان را قادر می‌سازند تا کل سفر خرید خود را پیگیری کنند. بنابراین، به شرکت ها کمک می کند تا فروش خود را بداهه کنند، مشتریان فعلی را حفظ کنند و مشتریان جدید را به دست آورند.

کارشناس تجزیه و تحلیل (AE)

پیشرفت تکنولوژی منجر به ظهور عقل مبتنی بر ماشین در قالب “هوش مصنوعی” (AI) و “اینترنت اشیا” (IoT) شده است. از آنجایی که حجم زیادی از داده ها و اطلاعات با استفاده از این فناوری های محاسباتی جمع آوری می شود، نیاز به مرتب سازی، سازماندهی و تجزیه و تحلیل موثر دارد. AE این داده ها را به طور سیستماتیک مرتب کرده و ارزیابی می کند، بنابراین اطلاعاتی را به کسب و کارها برای تفسیر و اجرا در کمپین های تبلیغاتی ارائه می دهد.

کارشناس رسانه های اجتماعی (SME)


با افزایش کانال های شبکه های مختلف مانند توییتر، فیس بوک و بسیاری دیگر، افراد زیادی تمایل دارند در این سیستم عامل ها فعال باشند. بنابراین، رسانه‌های اجتماعی به شرکت‌ها اجازه می‌دهند تا با مشتریان خود در مقیاس وسیع‌تری تعامل داشته باشند.

نقش کاری SME ترویج حضور شرکت در این پلتفرم ها، ایجاد آگاهی از برند، ارتباط با مشتریان هدف، پیگیری و درگیر نگه داشتن جامعه مشتریان فعلی است. این امر مستلزم آن است که SME استراتژی های تبلیغاتی مؤثری را در تمام پلتفرم های شبکه طراحی کند، صفحات برند شرکت را در رسانه های اجتماعی توسعه دهد و به روز کند. این امر باعث افزایش دید و حضور مشاغل برای دستیابی به مشارکت عمومی می شود.

نتیجه

در عصر امروز، که «جهان» به طور مجازی بسیار نزدیک شده است، «بازاریابی دیجیتال» بسیار محبوب شده است. روزهایی که بازاریابی دیجیتال فقط برای کسب‌وکارهای بزرگ در نظر گرفته شده بود که دیگر وجود نداشته باشند، و حتی SMI (صنایع مقیاس کوچک و متوسط) می‌توانستند همراستا با سایر برندهای بزرگ بازاریابی کنند. بنابراین، به دلیل گستردگی دسترسی آنلاین، حتی یک “کسب و کار محلی” بزرگ به نظر می رسد. در آینده آینده، دیجیتال مارکتینگ قطعا روش های بازاریابی سنتی را در اختیار خواهد گرفت. بنابراین، محبوبیت روزافزون ” بازاریابی دیجیتال” فرصت های شغلی و مسیرهای شغلی را در نقش های مختلف ایجاد کرده است.

بنابراین، اگر به اندازه کافی به بازاریابی دیجیتال علاقه دارید و به دنبال یک گزینه حرفه ای حرفه ای هستید، گواهینامه های زیادی در دسترس است. دیگر منتظر نمانید، برای نقشی در بازاریابی دیجیتال که می خواهید دنبال کنید گواهینامه دریافت کنید !

4.9/5 - (28 امتیاز)

16 دیدگاه دربارهٔ «بهترین شرکت بازاریابی ایران در سال (1403)»

 1. زهرا طالب زاده

  سلام
  ببخشید که اینجا سوال میکنم میخواستم درباره تبلیغات محیطی اهواز بیشتر بدونم لطفا راهنماییم کنید ممنون

 2. سلام. مطلب خیلی مفید و آموزنده ای بود. به نظرم برای داشتن یه بازاریابی قوی، برندسازی خیلیییییی مهمه. از لوگو، بنر، کارت ویزیت، پوستر و تبلیغات گرفته تا وبسایت و … که باعث جذب و جلب اعتماد مشتری میشه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[contact-form-7 id=”e91ef5d” title=”Contact form 1″]

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان