تبلیغات محیطی در

راسر ریوز پیشگام تبلیغات تلوزیونی

راسر ریوز متولد سال 1910 در ایالت ویرجنیا بود، و در سال 1984 در ایالت کارولینای شمالی درگذشت. وی از مدیران تبلیغات آمریکایی و پیشگام تبلیغات تلویزیونی بود که میلیون ها دلار برای مشتری های خود به وجود آورد. ریوز در اوایل جوانی در بانکی در ریچموندز مشغول به کار بود، اگرچه در حسابداری ضعیف عمل می گرد اما استعداد کلامی خوبی داشت، و شروع به نوشتن تبليغات كرد. او خیلی زود به شهر نیویورک نقل مکان کرده و با آقای تد بیتس، شرکت تد بیتس را  تاسیس کرد . آژانس تبلیغاتی تد بیتس امروزه به عنوان Bates CHI & Partners در حال فعالیت است.

VHSV VD,C

تا زمـانی که کـالایی از رده خـارج نشده بـاشد یــک کمپین تبلیغاتی عالی، فروش را جان تازه ای خواهد بخشید.

راسر ریوز

مزایای تبلیغات محیطی در گیلان؟

گیلان دومین استان پرجمعیت شمال کشور بعد از استان مازندران است.

گیلان از استان‌های شمالی ایران، به مرکزیت کلانشهر رشت، و دهمین استان پرجمعیت کشور است. علاوه بر رونق گردشگری و فضا های بکر طبیعی که باعث رفت و آمد فراوان در مسیر های این منطقه شده اند، تراکم جمعیت در این استان با ۱۷۷ نفر در هر کیلومترمربع جایگاه سوم را در ایران دارد. کلانشهر رشت با داشتن ۴۶ درصد جمعیت کل استان، پرجمعیت‌ترین شهر شمال کشور و یازدهمین شهر پرجمعیت ایران است. طبیعت گیلان، پوشیده از جنگل و دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است. این استان شامل مناطق سرسبز شمال غربی رشته‌کوه البرز و بخش غربی کرانه‌های جنوبی دریای کاسپین است.مجموع این عوامل بستر مناسبی به جهت اجرای تبلیغات محیطی در گیلان را فراهم کرده اند.

آیا می دانید؟

آراد بزرگترین صاحب رسانه بدون واسطه در سراسر کشور از جمله گیلان است.

تجارت نظامند و نوین در شهر رشت به سال ۱۳۰۴ باز می گردد. شهر رشت نزدیک‌ترین شهر بزرگ به منطقه آزاد بندر انزلی (بزرگترین بندر شمال کشور) و مرز آستارا (امن‌ترین مرز زمینی کشور) است. این شهر تخلیه گاه بسیار مناسبی برای کالاهایی که  مقصد آن ها شمال شرق و شمال غرب کشور است، بوده  و قرارگیری آن در مسیر شمال_جنوب کشور به همراه توریسم ‌پذیری گسترده، موقعیت ممتازی در زمینهٔ تجارت برای این شهر فراهم آمده است. امروزه با توجه به وجود پنج کشور در حاشیه دریای کاسپین، تکمیل آزاد راه رشت-قزوین (آزاد راه شماره 1) و در شرف افتتاح قرار گرفتن راه‌آهن قزوین-رشت، برای گیلان نقش مهمی در زمینه بازرگانی متصورند. مجموعه ما با استناد بر نتایج تحقیقات میدانی کارشناسان علم تبلیغات ، بهترین نقاط این شهر را به جهت احداث فضاهای تبلیغاتی خود انتخاب کرده است.

انتخاب مکان مناسب جهت اکران تبلیغات محیطی مستلزم بررسی دقیق هدف تبلیغ ، شناخت جامعه هدف برند و… است، به همین منظور جهت اکران موفق کمپین های تبلیغاتی مشاوره با کارشناسان علم تبلیغات امری ضروری است.

چرا سرمایه گذاری تبلیغاتی در گیلان؟

گیلان علاوه بر گردشگری، اقتصاد پررونقی در زمینه ‌ی کشاورزی و صنایع دارد.

برخلاف تصور عموم که گیلان را شهر گردشگری و توریستی می دانند، اقتصاد این استان بر پایه کشاورزی، دامداری، ماهیگیری و پرورش زنبور عسل است. در گیلان به دلیل کشت برنج و چای، کارخانه های برنجکوبی و فرآوری چای بسیاری در حال فعالیت هستند.شهر صنعتی رشت از استان گیلان یکی از پنج شهر صنعتی ایران محسوب می شود، به همین دلیل رفت و آمد مدیران و صاحبان کسب و کار به این استان بستر مناسبی جهت سرمایه گذاری تبلیغات محیطی در گیلان فراهم شده است .

شما باید محصول را جذاب کنید، نه این که فقط تبلیغات متفاوتی ارائه دهید.

راسر ریوز
مخاطب محکوم به دیدن آگهی شماست
 

با تبلیغات بر روی پیشانی پل های عابر پیاده

امروزه یکی از دغدغه های مسئولین شهرداری ایجاد امنیت شهروندان و پایین آوردن حجم ترافیک در شهر ها است. به همین دلیل این ارگان اقدام به احداث پل های عابر پیاده در مکان های پر تردد سطح شهر از جمله چهارراه ها و… کرده و همین امر باعث کنترل حجم بالای ترافیک و افزایش امنیت شهروندان شده است.

با احداث این پل های عابرپیاده، محیطی ایجاد می‌شود که می توان از این سازه ها به عنوان فضای تبلیغات محیطی استفاده کرد. از مزایای این نوع رسانه ها می توان به قرار گرفتن آگهی در محل تردد عام مردم و حفظ زیبایی سطح شهر اشاره کرد.

از آنجایی که احداث هر پل عابر پیاده با پلکان ثابت یا مکانیزه نیازمند چندین میلیارد سرمایه گذاریست، شهرداری ها از اجرای آن به صورت گسترده عاجز هستند. در همین راستا یکی از زیر مجموعه های هلدینگ آراد به نام سازه سازان آراد با توجه به مسئولیت اجتماعی و… در این خصوص سرمایه گذاری نموده و همچنان در حال گسترش آن است.

این سرمایه گذاری ها بدون دریافت وجه انجام می شوند و در قبال آن فضاهای تبلیغاتی ایجاد شده بر پیشانی پل های عابر پیاده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لازم به توضیح است تردد بالای خودرو ها و عابرین در این مکان ها باعث شده  تبلیغات بر روی پل های عابر پیاده به بالاترین سطح توجیه اقتصادی خود نسبت به دیگر رسانه ها رسیده و نام فروشنده‌ی همیشه بیدار را به خود اختصاص می دهند.

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در گیلان

گیلان استان 4 فصل تبلیغات.

پس از بررسی های اولیه مدل کسب و کار، برند و اهداف تبلیغاتی مجموعه توسط کارشناسان تبلیغاتی، نوبت به انتخاب زمان طلایی تبلیغات برند شما می رسد. استان گیلان به دلایل گردشگری و صنعتی که در بالا به آن اشاره شد، در همه زمانی می تواند پذیرایی تبلیغات محیطی باشد. این زمان محدود به بازه ی خاصی از سال نمی شود، به همین جهت این استان مقصد تبلیغاتی برند های مختلف از سراسر کشور است.از این رو به جهت اکران هر چه دقیق تر کمپین تبلیغاتی نیاز به رزرو بیلبورد های تبلیغاتی در گیلان بیشتر از دیگر نقاط احساس می شود.

قیمت بیلبورد تبلیغاتی در گیلان؟

سرمایه گذاری تبلیغاتی پر بازده در گیلان.

به دلیل وجود شهر های مختلف که هرکدام از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، قیمت بیلبورد های تبلیغاتی در گیلان متفاوت است. پس از تحقیقات میدانی کارشناسان، در استان گیلان ورودی شهر ها به عنوان فضاهای تبلیغاتی شهری پربازده شناخته شده اند. تبلیغات محیطی در گیلان نیازمند استراتژی دقیق و هوشمندانه ای است که باعث مثمر ثمر واقع شدن این نوع تبلیغات می شود، به همین دلیل تعیین قیمت بیلبورد های تبلیغاتی در گیلان مستلزم تدوین کمپین می باشد.

شرکت تبلیغاتی آراد زرین خلیج فارس یکی از زیر مجموعه های هلدینگ آراد، به عنوان آژانس تخصصی تبلیغاتی و گسترده‌ترین صاحب رسانه ی تبلیغات محیطی در سراسر کشور فعالیت داشته، و آمادگی خود را به جهت اجرای کمپین های تبلیغات محیطی با کلیه سازمان ها و شرکت ها با شرایط ویژه و خاص از جمله تهاتر و... اعلام می دارد.

شرکت تبلیغاتی آراد زرین خلیج فارس یکی از زیر مجموعه های هلدینگ آراد  ، بعنوان تخصصی ترین آژانس تبلیغاتی و گسترده ترین صاحب رسانه ی تبلیغات محیطی در سراسر کشور می باشد که آمادگی خویش را به جهت اجرای کمپین های تبلیغات محیطی با کلیه سازمان ها و شرکت ها با شرایط ویژه و خاص از جمله تهاتر و ... اعلام می دارد .