اجاره بیلبورد تبلیغاتی در کرمان

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

 • اجاره بیلبورد تبلیغاتی در استان کرمان


اجاره بیلبورد تبلیغاتی در استان کرمان به عوامل متعددی مانند اندازه, مکان و… بستگی دارد و نمی توان قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد. کرمان، در لیست کلانشهرهای ایران یکی از پنج شهر تاریخی کشور عزیزمان، واقع در جنوب شرقی است. کرمان با بیش از 700 اثر ملی ثبت شده از استان های تاریخی و مهم ایران محسوب می شود.

تبلیغات محیطی در کرمان
 • چرا سرمایه گذاری تبلیغاتی در کرمان ؟


کرمان با دارا بودن غنی ترین معادن در کشور و 150 معدن ثبت شده، موقعیت مناسبی به جهت فعالیت صنایع وابسته را به وجود آورده است.

اجاره تابلو تبلیغاتی در کرمان

نکات طلایی طراحی تبلیغات محیطی

خلاقیت و ایده پردازی از جمله نو آوری و در نهایت لحاظ کردن رنگ های سازمانی، یکی از رکن های ضروری در طراحی تبلیغات محیطی بوده و پرهیز از هرگونه کلیشه نویسی و که سبب تبلیغات سو برای هر برند بوده را پیشنهاد می‌کنیم، همچنین حفظ سادگی، ایجاد احساسات متفاوت، استفاده از تصاویر و فونت مناسب و … از تکنیک های بسیار تاثیرگذار در طراحی بیلبورد است.در صورت تمایل ادامه دیگر نکات کلیدی ضروری طراحی تبلیغات محیطی را در مجله ما دنبال کنید.

 • آیا رسانه های تبلیغات محیطی کرمان فقط برای تبلیغات صنایع مناسب است؟


کرمان به دلیل وجود شهر تجاری سیرجان، از لحاظ اقتصادی شرایط ویژه ای دارد. شهر سیرجان با اتصال اکثر محورهای ترانزیتی از جنوب به شمال و شرق به غرب کشور، گذرگاه اصلی انتقال کالا است.

مانند یک انسان عاقل فکر کنید اما با زبان مردم ارتباط برقرار کنید.

ویلیام باتلر ییتس
 • توجیه اقتصادی بهره گیری از بیلبوردهای تبلیغاتی در کرمان


کرمان در حال حاضر به واسطه دانشگاه علوم پزشکی، که جزو دانشگاه های بزرگ و برتر در حوزه علوم پزشکی است با فعالیت موفق مراکز پیوند کبد و کلیه به یکی از سه قطب پیوند اعضا در ایران تبدیل شده است. به موازات همین مسئله هر ساله سفرهای زیادی به منظور درمان به کرمان منتهی می شود .

دن ویدن یکی از 25 کار آفرین برتر آمریکا

دن ویدن در سال 1945 در ایالت اورگان متولد شد. وی مدیر تبلیغات آمریکایی و از بنیانگذاران آژانس تبلیغاتی وایدن و کندی است. شعار تبلیغاتی کمپانی نایک “JUST Do It” از خلاقیت‌های اوست. ویدن در سال 1967 از دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات فارغ التحصیل شد.

 • قیمت تبلیغات محیطی در کرمان


بیلبورد های تبلیغاتی در کرمان  تعرفه های متفاوتی دارد و نقاط پر تردد و شناخته شده از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

مناطقی در کرمان که توسط کارشناسان تبلیغاتی جهت اجرای کمپین های تبلیغات محیطی در کرمان پیشنهاد می شوند به ترتیب ذیل است:

 • بلوار جمهوری،
 • ورودی از سمت جاده تهران،
 • بلوار جهاد،
 • بزرگراه امام

با واگذاری مسئولیت انتخاب رسانه به کارشناسان علم تبلیغات، می‌توانید کمپین تبلیغاتی با بازدهی بالایی را در کرمان اکران کنید.

4.9/5 - (1015 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «اجاره بیلبورد تبلیغاتی در کرمان»

 1. parisa mirzaei

  سلام خدمت شما باتوجه به تجربه تبلیغاتی خودم میخواستم بگم که نکته خیلی مهمی اینجا گفتین که تبلیغات محیطی در کرمان با توجه به کم هزینه تر بودن آن به نسبت دیگر استان ها ، بازخورد قابل توجهی دارد. بسیار عالی . با تشکر از شما

  1. درود بر شما .بله تبلیغات محیطی در کرمان از این نظر جایگاه ویژه‌ای دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.