با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

برند شو!

قدرت تبلیغات در دستان ماست !

بدون پرداخت وجه (تهاتر) ، با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد (صاحب رسانه‌ی بدون واسطه) تبلیغات خود را در سراسر کشور اکران کنید.

get

چرا تبلیغات محیطی در مشهد؟

شهرستان مشهد واقع در شمال استان خراسان رضوی با جمعیتی بالغ بر 3 میلیون نفر، دومین شهر پرجمعیت ایران و به یمن وجود حرم مطهر امام رضا (ع) سالانه پذیرای 27 میلیون نفر زائر از داخل کشور و 2 میلیون نفر زائر از خارج کشور است. همچنین، منطقه گردشگری طرقبه شاندیز در 30 کیلومتری مشهد با ظرفیت پذیرش روزانه حدود ۲۰ هزار توریست ایرانی و خارجی در تقویت صنعت گردشگری نقش قابل توجهی داشته است.به همین دلیل تبلیغات محیطی در مشهد از تاثیرگذاری بالایی برخوردار است.


هیچکس تعداد تبلیغاتی را که شما داشته اید، نمی‌شمارد. بلکه تاثیری که می گذارید را به یاد می‌آورند.
ویلیام برن باخ

چرا سرمایه گذاری تبلیغاتی در مشهد؟

به دلیل موقعیت جغرافیایی، راه های ارتباطی با دیگر شهر ها و وجود تولید کننده‌های بزرگ صنعتی، بستر مناسبی جهت تبلیغات بیلبوردی در مشهد فراهم شده است. این استان به عنوان دومین قطب تولید خودرو و اصلی ترین تولید کننده چرم شناخته شده است. مشهد با دارا بودن مراکز دانشگاهی و آموزش عالی متعدد، به ویژه دانشگاه فردوسی با بیش از ۲۳ هزار دانشجوی داخلی و خارجی و در کنار آن دانشگاه بین‌المللی امام رضا، دانشگاه علوم اسلامی رضوی، دانشگاه علوم پزشکی و واحد بین‌الملل دانشگاه فردوسی، عملاً به قطب دوم دانشگاهی کشور پس از تهران مبدل شده‌است.

ویلیام برن باخ اسطوره خلاقیت

ویلیام برن باخ متولد سال 1911 درشهر نیویورک بود و در سال 1982 در همان شهر درگذشت. وی خیلی زود متوجه علاقه مندی خود به حرفه تبلیغات شده و در شرکت تبلیغاتی معروف آن زمان یعنی «گری» در نقش یک کپی رایتر مشغول به فعالیت شد، سپس در سال 1947 به سمت مدیر هنری برگزیده شد.


او معتقد بود که تبلیغات در آن برهه زمانی خشک، بی روح، دارای چهارچوب های انعطاف ناپذیر و بدون خلاقیت است. آقای برن باخ برای ارائه یک شیوه سنت شکنانه به فضای کسب و کار خود نیاز داشت، بنابراین در سال 1949 به کمک آقایان مکسول دن و ادوین دویل شرکت DDB را پایه گذاری نمود.
از میان خیل عظیم کارهای خلاقانه ویلیام برن باخ می توان به کمپین های مربوط به فولکس واگن و موسسه کرایه اتومبیل آویس اشاره کرد که حتی توسط رقبایش در آن دوران نیز ستایش شد.

سطح بازدهی تبلیغات بیلبوردی در مشهد ؟

به دلیل موقعیت جغرافیایی، راه های ارتباطی با دیگر شهر ها و وجود تولید کننده‌های بزرگ صنعتی، بستر مناسبی جهت تبلیغات بیلبوردی در مشهد فراهم شده است. این استان به عنوان دومین قطب تولید خودرو و اصلی ترین تولید کننده چرم شناخته شده است.

مشهد با دارا بودن مراکز دانشگاهی و آموزش عالی متعدد، به ویژه دانشگاه فردوسی با بیش از ۲۳ هزار دانشجوی داخلی و خارجی و در کنار آن دانشگاه بین‌المللی امام رضا، دانشگاه علوم اسلامی رضوی، دانشگاه علوم پزشکی و واحد بین‌الملل دانشگاه فردوسی، عملاً به قطب دوم دانشگاهی کشور پس از تهران مبدل شده‌است.

به عنوان مثال: خیابان فلسطین مشهد اغلب مقصد افرادی است که به دنبال کاشی و سرامیک و خدمات دکوراسیون داخلی هستند، پس این منطقه می تواند مکان مناسبی جهت تبلیغات مصالح ساختمانی باشد و یا به جهت تبلیغ مجموعه خدمات گردشگری و توریستی مناسب ترین مکان محیط اطراف حرم است که به دلیل رفت و آمد زائران  از جمله مناطق پرتردد مشهد محسوب می شود.

توجیه اقتصادی تبلیغات محیطی در شهر مشهد؟

در استان خراسان رضوی بالاترین سهم سرمایه گذاری را فولاد به خود اختصاص داده است. این استان ظرفیت ایجاد ۱۰ هزار شغل پژوهشی و دانشگاهی را دارد. صنعت فولاد با تکمیل زنجیره تولید در شهر مشهد به بزرگترین صنعت در این خطه تبدیل شده است. نکته حائز اهمیت دیگر این استان تولید انبوه زعفران است. امری بدیهیست که زعفران ایرانی ، برترین برند جهانی است. در حال حاضر ۷۵ درصد زعفران تولیدی کشور ، صادر می شود . بدین ترتیب زعفران یکی از محصولات استراتژیک مشهد محسوب می شود و تبلیغات محیطی هوشمند و بهینه در این زمینه بسیار کار آمد است .

معجزه‌ی انتخاب درست رنگ ها در بازدهی تبلیغات محیطی

بررسی‌های تخصصی بازدهی تبلیغات محیطی، نشانگر آن است که استفاده از علم روانشناسی رنگ‌ها در صنعت تبلیغات، یکی از ارکان اصلی به شمار می‌رود. استفاده درست از ابزار رنگ در طراحی تبلیغات تاثیر فوق العاده‌ای در جلب توجه مخاطبان دارد همچنین با بکارگیری اثر روانی رنگ‌ها می‌توانیم احساساتی مانند: اشتیاق، هیجان، وسوسه و … را در افراد برانگیخته کنیم که عامل موفقیت بسیاری از کمپین‌های تبلیغاتی است. از شما دعوت می‌شود ادامه مقاله جادوی رنگ و تاثیر بالای آن بر تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

قیمت تبلیغات محیطی مشهد؟

ابعاد و موقعیت مکانی بر قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی مشهد تأثیر بسزایی دارد. متخصصین علم تبلیغات معتقدند که اصلی ترین ملاک بازدهی تبلیغات محیطی، انتخاب صحیح مناطق پر رفت و آمد جامعه هدف برند است. حال اگر این نقاط استراتژیک با کمک کارشناسان تبلیغاتی و در قالب کمپین های تبلیغاتی انتخاب شوند، شاهد بازدهی بالاتر  و در عین حال مقرون به صرفه تر این کمپین ها خواهیم بود.   تدوین یک برنامه تبلیغاتی حرفه ای همراه با  رزرو بیلبورد تبلیغاتی در مشهد به انجام شدن هرچه بهتر پلن تبلیغاتی  و استفاده از زمان طلایی تبلیغات کمک می کند.


متفاوت نبودن در اجرای کمپین های تبلیغاتی، نوعی خودکشی است.
ویلیام برن باخ