تبلیغات بیلبوردی در مشهد

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

  • چرا تبلیغات بیلبوردی در مشهد؟


تبلیغات بیلبوردی در مشهد از مزایای بسیار بالایی برخوردار می باشد. شهرستان مشهد واقع در شمال استان خراسان رضوی با جمعیتی بالغ بر 3 میلیون نفر، دومین شهر پرجمعیت ایران و به یمن وجود حرم مطهر امام رضا (ع) سالانه پذیرای 27 میلیون نفر زائر از داخل کشور و 2 میلیون نفر زائر از خارج کشور است. همچنین، منطقه گردشگری طرقبه شاندیز در 30 کیلومتری مشهد با ظرفیت پذیرش روزانه حدود ۲۰ هزار توریست ایرانی و خارجی در تقویت صنعت گردشگری نقش قابل توجهی داشته است.به همین دلیل تبلیغات محیطی در مشهد از تاثیرگذاری بالایی برخوردار است.

در تبلیغات ، متفاوت نبودن عملاً خودکشی است.

بیل برنباخ
حرم مطهر امام رضا علیه السلام
  • چرا سرمایه گذاری در تبلیغات بیلبوردی در مشهد؟


به دلیل موقعیت جغرافیایی، راه های ارتباطی با دیگر شهر ها و وجود تولید کننده‌های بزرگ صنعتی، بستر مناسبی جهت تبلیغات بیلبوردی در مشهد فراهم شده است.

تبلیغات بیلبوردی در مشهد

ویلیام برن باخ اسطوره خلاقیت

ویلیام برن باخ متولد سال 1911 درشهر نیویورک بود و در سال 1982 در همان شهر درگذشت. وی خیلی زود متوجه علاقه مندی خود به حرفه تبلیغات شده و در شرکت تبلیغاتی معروف آن زمان یعنی «گری» در نقش یک کپی رایتر مشغول به فعالیت شد، سپس در سال 1947 به سمت مدیر هنری برگزیده شد.

  • توجیه اقتصادی تبلیغات محیطی در شهر مشهد؟


در استان خراسان رضوی بالاترین سهم سرمایه گذاری را فولاد به خود اختصاص داده است. این استان ظرفیت ایجاد ۱۰ هزار شغل پژوهشی و دانشگاهی را دارد.

آستان قدس رضوی

معجزه‌ی انتخاب درست رنگ ها در بازدهی تبلیغات محیطی

بررسی‌های تخصصی بازدهی تبلیغات محیطی، نشانگر آن است که استفاده از علم روانشناسی رنگ‌ها در صنعت تبلیغات، یکی از ارکان اصلی به شمار می‌رود. استفاده درست از ابزار رنگ در طراحی تبلیغات تاثیر فوق العاده‌ای در جلب توجه مخاطبان دارد همچنین با بکارگیری اثر روانی رنگ‌ها می‌توانیم احساساتی مانند: اشتیاق، هیجان، وسوسه و … را در افراد برانگیخته کنیم که عامل موفقیت بسیاری از کمپین‌های تبلیغاتی است. از شما دعوت می‌شود ادامه مقاله جادوی رنگ و تاثیر بالای آن بر تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

  • قیمت تبلیغات بیلبوردی در مشهد


ابعاد و موقعیت مکانی بر قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی مشهد تأثیر بسزایی دارد. متخصصین علم تبلیغات معتقدند که اصلی ترین ملاک بازدهی تبلیغات محیطی،انتخاب صحیح مناطق پر رفت و آمد جامعه هدف برند است.

تعرفه اجاره بیلبورد در مشهد
شرکت تبلیغاتی آراد

4.9/5 - (1019 امتیاز)

3 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات بیلبوردی در مشهد»

    1. سلام وقتتون بخیر برای تمامی اطلاعات مربوط به تبلیغات محیطی در مشهد با کارشناسان متخصص کلینیک تبلیغات محیطی آراد در ارتباط باشید.

  1. مجید حسن پور

    من یک تبلیغ محیطی روی روگذر جاده آسیایی (سنتو) مشهد. نرسیده به سه راه فردوسی نیاز دارم. میخوام حدود هزینه اش و بدونم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.