تبلیغات محیطی تبریز

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

 • قیمت اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تبریز


قیمت اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تبریز به عوامل مختلفی بستگی دارد. تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی، سومین شهر بزرگ ایران بعد از تهران و مشهد است. تبریز عناوین مختلفی را در طول زمان به دست آورده، ازجمله آن ها می توان به شهر بدون گدا، امنترین شهر ایران، مهد سرمایه گذاری ایران، دومین شهر جذب گردشگری سلامت، شهر شکلاتی ایران و… اشاره کرد. به لطف عمارت های خارق العاده باقی مانده از دوران ایلخانان و طبیعت کم نظیر، صنعت گردشگری در تبریز رونق فراوانی دارد. همه این عوامل تاثیر مستقیمی بر بازدهی تبلیغات محیطی در تبریز دارند.

تنها افرادی که به تبلیغات اهمیت می دهند، افرادی هستند که در تبلیغات کار می کنند.

جورج پارکر
تبلیغات محیطی تبریز
 • سرمایه گذاری تبلیغات محیطی در تبریز، چهارمین قطب صنعتی كشــور


موقعیت استراتژیک جغرافیایی تبریز و قرارگرفتن آن در بین دامنه‌های کوه سهند و کرانه شرقی دریاچه ارومیه، این شهر را به یکی از معدود راه‌های ارتباطی بین شمال ( ماورای قفقاز و قره‌داغ ) و جنوب (مراغه و کردستان) تبدیل کرده‌ است.

راسر ریوز پیشگام تبلیغات تلوزیونی

راسر ریوز متولد سال 1910 در ایالت ویرجنیا بود، و در سال 1984 در ایالت کارولینای شمالی درگذشت. وی از مدیران تبلیغات آمریکایی و پیشگام تبلیغات تلویزیونی بود که میلیون ها دلار برای مشتری های خود به وجود آورد.

 • تعرفه رزرو تابلو تبلیغاتی در تبریز


تعرفه رزرو تابلو تبلغاتی در تبریز بسیار انعطاف پذیر است از همین رو نمی توانیم قیمت معینی برای همه مدل‌های اکران تبلیغات محیطی در نظر بگیریم. تعیین قیمت بیلبورد تبلیغاتی در تبریز به مجموعه عوامل بسیاری وابستگی دارد.

اهمیت جایگاه اتاق فکر و مدیریت تبلیغات در سازمان

یکی از ارکان اصلی تبلیغات، اتاق فکر بازرگانی و در راس آن مدیریت تبلیغات است. امروزه مدیران به دلیل مشغله‌های فراوان، زمان کافی برای تفکر و خلاقیت ندارند و به همین جهت وجود اتاق فکر برای ارائه ایده‌های جدید، تدوین سیاست‌ها و… ضروریست. روش معرفی و تبلیغات در چرخه‌ی عمر محصول نقش تعیین کننده دارد، که ارائه روش مناسب وظیفه اتاق فکر و انتخاب نحوه انجام آن‌ها برعهده‌ی مدیریت تبلیغات سازمان است. از شما دعوت می‌شود ادامه مقاله مدیریت تبلیغات و اهمیت جایگاه آن در سازمان را مطالعه فرمایید.

 • چرا باید به رزرو بیلبورد تبلیغاتی در تبریز اهمیت بدهیم؟


مبحث زمان مناسب انجام فعالیت تبلیغاتی برند از آنچه به نظر می آید پیچیده تر است و توضیح تمامی زوایای آن از حوصله این مطلب خارج است. با این حال محدود بودن زمان طلایی تبلیغات هر برند با توجه به هدف در نظر گرفته شده، بر هیچ کس پوشیده نیست.

  تدوین یک برنامه تبلیغاتی حرفه ای و در کنار آن اقدام به رزرو بیلبورد تبلیغاتی به انجام شدن هرچه بهتر پلن تبلیغاتی  و دیده شدن محصول شما  کمک می کند.

راسر ریوز

رزرو تبلیغات بیلبوردی
 • توجیه اقتصادی سرمایه گذاری تبلیغاتی در تبریز


شهر تبریز شهری با بناهای تاریخی متعدد از دوران معاصر می باشد.بازار سرپوشیده تبریز ازمراکز مهم اقتصادی این شهر به حساب می آید که دارای صنایع دستی و سنتی بی شماری است.

5/5 - (1032 امتیاز)

4 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات محیطی تبریز»

 1. golsan nasehzadeh

  سلام بر شما ،تعرفه قیمت بیلبوردهای تبریز در محور فرودگاه به چه صورت هستش؟

  1. سلام وقتتون بخیر برای تمامی اطلاعات مربوط به تبلیغات محیطی در تبریز با کارشناسان متخصص کلینیک تبلیغات محیطی آراد در ارتباط باشید.

 2. سلام برای رزرو بلیبوردهای تبلیغاتی در تبریز چطور میتونم باهاتون ارتباط بگیرم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.