با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

برند شو!

قدرت تبلیغات در دستان ماست !

بدون پرداخت وجه (تهاتر) ، با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد (صاحب رسانه‌ی بدون واسطه) تبلیغات خود را در سراسر کشور اکران کنید.

get

تبریز مهد سرمایه گذاری ایران

تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی، سومین شهر بزرگ ایران بعد از تهران و مشهد است. تبریز عناوین مختلفی را در طول زمان به دست آورده، ازجمله آن ها می توان به شهر بدون گدا، امنترین شهر ایران، مهد سرمایه گذاری ایران، دومین شهر جذب گردشگری سلامت، شهر شکلاتی ایران و… اشاره کرد. به لطف عمارت های خارق العاده باقی مانده از دوران ایلخانان و طبیعت کم نظیر، صنعت گردشگری در تبریز رونق فراوانی دارد. همه این عوامل تاثیر مستقیمی بر بازدهی تبلیغات محیطی در تبریز دارند.

سرمایه گذاری تبلیغاتی در تبریز، چهارمین قطب صنعتی كشــور

موقعیت استراتژیک جغرافیایی تبریز و قرارگرفتن آن در بین دامنه‌های کوه سهند و کرانه شرقی دریاچه ارومیه، این شهر را به یکی از معدود راه‌های ارتباطی بین شمال ( ماورای قفقاز و قره‌داغ ) و جنوب (مراغه و کردستان) تبدیل کرده‌ است. امروزه وجود آزاد راه شماره دو ایران، که تهران را به تبریز و در ادامه به راه‌آهن سراسری تا کشور ترکیه متصل می کند، به حفظ نقش حیاتی تبریز در مسیر های مبادلاتی ایران کمک می کند. این مسیر ترانزیتی اروپا را از طریق ترکیه به ایران و خاور دور ارتباط می دهد. در مجموع تبریز مقصد یا مبدا مدیران، گردشگران و تجار زیادی است، با سرمایه گذاری تبلیغاتی در تبریز می توان خیل عظیمی از جامعه هدف برند را در یک دوره اکران پوشش داد.

راسر ریوز پیشگام تبلیغات تلوزیونی

راسر ریوز متولد سال 1910 در ایالت ویرجنیا بود، و در سال 1984 در ایالت کارولینای شمالی درگذشت. وی از مدیران تبلیغات آمریکایی و پیشگام تبلیغات تلویزیونی بود که میلیون ها دلار برای مشتری های خود به وجود آورد.

ریوز در اوایل جوانی در بانکی در ریچموندز مشغول به کار بود، اگرچه در حسابداری ضعیف عمل می‌کرد اما استعداد کلامی خوبی داشت، و شروع به نوشتن تبليغات كرد. او خیلی زود به شهر نیویورک نقل مکان کرده و با آقای تد بیتس، شرکت تد بیتس را  تأسیس کرد . آژانس تبلیغاتی تد بیتس امروزه به عنوان Bates CHI & Partners در حال فعالیت است.

قیمت تبلیغات محیطی در تبریز ؟

صنعت تبلیغات بسیار انعطاف پذیر است از همین رو نمی توانیم قیمت معینی برای همه مدل‌های اکران تبلیغات محیطی در نظر بگیریم. تعیین قیمت بیلبورد تبلیغاتی در تبریز به مجموعه عوامل بسیاری وابستگی دارد. ازجمله این عوامل می توان به ابعاد، موقعیت جغرافیایی، تعداد فضای تبلیغاتی مورد نیاز برای اثردهی کمپین و… اشاره کرد.

تدوین برنامه تبلیغاتی با بالاترین بازدهی نیازمند پردازش اطلاعات محصول، برند، نمودار فروش، هدف تبلیغات، تعیین بودجه و… است، انجام این مهم بدون کمک کارشناسان تبلیغاتی امکان پذیر نخواهد بود.

اهمیت جایگاه اتاق فکر و مدیر تبلیغات در سازمان

یکی از ارکان اصلی تبلیغات، اتاق فکر بازرگانی و در راس آن مدیریت تبلیغات است. امروزه مدیران به دلیل مشغله‌های فراوان، زمان کافی برای تفکر و خلاقیت ندارند و به همین جهت وجود اتاق فکر برای ارائه ایده‌های جدید، تدوین سیاست‌ها و… ضروریست. روش معرفی و تبلیغات در چرخه‌ی عمر محصول نقش تعیین کننده دارد، که ارائه روش مناسب وظیفه اتاق فکر و انتخاب نحوه انجام آن‌ها برعهده‌ی مدیریت تبلیغات سازمان است. از شما دعوت می‌شود ادامه مقاله مدیریت تبلیغات و اهمیت جایگاه آن در سازمان را مطالعه فرمایید.

چرا باید به رزرو بیلبورد تبلیغاتی اقدام کنیم؟

مبحث زمان مناسب انجام فعالیت تبلیغاتی برند از آنچه به نظر می آید پیچیده تر است و توضیح تمامی زوایای آن از حوصله این مطلب خارج است. با این حال محدود بودن زمان طلایی تبلیغات هر برند با توجه به هدف در نظر گرفته شده، بر هیچ کس پوشیده نیست.

 در همین راستا، ابتدا تدوین یک برنامه تبلیغاتی حرفه ای و در کنار آن اقدام به رزرو بیلبورد تبلیغاتی به انجام شدن هرچه بهتر پلن تبلیغاتی  و استفاده از این زمان طلایی کمک می کند.

توجیه اقتصادی سرمایه گذاری تبلیغاتی در تبریز

شهر تبریز شهری بابناهای تاریخی متعدد از دوران معاصر می باشد.بازار سرپوشیده تبریز ازمراکز مهم اقتصادی این شهر به حساب می آید که دارای صنایع دستی و سنتی بی شماری است. شهر تبریز دارای پارک های فراوان، مکان های ورزشی، مراکز تفریحی و تجاری است و موزه های زیادی دراین شهر وجود دارد. وهمچنین آرامگاه شاعرانی بزرگ همچون: شهریار، پروین اعتصامی، صائب تبریزی و…در این شهر است و از این لحاظ از اهمیت حائزی برخوردار است. شهر تبریز یکی از شهرهای پرتردد ایران است و حضور دائمی مخاطبین و گردشگران سبب سرمایه گذاری تبلیغاتی در این شهر شده است.