تبلیغات محیطی در

هنری فورد

هنری فورد، بنیان گذار شرکت فورد موتورز در سال 1863 درایالت میشیگان متولد شد و در سال 1947 در همان ایالت درگذشت. وی تاجر و صنعتگر بزرگ آمریکایی بود که به عنوان توسعه دهنده اصلی روش تولید انبوه خط مونتاژ فعالیت می‌کرد. هنری فورد با ایجاد اولین خودرویی که طبقه متوسط آمریکایی می‌توانستند از عهده آن برآیند، خودرو را از یک کالای لوکس و گران قیمت به یک وسیله حمل و نقل قابل دسترسی تبدیل کرد که عمیقا چشم انداز قرن بیستم را تحت تاثیر قرار دارد.

henry-ford

هنری فورد

henry-ford

هنری فورد، بنیان گذار شرکت فورد موتورز در سال 1863 درایالت میشیگان متولد شد و در سال 1947 در همان ایالت درگذشت. وی تاجر و صنعتگر بزرگ آمریکایی بود که به عنوان توسعه دهنده اصلی روش تولید انبوه خط مونتاژ فعالیت می‌کرد. هنری فورد با ایجاد اولین خودرویی که طبقه متوسط آمریکایی می‌توانستند از عهده آن برآیند، خودرو را از یک کالای لوکس و گران قیمت به یک وسیله حمل و نقل قابل دسترسی تبدیل کرد که عمیقا چشم انداز قرن بیستم را تحت تاثیر قرار دارد.

اگر مجبور بودیم از مردم بپرسیم که چه چیزی می‌خواهند، امروزه فقط اسب‌های سریعتری در دنیا پرورش یافته بودند.

هنری فورد

مزایای تبلیغات محیطی در استان تبریز

اگر مجبور بودم از مردم بپرسم که چی میخوان الان فقط اسب های سریع تری در نیا بودن.

هنری فورد

چرا تبلیغات محیطی در تبریز موثر است ؟

تبریز کلانشهری در منطقه آذربایجان.

تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی، سومین شهر بزرگ ایران بعد از تهران و مشهد است. تبریز عناوین مختلفی را در طول زمان به دست آورده، ازجمله آن ها می توان به شهر بدون گدا، امنترین شهر ایران، مهد سرمایه گذاری ایران، دومین شهر جذب گردشگری سلامت، شهر شکلاتی ایران و… اشاره کرد. به لطف عمارت های خارق العاده باقی مانده از دوران ایلخانان و طبیعت کم نظیر، صنعت گردشگری در تبریز رونق فراوانی دارد. همه این عوامل تاثیر مستقیمی بر بازدهی تبلیغات محیطی در تبریز دارند.

آیا تبلیغات محیطی در تبریز موثر است ؟ ​

تبریز کلانشهری در منطقه آذر بایجان.

تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی، سومین شهر بزرگ ایران بعد از تهران و مشهد است. تبریز عناوین مختلفی را در طول زمان به دست آورده که از جمله این لقب ها می توان به  شهر بدون گدا، امن ترین شهر ایران، مهد سرمایه گذاری ایران، دومین شهر جذب گردشگری سلامت، شهر شکلاتی ایران و … اشاره کرد. به لطف عمارت های خارق العاده باقی مانده از دوران ایلخانان و طبیعت کم نظیر صنعت گردشگری در تبریز رونق فراوانی دارد. همه این عوامل تاثیر مستقیم در بازدهی تبلیغات محیطی در تبریز دارند.

آیا می دانید؟

آراد بزرگترین صاحب رسانه بدون واسطه در سراسر کشور از جمله تبریز است.

تیم کارشناسان تبلیغاتی آراد با بررسی نتایج تحقیقات میدانی انجام شده بر روی فضای تبلیغاتی شهر تبریز، به انتخاب بهترین موقعیت های مکانی جهت احداث فضاهای تبلیغاتی اقدام کرده اند. این مسیر ها تمامی محور های اصلی شهر تبریز، محور های صنعتی به سمت مرند و آذر شهر و کمربندی اصلی اتوبان تبریز-تهران را تحت پوشش تبلیغاتی خود قرار داده و موقعیت مناسبی را به جهت اجرای کمپین های تبلیغاتی استراتژیک وجود آورده اند.

انتخاب مکان مناسب جهت اکران تبلیغات محیطی، مستلزم بررسی دقیق هدف تبلیغ، شناخت جامعه هدف برند و… است، به همین منظور جهت اکران موفق کمپین های تبلیغاتی مشاوره با کارشناسان علم تبلیغات امری ضروری است.

سرمایه گذاری تبلیغاتی در تبریز، یک تیر و دو نشان ؟

تبریز از لحاظ تعداد كارگاههای صنعتی، چهارمین قطب صنعتی كشــور محســوب می شود.

موقعیت استراتژیک جغرافیایی تبریز و قرارگرفتن آن در بین دامنه‌های کوه سهند و کرانه شرقی دریاچه ارومیه، این شهر را به یکی از معدود راه‌های ارتباطی بین شمال (ماورای قفقاز و قره‌داغ) و جنوب (مراغه و کردستان) تبدیل کرده‌ است. امروزه وجود آزاد راه شماره دو ایران، که تهران را به تبریز و در ادامه به راه‌آهن سراسری تا کشور ترکیه متصل می کند، به حفظ نقش حیاتی تبریز در مسیر های مبادلاتی ایران کمک می کند. این مسیر ترانزیتی اروپا را از طریق ترکیه به ایران و خاور دور ارتباط می دهد. در مجموع تبریز مقصد یا مبدا مدیران، گردشگران و تجار زیادی است، با سرمایه گذاری تبلیغاتی در تبریز می توان خیل عظیمی از جامعه هدف برند را در یک دوره اکران پوشش داد.

اگر کسی بخاطر صرفه جویی در هزینه ها، تبلیغات خود را متوقف کند، همانند کسیست که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف می کند.

هنری فورد
مخاطب محکوم به دیدن آگهی شماست
 

با تبلیغات بر روی پیشانی پل های عابر پیاده

امروزه یکی از دغدغه های مسئولین شهرداری ایجاد امنیت شهروندان و پایین آوردن حجم ترافیک در شهر ها است. به همین دلیل این ارگان اقدام به احداث پل های عابر پیاده در مکان های پر تردد سطح شهر از جمله چهارراه ها و… کرده و همین امر باعث کنترل حجم بالای ترافیک و افزایش امنیت شهروندان شده است.

با احداث این پل های عابرپیاده، محیطی ایجاد می‌شود که می توان از این سازه ها به عنوان فضای تبلیغات محیطی استفاده کرد. از مزایای این نوع رسانه ها می توان به قرار گرفتن آگهی در محل تردد عام مردم و حفظ زیبایی سطح شهر اشاره کرد.

از آنجایی که احداث هر پل عابر پیاده با پلکان ثابت یا مکانیزه نیازمند چندین میلیارد سرمایه گذاریست، شهرداری ها از اجرای آن به صورت گسترده عاجز هستند. در همین راستا یکی از زیر مجموعه های هلدینگ آراد به نام سازه سازان آراد با توجه به مسئولیت اجتماعی و… در این خصوص سرمایه گذاری نموده و همچنان در حال گسترش آن است.

این سرمایه گذاری ها بدون دریافت وجه انجام می شوند و در قبال آن فضاهای تبلیغاتی ایجاد شده بر پیشانی پل های عابر پیاده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لازم به توضیح است تردد بالای خودرو ها و عابرین در این مکان ها باعث شده  تبلیغات بر روی پل های عابر پیاده به بالاترین سطح توجیه اقتصادی خود نسبت به دیگر رسانه ها رسیده و نام فروشنده‌ی همیشه بیدار را به خود اختصاص می دهند.

قیمت تبلیغات محیطی در تبریز ؟

با مشاوره تبلیغاتی می توانید بودجه لازم را تعیین کنید.

صنعت تبلیغات بسیار انعطاف پذیر است از همین رو نمی توانیم قیمت معینی برای همه مدل‌های اکران تبلیغات محیطی در نظر بگیریم. تعیین قیمت بیلبورد تبلیغاتی در تبریز به مجموعه عوامل بسیاری وابستگی دارد. ازجمله این عوامل می توان به ابعاد، موقعیت جغرافیایی، تعداد فضای تبلیغاتی مورد نیاز برای اثردهی کمپین و… اشاره کرد. تدوین برنامه تبلیغاتی با بالاترین بازدهی نیازمند پردازش اطلاعات محصول، برند، نمودار فروش، هدف تبلیغات، تعیین بودجه و… است، انجام این مهم بدون کمک کارشناسان تبلیغاتی امکان پذیر نخواهد بود.

چرا باید به رزرو بیلبورد تبلیغاتی اقدام کنیم؟

زمان طلایی تبلیغات برند خود را از دست ندهید.

مبحث زمان مناسب انجام فعالیت تبلیغاتی برند از آنچه به نظر می آید پیچیده تر است و توضیح تمامی زوایای آن از حوصله این مطلب خارج است. با این حال محدود بودن زمان طلایی تبلیغات هر برند با توجه به هدف در نظر گرفته شده، بر هیچ کس پوشیده نیست. در همین راستا، ابتدا تدوین یک برنامه تبلیغاتی حرفه ای و در کنار آن اقدام به رزرو بیلبورد تبلیغاتی به انجام شدن هرچه بهتر پلن تبلیغاتی  و استفاده از این زمان طلایی کمک می کند.

شرکت تبلیغاتی آراد زرین خلیج فارس یکی از زیر مجموعه های هلدینگ آراد، به عنوان آژانس تخصصی تبلیغاتی و گسترده‌ترین صاحب رسانه ی تبلیغات محیطی در سراسر کشور فعالیت داشته، و آمادگی خود را به جهت اجرای کمپین های تبلیغات محیطی با کلیه سازمان ها و شرکت ها با شرایط ویژه و خاص از جمله تهاتر و... اعلام می دارد.

شرکت تبلیغاتی آراد زرین خلیج فارس یکی از زیر مجموعه های هلدینگ آراد  ، بعنوان تخصصی ترین آژانس تبلیغاتی و گسترده ترین صاحب رسانه ی تبلیغات محیطی در سراسر کشور می باشد که آمادگی خویش را به جهت اجرای کمپین های تبلیغات محیطی با کلیه سازمان ها و شرکت ها با شرایط ویژه و خاص از جمله تهاتر و ... اعلام می دارد .