قیمت اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

اجاره تبلیغات بیلبوردی در اصفهان
get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

 • اجرای کمپین های تبلیغاتی در استان اصفهان


اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان از بهترین گزینه های بازاریابی می باشد. اصفهان یا همان نصف جهان معروف، که آوازه اش در آنسوی مرزهای این سرزمین نیز به گوش می‌رسد .
استان اصفهان با دارابودن جاذبه های فرهنگی، هنری، تاریخی و طبیعی متنوع و قرار داشتن در مسیر ترانزیتی کشور، سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی است.
این مهم عامل اصلی بیشترین توجیه اقتصادی در جهت اجرای کمپین های تبلیغاتی در استان اصفهان است.

اجاره تبلیغات بیلبوردی در اصفهان
تابلو تبلیغاتی در اصفهان
 • تبلیغات بیلبوردی در راه های ترانزیتی اصفهان


اصفهان به دلیل قرار گرفتن در مرکز کشور و در مسیر راه های ترانزیتی از شمال به جنوب و شرق به غرب، موقیعت جغرافیایی ویژه ای دارد. لذا این موقعیت ویژه منجر به تشکیل شهرک های صنعتی متعدد گردیده است، از جمله این شهرک های صنعتی عبارت است از؛ محمود آباد ( مهد سنگ ایران )، شهرک صنعتی جی، حائز اهمیت ترین آن ها فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان و … هستند

کسی تبلیغات نمی خواند مردم آنچه را که برایشان جالب است می خوانند و گاهی این یک تبلیغ است.
هوارد لوک

گزیده‌ی سخنان پدر تبلیغات دیوید آگیلوی

دیوید آگیلوی ( ژوئن 1911_ ژوئیه 1999) مدیر تبلیغاتی برجسته ی اهل بریتانیا بود ، تا جایی که به وی لقب پدر تبلیغات داده شد .او در کنار بزرگانی مانند دکتر گالوپ (بنیان گذار موسسه گالوپ)، ریموند رابیکم و استنلی زرور از پیشگامان تبلیغات مدرن به شمار می رود.

 • مقرون بصرفه بودن تبلیغات بیلبوردی در اصفهان


استان اصفهان به عنوان پرجمعیت ترین شهر کشور بعد از پایتخت ایران که جمعیت آن بالغ بر 5 میلیون نفر اعلام شده است. در نتیجه این مهم یکی دیگر از قابلیت های توجیه اقتصادی هرچه بیشتر برای رونمایی از برند و کسب و کار صاحبین صنایع در رسانه تبلیغات محیطی دراین استان محسوب می‌شود.

بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان
 • عوامل حائز اهمیت در تبلیغات بیلبوردی استان اصفهان


اصفهان در آذر ماه سال 1394 به همراه رشت به شبکه‌ی شهر های خلاق جهان، زیر نظر یونسکو پیوست. اصفهان دارای 15 منطقه شهری است. مقامات میراث فرهنگی استان اصفهان معتقدند بیش از ۲۲ هزار جاذبه تاریخی و فرهنگی ارزشمند در این استان وجود دارد که باعث جذب گردشگران داخلی و خارجی می‌شود و بستر مناسبی برای تبلیغات محیطی در اصفهان را فراهم میسازد.

3.9/5 - (1058 امتیاز)

6 دیدگاه دربارهٔ «قیمت اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان»

 1. جانثاری

  سلام. عذر میخوام چطور میتونم قیمت بیلبوردهای تبیلغاتی رو توشهر اصفهان داشته باشم؟

  1. سلام وقتتون بخیر برای تمامی اطلاعات مربوط به تبلیغات محیطی در اصفهان با کارشناسان متخصص کلینیک تبلیغات محیطی آراد در ارتباط باشید.

  1. سلام وقتتون بخیر برای تمامی اطلاعات مربوط به تبلیغات محیطی در اصفهان با کارشناسان متخصص کلینیک تبلیغات محیطی آراد در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.