با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

برند شو!

قدرت تبلیغات در دستان ماست !

بدون پرداخت وجه (تهاتر) ، با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد (صاحب رسانه‌ی بدون واسطه) تبلیغات خود را در سراسر کشور اکران کنید.

get

چرا تبلیغات محیطی در ارومیه؟

اُرومیّه مرکز استان آذربایجان غربی، از کلان‌شهرها و دومین شهر پرجمعیت منطقهٔ شمال‌غرب ایران به‌شمار می‌آید. این شهر به سبب قرار داشتن در شاهراه ارتباطی قفقاز، میان رودان و آسیای صغیر از مراکز تجاری منطقه به‌شمار می‌رود.
ارومیه در طول تاریخ در زمینه های متعددی سرآمد بوده است، از جمله این موارد می توان به نخستین شهر دارای مرکز آموزش پزشکی، اولین شهری که در آن بیمارستان و مدرسه به شیوه نوین تاسیس شد، ،پایتخت والیبال ایران و… اشاره کرد.

آیا تبلیغات محیطی در ارومیه بازده خواهد داشت ؟

ارومیه بر سر راه های تجارتی قرار گرفته و به عنوان پایانه مرزی جهت واردات و صادرات استفاده می شود، به همین جهت از اوضاع بازرگانی خوبی برخوردار است. این شهر به دلیل وجود گمرک شاهد رفت و آمد زیادی از تاجران است که این امر سبب بازخورد عالی تبلیغات محیطی در ارومیه شده است. ارومیه موقعیت جغرافیایی مناسبی به جهت کشاورزی دارد و همین موضوع باعث فعالیت کارخانه های بزرگی در زمینه مواد غذایی مانند اروم آدا، ساندیس و… در این استان شده است. 

آلبرت لاسکر سلطان تولید محتوا

آلبرت دیویس لاسکر متولد سال 1880 در شهر فرایبورگ آلمان بود و در سال 1952 در شهر نیویورک درگذشت. وی نقش عمده ای در شکل گیری تبلیغات مدرن داشت. لاسکر سالهای اولیه جوانی را در گالوستون ایالت تگزاس، جایی که پدرش ریاست چندین بانک بزرگ را در اختیار داشت، گذراند. با انتقال به شیکاگو، در شرکت تبلیغات لرد و توماس استخدام شد و پس از نشان دادن استعداد خود در زمینه تبلیغات و تولید محتوا  تبدیل به شریک آن ‌‌‌ها شد. لاسکر با استفاده از رادیو، فرهنگ عمومی را تغییر داد و با به کارگیری علم روانشناسی نظر مصرف کنندگان را جلب کرد.

اگیلوی درباره لاسکر گفته است: «در طول تاریخ حرفه تبلیغات، هیچ کسی به اندازه لاسکر پولساز نبوده است».

آیا تبلیغات محیطی در ارومیه بازده خواهد داشت ؟

عقیده بر این است که شهر ارومیه در هزاره دوم قبل از میلاد مسیح تأسیس شده‌است. این شهر تعداد زیادی مقاصد گردشگری طبیعی و تاریخی دارد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد:

  • دریاچه ارومیه ششمین دریاچه شور جهان محل مهاجرت گونه های مختلف پرندگان بوده و اکوسیستم بسیار خاص و دیدنی دارد.
  • پارک جنگلی شیخ تپه از زمان ماد ها بوده است.
  • بازار تاریخی ارومیه با معماری سنتی ایرانی یادگاری از دوران صفوی از جاذبه های تاریخی شهر است.

این شهر باجاذبه های طبیعی و تاریخی به عنوان یکی از شهر های مهم صنعت گردشگری است و افراد زیادی با هدف های مختلف از تجارت تا سیاحت به  آن شهر سفر می کنند لذا کمپین های تبلیغاتی اجرا شده در ارومیه از بازدهی بالایی برخوردار هستند.

نکات طلایی طراحی تبلیغات محیطی

خلاقیت و ایده پردازی از جمله نو آوری و در نهایت لحاظ کردن رنگ های سازمانی، یکی از رکن های ضروری در طراحی تبلیغات محیطی بوده و پرهیز از هرگونه کلیشه نویسی و که سبب تبلیغات سو برای هر برند بوده را پیشنهاد می‌کنیم، همچنین حفظ سادگی، ایجاد احساسات متفاوت، استفاده از تصاویر و فونت مناسب و … از تکنیک های بسیار تاثیرگذار در طراحی بیلبورد است.در صورت تمایل ادامه دیگر نکات کلیدی ضروری طراحی تبلیغات محیطی را در مجله ما دنبال کنید.

چرا باید به رزرو بیلبورد تبلیغاتی اقدام کنیم؟

ابعاد و موقعیت مکانی بر قیمت بیلبورد تبلیغاتی در ارومیه تاثیر بسزایی دارد. متخصصین علم تبلیغات معتقدند که اصلی ترین ملاک بازدهی تبلیغات محیطی مکان یابی صحیح در زمینه حضور جامعه هدف برند مورد نظر می باشد. حال اگر این موضوع را با چاشنی انتخاب زیرکانه ادغام کنیم می توانیم به گزینه هایی با صرفه اقتصادی و بیشترین پوشش جامعه هدف برسیم. 

شرکت آراد با کارشناسان خبره تبلیغات به کمک صاحبین برند ها  آمده و با انتخاب نقاط استراتژیک جامعه هدف مورد نظر به تدوین کمپین های تبلیغاتی مقرون به صرفه اقدام می کنند.