تبلیغات محیطی در

کالوین کولیج

کالوین کولیج متولد سال 1872 در ایالت ورمانت بوده و در سال 1933 در سن 60 سالگی در ایالت ماساچوست در گذشت.

 وی سیاستمدار و وکیل آمریکایی بود که از 1923 تا 1929 به عنوان سی امین رئیس جمهور ایالت متحده آمریکا خدمت کرد. وی مدرک وکالت خود را از نیواینگلند دریافت کرده و نردبان ترقی در سیاست را در ایالت ماساچوست پیمود و سرانجام فرماندار ماساچوست شد.

او روح و امید طبقه متوسط را در بر می گرفت ، و می توانست آرزوها ی آنها را تفسیر و عقاید خود را بیان کند.  

کلوین-کولیج

تقاضای جمعی، تقریبا به طور تمام و کمال بخاطر توسعه تبلیغات به وجود آمده است.

کالوین کولیج​

چرا تبلیعات محیطی در ارومیه؟

ارومیه دومین شهر پر ترافیک ایران.

اُرومیّه مرکز استان آذربایجان غربی، از کلان‌شهرها و دومین شهر پرجمعیت منطقهٔ شمال‌غرب ایران به‌شمار می‌آید. این شهر به سبب قرار داشتن در شاهراره ارتباطی قفقاز، میانرودان و آسیای صغیر از مراکز تجاری منطقه به‌شمار می‌رود.
ارومیه در طول تاریخ در زمینه های متعددی سرآمد بوده است، از جمله این موارد می توان به نخستین شهر دارای مرکز آموزش پزشکی، اولین شهری که در آن بیمارستان و مدرسه به شیوه نوین تاسیس شد، ،پایتخت والیبال ایران و… اشاره کرد.

آیا می دانید؟

آراد بزرگترین صاحب رسانه بدون واسطه در سراسر کشور از جمله ارومیه است.

ارومیه با قدمت چندین هزار ساله خود، یکی از قطب های گردشگری کشور می باشد. تمامی فضاهای تبلیغاتی شرکت آراد زرین خلیج فارس، با تحقیقات میدانی توسط کارشناسان که دارای علم تبلیغات هستند، انتخاب شده اند. تبلیغات محیطی در ارومیه  به دلیل ترافیک بالا و رفت وآمد تاجران در گمرک ها قابلیت بالایی جهت برندینگ کسب وکار دارد، و این شهر را به یکی از مراکز مهم اجرای کمپین های تبلیغات محیطی تبدیل کرده است.

انتخاب مکان مناسب جهت اکران تبلیغات محیطی مستلزم بررسی دقیق هدف تبلیغ و شناخت جامعه هدف برند و … است، به همین منظور جهت اکران موفق کمپین های تبلیغاتی مشاوره با کارشناسان علم تبلیغات امری ضروری است.

آیا تبلیغات محیطی در ارومیه بازده خواهد داشت ؟

با تبلیغات محیطی در ارومیه بین تاجران و مدیران دیده شوید.

ارومیه بر سر راه های تجارتی قرار گرفته و به عنوان پایانه مرزی جهت واردات و صادرات استفاده می شود، به همین جهت از اوضاع بازرگانی خوبی برخوردار است. این شهر به دلیل وجود گمرک شاهد رفت و آمد زیادی از تاجران است که این امر سبب بازخورد عالی تبلیغات محیطی در ارومیه شده است .ارومیه موقعیت جغرافیایی مناسبی به جهت کشاورزی دارد و همین موضوع باعث فعالیت کارخانه های بزرگی در زمینه مواد غذایی مانند اروم آدا، ساندیس و… در این استان شده است. 

در این بحران اقتصادی که باغ وحش بازار نیز هست یک مشاور تبلیغاتی داشته باشید و شک نکنید هزینه اضافی نیست.

کالوین کولیج​
مخاطب محکوم به دیدن آگهی شماست
 

با تبلیغات بر روی پیشانی پل های عابر پیاده

امروزه یکی از دغدغه های مسئولین شهرداری ایجاد امنیت شهروندان و پایین آوردن حجم ترافیک در شهر ها است. به همین دلیل این ارگان اقدام به احداث پل های عابر پیاده در مکان های پر تردد سطح شهر از جمله چهارراه ها و… کرده و همین امر باعث کنترل حجم بالای ترافیک و افزایش امنیت شهروندان شده است.

با احداث این پل های عابرپیاده، محیطی ایجاد می‌شود که می توان از این سازه ها به عنوان فضای تبلیغات محیطی استفاده کرد. از مزایای این نوع رسانه ها می توان به قرار گرفتن آگهی در محل تردد عام مردم و حفظ زیبایی سطح شهر اشاره کرد.

از آنجایی که احداث هر پل عابر پیاده با پلکان ثابت یا مکانیزه نیازمند چندین میلیارد سرمایه گذاریست، شهرداری ها از اجرای آن به صورت گسترده عاجز هستند. در همین راستا یکی از زیر مجموعه های هلدینگ آراد به نام سازه سازان آراد با توجه به مسئولیت اجتماعی و… در این خصوص سرمایه گذاری نموده و همچنان در حال گسترش آن است.

این سرمایه گذاری ها بدون دریافت وجه انجام می شوند و در قبال آن فضاهای تبلیغاتی ایجاد شده بر پیشانی پل های عابر پیاده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لازم به توضیح است تردد بالای خودرو ها و عابرین در این مکان ها باعث شده  تبلیغات بر روی پل های عابر پیاده به بالاترین سطح توجیه اقتصادی خود نسبت به دیگر رسانه ها رسیده و نام فروشنده‌ی همیشه بیدار را به خود اختصاص می دهند.

چرا سرمایه گذاری تبلیغاتی در ارومیه ؟

ارومیه، کلانشهر گردشگری شمال غرب کشور

عقیده بر این است که شهر ارومیه در هزاره دوم قبل از میلاد مسیح تأسیس شده‌است. این شهر تعداد زیادی مقاصد گردشگری طبیعی و تاریخی دارد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد:

  • دریاچه ارومیه ششمین دریاچه شور جهان محل مهاجرت گونه های مختلف پرندگان بوده و اکوسیستم بسیار خاص و دیدینی دارد.
  • پارک جنگلی شیخ تپه از زمان ماد ها بوده است.
  • بازار تاریخی ارومیه با معماری سنتی ایرانی یادگاری از دوران صفوی از جاذبه های تاریخی شهر است.

     

این شهر باجاذبه های طبیعی و تاریخی به عنوان یکی از شهر های مهم صنعت گردشگری است و افراد زیادی با هدف های مختلف از تجارت تا سیاحت به  آن شهر سفر می کنند لذا کمپین های تبلیغاتی اجرا شده در ارومیه از بازدهی بالایی برخوردار هستند.

قیمت تبلیغات محیطی در ارومیه

قیمت تبلیغات محیطی نسبت به نوع رسانه و موقعیت مکانی آن متفاوت است.

ابعاد و موقعیت مکانی  بر  قیمت  بیلبورد تبلیغاتی در ارومیه تاثیر بسزایی دارد. متخصصین علم تبلیغات معتقدند که اصلی ترین ملاک بازدهی تبلغات محیطی مکانیابی صحیح در زمینه حضور جامعه هدف برند مورد نظر می باشد. حال اگر این موضوع را با چاشنی انتخاب زیرکانه ادغام کنیم می توانیم به گزینه هایی با صرفه اقتصادی و بیشترین پوشش جامعه هدف برسیم. شرکت آراد با کارشناسان خبره تبلیغات به کمک صاحبین برند ها  آمده و با انتخاب  نقاط استراتژیک جامعه هدف مورد نظر به تدوین کمپین های تبلیغاتی مقرون به صرفه  اقدام می کنند.

شرکت تبلیغاتی آراد زرین خلیج فارس یکی از زیر مجموعه های هلدینگ آراد، به عنوان آژانس تخصصی تبلیغاتی و گسترده‌ترین صاحب رسانه ی تبلیغات محیطی در سراسر کشور فعالیت داشته، و آمادگی خود را به جهت اجرای کمپین های تبلیغات محیطی با کلیه سازمان ها و شرکت ها با شرایط ویژه و خاص از جمله تهاتر و... اعلام می دارد.

شرکت تبلیغاتی آراد زرین خلیج فارس یکی از زیر مجموعه های هلدینگ آراد  ، بعنوان تخصصی ترین آژانس تبلیغاتی و گسترده ترین صاحب رسانه ی تبلیغات محیطی در سراسر کشور می باشد که آمادگی خویش را به جهت اجرای کمپین های تبلیغات محیطی با کلیه سازمان ها و شرکت ها با شرایط ویژه و خاص از جمله تهاتر و ... اعلام می دارد .