تبلیغات بیلبوردی در ارومیه

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

 • چرا تبلیغات بیلبوردی در ارومیه؟


تبلیغات بیلبوردی در ارومیه از گزینه های خیلی خوب در جهت تبلیغات محیطی می باشد. اُرومیّه مرکز استان آذربایجان غربی، از کلان‌شهرها و دومین شهر پرجمعیت منطقه شمال‌غرب ایران به‌شمار می‌آید. این شهر به سبب قرار داشتن در شاهراه ارتباطی قفقاز، میان رودان و آسیای صغیر از مراکز تجاری منطقه به‌شمار می‌رود.
ارومیه در طول تاریخ در زمینه های متعددی سرآمد بوده است، از جمله این موارد می توان به نخستین شهر دارای مرکز آموزش پزشکی، اولین شهری که در آن بیمارستان و مدرسه به شیوه نوین تاسیس شد، ،پایتخت والیبال ایران و… اشاره کرد.

تبلیغات تنها زمانی شر است که چیزهای بد را تبلیغ کند.

دیوید اوگیلوی
تبلیغات بیلبوردی در ارومیه
 • آیا تبلیغات بیلبوردی در ارومیه بازده خواهد داشت ؟


ارومیه بر سر راه های تجارتی قرار گرفته و به عنوان پایانه مرزی جهت واردات و صادرات استفاده می شود، به همین جهت از اوضاع بازرگانی خوبی برخوردار است. این شهر به دلیل وجود گمرک شاهد رفت و آمد زیادی از تاجران است که این امر سبب بازخورد عالی تبلیغات تابلویی در ارومیه شده است. ارومیه موقعیت جغرافیایی مناسبی به جهت کشاورزی دارد و همین موضوع باعث فعالیت کارخانه های بزرگی در زمینه مواد غذایی مانند اروم آدا، ساندیس و… در این استان شده است. 

آلبرت لاسکر سلطان تولید محتوا

آلبرت دیویس لاسکر متولد سال 1880 در شهر فرایبورگ آلمان بود و در سال 1952 در شهر نیویورک درگذشت. وی نقش عمده ای در شکل گیری تبلیغات مدرن داشت. لاسکر سالهای اولیه جوانی را در گالوستون ایالت تگزاس، جایی که پدرش ریاست چندین بانک بزرگ را در اختیار داشت، گذراند.

 • آیا تبلیغات محیطی در ارومیه بازده خواهد داشت ؟


عقیده بر این است که شهر ارومیه در هزاره دوم قبل از میلاد مسیح تأسیس شده‌است. این شهر تعداد زیادی مقاصد گردشگری طبیعی و تاریخی دارد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد:

نکات طلایی طراحی تبلیغات محیطی

خلاقیت و ایده پردازی از جمله نو آوری و در نهایت لحاظ کردن رنگ های سازمانی، یکی از رکن های ضروری در طراحی تبلیغات محیطی بوده و پرهیز از هرگونه کلیشه نویسی و که سبب تبلیغات سو برای هر برند بوده را پیشنهاد می‌کنیم، همچنین حفظ سادگی، ایجاد احساسات متفاوت، استفاده از تصاویر و فونت مناسب و … از تکنیک های بسیار تاثیرگذار در طراحی بیلبورد است.در صورت تمایل ادامه دیگر نکات کلیدی ضروری طراحی تبلیغات محیطی را در مجله ما دنبال کنید.

 • چرا باید به رزرو تابلو تبلیغاتی اقدام کنیم؟


ابعاد و موقعیت مکانی بر قیمت بیلبورد تبلیغاتی در ارومیه تاثیر بسزایی دارد. متخصصین علم تبلیغات معتقدند که اصلی ترین ملاک بازدهی تبلیغات محیطی مکان یابی صحیح در زمینه حضور جامعه هدف برند مورد نظر می باشد.

رزرو تابلو تبلیغاتی
3.8/5 - (1018 امتیاز)

4 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات بیلبوردی در ارومیه»

 1. سلام من برای انتخاب بیلبورد در موقعیت مکانی موردنظرم باید هزینه مازاد پرداخت کنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر، خیر
   برای تمامی اطلاعات مربوط به تبلیغات محیطی در ارومیه با کارشناسان متخصص کلینیک تبلیغات محیطی آراد در ارتباط باشید.

  1. سلام وقتتون بخیر برای تمامی اطلاعات مربوط به تبلیغات محیطی در ارومیه با کارشناسان متخصص کلینیک تبلیغات محیطی آراد در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *