تبلیغات محیطی بیلبوردی در اتوبان کرج قزوین

اگر هنوز برای رزرو بیلبورد در اتوبان کرج قزوین تصمیم تان قطعی نیست، خواندن این نوشته و دانستن کمی بیشتر در مورد موقعیت این اتوبان، و شهرهایی که از آنها عبور می کند شما را برای تصمیم گیری نهایی و مطمین تر راهنمایی و کمک خواهد کرد.

اتوبان کرج قزوین نام دیگر این اتوبان،  آزادراه 2 است، و از تهران به سوی شمال غرب کشور تا شهر تبریز می رود. این بزرگراه تقاطع دو بزرگراه در غرب تهران را به جاده 14 در غرب فرودگاه بین المللی تبریز متصل می کند. همچنین طول 40 کیلومتر از این بزرگرراه، حدفاصل مشهد تا باغچه در استان خراسان است. در صورت تکمیل نیمه شرقی این آزادراه ارتباط نیمه شرقی و غربی کشور به صورت مستقیم برقرار میشود. به این ترتیب این آزادراه از مهمترین اتوبان های ترانزیتی کشور است . 

رزرو بیلبورد در اتوبان کرج – قزوین 

در زمینه تبلیغات محیطی شرکت ها و برندهای بسیاری مشغول به فعالیت هستند. اگر شما میخواهید تبلیغات خود را به شیوه ای نوین پیاده کنید براین اساس، باید طراحی های خود را بر روی تابلوهای تبلیغاتی با خلاقیت بیشتر و با فکرهای جدیدتر انجام دهید. تنها با این ترفند، می توانید استراتژی های خود در زمینه تبلیغات محیطی را با بقیه شرکت ها و برندها متمایز سازید.

یک از ویژگی های مهم که یک بیلبورد تبلیغاتی باید داشته باشد این است که نباید از طراحی های خسته کننده و تکراری در بیلبوردهای تبلیغات محیطی استفاده شود. اگر این مسئله در بیلبوردهای تبلیغاتی رعایت نشود. باعث خستگی مخاطب و تاثیر منفی بر جامعه هدف می شود.

نام تجاری شما داستانی است که در تمام نقاط تماس مشتری آشکار می شود.

جونا ساکس

مکان بیلبوردهای تبلیغاتی قابل رزرو اتوبان کرج – قزوین

  • آزادراه کرج – قزوین عوارضی سابق ورودی به کرج
  • کرج قزوین عوارضی سابق به سمت قزوین
  • پل عابر پیاده اتوبان کرج – قزوین (آبیک)
  • پل عابر پیاده محور قزوین – کرج (روبروی سه راه آبیک)
  • نرسیده به حصارک دید به سمت تهران
  • پل هوایی مقابل شهرک کاسپین به سمت قزوین
  • بام عوارضی کرج – قزوین به سمت رشت و زنجان
  • پل روگذر طالقانی اتوبان کرج – قزوین

2 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات محیطی بیلبوردی در اتوبان کرج قزوین»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *