چرا  تبلیغات محیطی در شهر پرند؟

شهر پرند یکی از شهرهای جدیدی است که در همسایگی شهرهای تهران، شهریار، کرج، ساوه و قم احداث شده است. اگر شما صاحب کسب و کار  و یا در حال خلق برند محصولات و خدمات خود هستید؛ می توانید روی جنبه های تبلیغات محیطی و بیلبوردی روی این شهر تازه تاسیس حساب باز کنید، در این نوشته به اینکه چرا رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی در شهر پرند به جهت کسب سود؛ انتخابی هوشمندانه خواهد بود، خواهیم پرداخت. این شهر دارای ۷ فاز و یکی از شهرستان های شهر رباط کریم است که در  ۳۰ کیلومتری جنوب غربی تهران  است و در مسیر آزادراه تهران ـ ساوه و در مجاورت فرودگاه بین المللی امام خمینی احداث شده است.

تابلو تبلیغاتی در پرند


حمل و نقل درون شهری و برون شهری پرند فضای مناسب تبلیغات محیطی

خطوط تاکسی و اتوبوس از مبدا پرند به مقصد متروی صادقیه و تاکسی ون و اتوبوس از مبدأ پرند به متروی شاهد در حرکت است و در راستای آزادراه تهران-قم و فرودگاه امام خمینی به شهر پرند می رسد. ۱۱ قطار رفت و برگشت از تهران به پرند حرکت می‌کند از این رو میتوان با نصب تابلوهای تبلیغاتی بر ایستگاه های اتوبوسها، مترو و ایستگاه های تاکسی با نصب بیلبورد های جذاب برای مخاطبین و حتی در مسیر شهرک پرند به تهران و یا بالعکس تهران به پرند روی سازه های ساختمانی و روی پل ها و روی پل های عابر پیاده با نصب بنر های جذاب دارای مضمون قوی و نافذ مخاطبین را به سوی خود جذب کرد.

فضاهای جذاب برای تبلیغات محیطی در شهر پرند

سرزمین ایرانیان معروف به دیزنی لند ایران، یک مکان ویژه و جذاب برای تبلیغات بیلبوردی  سرزمین ایرانیان، بزرگ‌ترین مرکز تفریحی اقامتی خاورمیانه که در جنوب شهر پرند قرار گرفته است و وسعت آن ۲۰ هکتار است. امکانات این مجموعه شامل  پیست اتومبیلرانی، پیست موتور، شهربازی کودکان، پینت بال، زمین گلف، دریاچه مصنوعی، رستوران، سینما و غیره است بی شک چنین فضای گسترده و جذابی، به نوعی امکانات برای  تبلیغات بیلبوردی و تبلیغات محیطی شهری، درشهر پرند خواهد بود.

1 دیدگاه دربارهٔ «چرا  تبلیغات محیطی در شهر پرند؟»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *