گروه اقتصادی آراد

تبلیغات بیلبوردی و افزایش فروش در صنعت ساختمانی

بیلبورد تبلیغاتی مصالح ساختمانی، رسانه و پلتفرمی مناسب برای نمایش پروژه‌ها، محصولات، خدمات و برند شرکت‌ها و کارخانه‌ها به مخاطبان هدفمند است. شما به عنوان صاحب کسب‌وکار با نمایش لوگوی خود، تصاویر پروژه‌ها و پیام‌های بازاریابی خود در تبلیغات بیلبوردی ساختمانی، می‌توانید توجه عابران پیاده و رانندگان را جلب کرده و برند و پیام خود را به جمعیت گسترده و متنوعی از مخاطبان انتقال دهید. برای مشاغل ساختمانی مهم است که تبلیغات بیلبورد را به عنوان یک عنصر کلیدی در استراتژی بازاریابی خود در نظر بگیرند. در ادامه به‌طور کامل به تاثیر تبلیغات محیطی در شرکت های ساختمانی پرداخته شده است.

تابلو تبلیغاتی شرکت ساختمانی

جهت دریافت نتیجه مطلوب، در رابطه با رزرو بیلبورد شرکت ساختمانی با مشاوران مجرب هلدینگ آراد در ارتباط باشید.

چرا سرمایه‌گذاری برای بیلبورد تبلیغاتی شرکت‌های ساختمانی

بیلبوردها به شرکت‌های ساختمانی کمک می‌کنند تا بازاریابی خود را برای محصولات و خدماتشان به سمتی هدایت کنند که به نظر مشتریان جذاب و مناسب‌تر آیند. به عنوان مثال، اگر شرکتی در حوزه ساختمان و معماری فعالیت می‌کند و تصمیم می‌گیرد از بیلبوردها برای تبلیغات خود استفاده کند، می‌تواند با رعایت نکاتی مانند: طراحی زیبا، مناسب بودن متن تبلیغات مصالح ساختمانی و متناسب با نیازهای مشتریان خود، خدمات و محصولات خود را با کیفیت و قابل اعتماد ارائه دهد و مخاطبان هدفمندی را جذب کند. علاوه بر این، مکان بیلبورد بسیار مهم است. باید در منطقه‌ای با ترافیک و دید زیاد، مانند کنار بزرگراه‌های شلوغ یا در مقاصد گردشگری محبوب قرار گیرد. اندازه و جهت بیلبورد نیز باید در نظر گرفته شود تا از حداکثر دید و تاثیر اطمینان حاصل شود.

همچنین، شرکت‌های ساختمانی می‌توانند برای تبلیغات محیطی خود از سازه‌های نوین تبلیغاتی استفاده کنند. این سازه‌های جذاب به شرکت‌ها اجازه می‌دهند تا توجه مخاطبان را جلب کنند و با آن‌ها در تعامل بوده و رابطه برقرار کنند.

در کل، استفاده از بیلبوردها به شرکت‌های ساختمانی کمک می‌کند تا به نحو موثری بازاریابی کنند و با هزینه کمتر، مشتریان هدفمند را بیابند و فروش خود را افزایش دهند. با توجه به اینکه بیلبوردها به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی محبوب در صنعت ساختمانی شناخته شده‌اند، شرکت‌های ساختمانی با استفاده از این ابزار قدرتمند در مسیر رشد کسب‌وکار خود قدم می‌گذارند.

تبلیغات پل عابر پیاده مصالح ساختمانی
بیلبورد مشاغل ساختمانی

بازاریابی بیلبوردی در صنعت ساختمانی

بیلبورد تبلیغاتی، یک ابزار بازاریابی مؤثر است که می‌تواند به کسب‌وکارهای صنعت ساختمانی کمک کند تا به جمعیت بزرگتری دسترسی پیدا کنند و محصولات و خدمات خود را تبلیغ نمایند. این نمایشگرهای بزرگ و جذاب، به طور معمول در مناطق پرترافیک، نزدیک بزرگراه‌ها، خیابان‌های اصلی و در اتوبان‌ها (بیلبورد جاده‌ای) قرار دارند.
در صنعت ساختمانی، بیلبوردها به عنوان یکی از شیوه‌های تبلیغاتی مؤثر استفاده می‌شوند. یک تبلیغات بیلبوردی با توجه به قدرت و طول عمر بالای آن، می‌تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قوی و موثر به‌شمار رود.
همچنین، بیلبوردهای ساختمانی می‌توانند برای معرفی پروژه‌های جدید شرکت‌ها به کار گرفته شوند. با نمایش تصاویر پروژه‌های جدید و به‌روز شرکت‌ها در تابلوهای تبلیغاتی، می‌توانید به مشتریان جدید برای خرید واحدهای مسکونی و تجاری اطلاع رسانی کنید.

به طورکلی با استفاده از بیلبوردها برای شرکت‌های ساختمانی می‌توان به جذب مخاطبان گسترده و آسان اشاره کرد. با نصب بیلبوردها در مناطقی با ترافیک بالا، شرکت‌ها می‌توانند روی نمایشگر بزرگ بیلبوردها، پیام تبلیغاتی خود را به صورت قابل توجهی به نمایش بگذارند و با معرفی خدمات و محصولات، تخفیفات و فروش ویژه شاهد افزایش فروش باشند.

تبلیغات پل هوایی شرکت ساختمانی

مزایای استفاده از بیلبوردها در صنعت ساختمانی

  • افزایش شناخت و آگاهی افراد: بیلبوردها به عنوان یکی از شیوه‌های تبلیغاتی مؤثر می‌توانند به افزایش شناخت و آگاهی افراد نسبت به محصولات و خدمات ارائه شده توسط کسب و کار ساختمانی کمک کنند.
  • ایجاد حضور در بازار: بیلبوردها به شرکت‌های ساختمانی کمک می‌کنند تا با حضور در بازار رقابتی و ارتباط با مشتریان بیشتر، بر روی فروش خود تأثیر بگذارند.
  • افزایش اعتبار: استفاده از بیلبوردها به شرکت‌های ساختمانی کمک می‌کند تا برند، اعتبار و قدرت خود را در بازار تقویت کنند.
  • هزینه‌ به‌صرفه‌تر: برخلاف روش‌های تبلیغاتی دیگر، استفاده از بیلبوردها هزینه‌ به‌صرفه‌تری دارند و معمولاً به طور مداوم قابل مشاهده هستند.
  • ماندگاری در ذهن مخاطب: با توجه به اینکه بیلبوردها به صورت پایدار و مداوم در مناطق عمومی قابل مشاهده هستند، به شرکت‌های ساختمانی کمک می‌کنند تا به دور از فراموشی و در نظر مشتریان خود باقی بمانند.

از دیگر مزایای استفاده از بیلبوردها برای شرکت‌های ساختمانی می‌توان به معرفی محصولات و خدمات جدید، جذب مشتریان جدید، افزایش فروش، تقویت برند، افزایش شناخت و آگاهی مشتریان نسبت به شرکت، افزایش ترافیک و بازدیدکنندگان وب‌سایت اشاره کرد.

اجاره تبلیغات محیطی شرکت ساختمانی
تبلیغات بیلبوردی شرکت های ساختمانی

مزایای آراد زرین (شرکت اجاره دهنده بیلبورد) برای تبلیغات محیطی مصالح ساختمانی

  • صاحب رسانه در سراسر کشور: شرکت تبلیغات محیطی آراد زرین، صاحب رسانه در سراسر کشور است و با بیش از 2500 تابلو تبلیغاتی آماده ارائه کمپین‌های تبلیغاتی در سراسر کشور می‌باشد.
  • امکان تهاتر به ازای تبلیغات: تهاتر، روش داد و ستد خدمات یا کالا بین دو یا چند شریک تجاری، بدون استفاده از پول ( یا هرچیزی مربوط به پول مانند کارت اعتباری یا چک) است. صاحبان کسب و کار بدون پرداخت ریالی می‌توانند به دیده شدن کسب و کار و فرآیند برندسازی خود کمک کنند.
  • بدون واسطه: آراد زرین، امکان اجاره بیلبورد به طور مستقیم و بدون واسطه را برای صاحبان کسب و کارها و برندها فراهم ساخته است. این کار باعث حذف هزینه‌های اضافی می‌شود و این هزینه‌ها می‌توانند صرف تبلیغات بیشتر و بهتر و ماندگاری شما در ذهن مخاطب شوند.
  • وجود مشاوران و کارشناسان مجرب: اتاق فکر آراد زرین، هر زمان آماده است که با پیشنهاد کمپین‌های تبلیغاتی مختلف، به شما کمک کنند بهترین تصمیم را برای پیشرفت و رونق کسب و کار خود بگیرید.
  • بهترین قیمت بیلبورد: آراد زرین، تنها شرکتی است که بدون حضور در مزایده‌های شهرداری، صاحب بیلبورد است. این مجموعه سازنده پل عابر پیاده است و به‌صورت کاملا مستقل تبلیغات محیطی(بیلبورد و عرشه پل) ارائه می‌دهد، حتی ارزانتر از شهرداری.

5/5 - (1 امتیاز)

مشاوران همراه شما

۶۸۰۲ ۸۳۵ ۰۹۱۲

info@aradholding.com

دریافت لیست رسانه ها

جهت دریافت رسانه های آراد، استان خود را انتخاب کنید.

لیست تابلو های سراسر کشور

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان