نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
گروه اقتصادی آراد

تابلو تبلیغاتی در مسیر سالن اجلاس

تابلو تبلیغاتی در مسیر سالن اجلاس، یکی از موارد تبلیغات محیطی در اصفهان می باشد. کار ساخت مجموعه سالن‌های مرکز همایش‌های بین‌المللی اصفهان به‌عنوان یک طرح چندمنظوره و با هدف میزبانی اجلاس سران کشورهای غیرمتعهد در ایران از سال ۱۳۸۹ آغاز شد.این مرکز در زمینی به مساحت ۷۱ هکتار با ۴۲۵ هزار مترمربع زیربنا در شرق کلانشهر اصفهان ایجاد شده است و سالن اصلی آن ۲ هزار و ۴۰۰ نفر ظرفیت دارد. مرکز همایش‌های بین‌المللی اصفهان طوری طراحی شده که گویای عبارت معروف «اصفهان، نصف جهان» است، زیرا شکل نیم کره آن نماد ‘نصف جهان’ است و در ساختمان آن از جمله سقف داخلی‌اش که نماد سقف مسجد شیخ لطف‌الله است، معماری خاص اصفهان لحاظ گردیده است.

در این مسیر انواع تبلیغات محیطی قرار دارد. شما می توانید با رزرو یک بیلبورد تبلیغاتی به رشد کسب و کار خود کمک نمایید. در سراسر جهان تابلوهای تبلیغاتی نقش برجسته ای در زمینه رشد کسب و کار ها دارد. با بیلبوردهای تبلیغاتی شما می توانید نام و نشان کسب و کار خود را به دید مردم در آورید. تبلیغات محیطی روز به روز در حال گسترش هستند و برندها از آن‌ها استفاده می کنند. رزرو بیلبورد در مسیر سالن اجلاس این امکان را به شما می دهد تا هر محصول و یا هر خدماتی که دارید را تبلیغ کنید. هلدینگ آراد با دارا بودن امکانات مجهز و کارشناسان متخصص افتخار دارد تا تمامی مراحل اکران بیلبوردهای تبلیغاتی شما را به اجرا رساند.

بیلبورد تبلیغاتی مسیر سالن اجلاس اصفهان
بیلبورد تبلیغاتی مسیر سالن اجلاس اصفهان

مزایای تبلیغات در مسیر سالن اجلاس

تبلیغات در مسیر سالن اجلاس، می تواند مزایای زیادی داشته باشد. سالن اجلاس سالنی است که ظرفیت بیش از 2000 ظرفیت دارد و کنفرانس های داخلی و خارجی در آن برگزار می شود. در مسیری که منتهی به این سالن می شود بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی قابل اکران می باشد. این نکته حائز اهمیت است که هر نکته مقامی دارد. با اقتباس از این موضوع می توان فهمید که هر تابلو مناسب هر مکانی نیست. با استفاده از مشاوره ی متخصصان این حوزه می توان این موضوع را حل نمود.

خدمات آراد به عنوان مجری تبلیغات محیطی

هلدینگ آراد به عنوان مجری تبلیغات محیطی درمسیر سالن اجلاس توانسته است تا در کنار برندها و کسب و کار های مختلفی قرار داشته باشد. از وجوه متمایز کننده ی آراد از دیگر کانون های تبلیغاتی این است که آراد ابتدا بسترهای تبلیغات محیطی همچون پل عابر پیاده را بهره برداری می نماید و سپس بر روی آنها بیلبوردهای تبلیغاتی را اکران می نماید. آراد که مجری تبلیغات محیطی است خود صاحب رسانه می باشد. واسطه نیست. بیشتر آژانس های تبلیغاتی به عنوان واسط فعالیت دارند. یعنی بیلبورد ها را از شخص ثالث اجاره می کنند و به دیگران اجاره می دهند. ولی آراد بدون هیچ واسطه ای تبلیغات محیطی را اکران می نماید.

از دیگر خدمات تبلیغات در هلدینگ آراد ضمانت تابلوهای آن است. هر گونه مشکلی که بعد از نصب تابلوها اتفاق بیفتد آراد موظف است تا تابلوها را اصلاح و یا تبدیل نماید. برای دریافت مشاوره های تخصصی در زمینه ی تبلیغات محیطی با آراد در تماس شوید. آراد که مجری تبلیغات محیطی در مسیر سالن اجلاس می باشد بهترین موقعیت ها را برای اکران تابلوهای تبلیغاتی شما فراهم کرده است.

بیلبورد تبلیغاتی مسیر سالن اجلاس اصفهان

فکر می کنم کنجکاوی در مورد زندگی ، در همه جنبه های آن ، هنوز راز افراد خلاق بزرگ است.

لئو برنت

اجاره بیلبورد تبلیغاتی راهی برای افزایش فروش

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در مسیر سالن اجلاس از گزینه های بسیار مناسب برای برندها می باشد. این مسیر که منتهی به سالن اجلاس سران بین المللی می شود می تواند موقعیت خوبی برای معرفی محصولاتی که ظرفیت صادرات دارند باشد. این سالن با هدف افزایش نشست های بین المللی تشکیل شده است. یک بیلبورد تبلیغاتی در روز می تواند بین 6 تا 10 هزار بازدید داشته باشد. مسلما با اکران یک بیلبورد تبلیغاتی می توانید افراد زیادی را به سمت خود بکشانید.

شرکت تبلیغاتی آراد فعال در مسیر سالن اجلاس

آراد یکی از بهترین شرکت های تبلیغاتی در مسیر سالن اجلاس می باشد. در مسیر سالن اجلاس تابلوهای متعددی قابل مشاهده می باشد. آراد خود در این مسیر خود صاحب رسانه می باشد. به این معنی که بدون واسطه بیلبورد ها را در اختیار شما قرار می دهد. با افزایش تبلیغات محیطی در سراسر کشور، شما می توانید از این فرصت استفاده نمایید و برند خود را معرفی نمایید.

مسیر سالن اجلاس

بیلبورد در مسیر سالن اجلاس

بیلبورد تبلیغاتی در مسیر سالن اجلاس

بیلبوردهای در مسیر سالن اجلاس

لایت باکس در مسیر سالن اجلاس

تابلوهای تبلیغاتی در مسیر سالن اجلاس

اجاره تابلو تبلیغاتی در مسیر سالن اجلاس

تبلیغات محیطی در مسیر سالن اجلاس

پل هوایی در مسیر سالن اجلاس

تبلیغات بیلبورد در مسیر سالن اجلاس

استرابورد در مسیر سالن اجلاس

قیمت بیلبورد در مسیر سالن اجلاس

تعرفه بیلبورد در مسیر سالن اجلاس

4.3/5 - (10 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «تابلو تبلیغاتی در مسیر سالن اجلاس»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران همراه شما

۶۸۰۲ ۸۳۵ ۰۹۱۲

info@aradholding.com

      لورم ایپسوم متن

      لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان