get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

تبلیغات بیلبوردی در استان هرمزگان

تبلیغات بیلبوردی در استان هرمزگان، برای کمپین های تبلیغاتی حائز اهمیت است. مرکز این استان شهر بندرعباس است. استان هرمزگان در جنوب ایران قرار دارد و در شمال تنگه ی هرمز جای دارد. هرمزگان جزو مراکز مهم گردشگری و اقتصاد ایران به شما می رود. این استان از لحاظ مساحتی در رتبه ی هشتم کشور ایران قرار دارد.

در همسایگی استان هرمزگان، چهار استان وجود دارد. استان کرمان در شمال و شمال شرقی، استان های فارس و بوشهر در غرب و شمال غرب، سیستان و بلوچستان در شرق این استان قرار گرفته است. در جنوب این استان دریای خلیج فارس و دریای عمان قرار دارد که این استان را تبدیل به قطب گردشگری دریایی تبدیل کرده است. :

اهمیت تبلیغات بیلبوردی در استان هرمزگان

تبلیغات بیلبوردی در استان هرمزگان با توجه به اینکه جزایر مختلفی دارد اهمیت بالایی دارد. در این استان مبادلات اقتصادی زیادی انجام می شود. دو جزیره ی کیش و قشم مناطق آزاد تجاری این استان است که از لحاظ اقتصادی موقعیت برجسته ای دارد. تجار و بازرگانان زیادی در این منطقه حضور پیدا می کنند. این استان با توجه به موقعیت استراتژیکی که دارد دارای چندین فرودگاه داخلی و بین المللی دارد. هر روز شاهد پرواز های متعددی در این استان هستیم. همین امور باعث شده تا اکران بیلبورد های تبلیغاتی در این استان، بسیار اثر گذار باشد.  :

جزایر هرمزگان بهترین موقعیت برای تابلو های تبلیغاتی

استان هرمزگان با توجه به اینکه جزایر متعددی دارد، می تواند موقعیت بسیار مناسبی برای تبلیغات محیطی باشد. اکثر این جزایر هم به عنوان مرکز تجاری و هم به عنوان مرکز گردشگری مورد استفاده قرار می گیرند.

جزایری که در این استان قرار دارند به ترتیب زیر می باشند:

قیمت اجاره بیلبورد در استان هرمزگان

اگر این سوال ذهنتان را مشغول کرده که چگونه می توان در این استان تبلیغات بیلبوردی داشته باشید، حتما با مشاوران آراد در تماس شوید.

استان هرمزگان به دلیل موقعیت قابل توجه و برجسته ی آن، توانسته تا جلب توجه بسیاری از صاحبان کسب و کار ها و برند ها به خود جلب نماید. صاحبان برند ها با استفاده از موقعیتی که این استان دارند، توانسته اند تا رشد خوبی را در کسب و کار خود داشته باشند. هلدینگ آراد پیشرو در زمینه ی تبلیغات بیلبوردی در کنار شماست تا بتوانید کمپین های تبلیغی خود را به صورت حرفه ای به انجام رسانید.

5/5 - (1 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات بیلبوردی در استان هرمزگان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *