قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان تهران قم

اجاره تابلو و بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان تهران قم سوال هر مدیر کسب و کار و بازرگان است تا بتواند از این اتوبان پر رفت و آمد برای تبلیغات خود استفاده ببرد. اتوبان تهران قم بزرگترین ورودی به تهران از سمت جنوب کشور می باشد. این مسیر ترانزیتی راه ارتباطی به شهرهایی مثل قم، اصفهان، شیراز، بوشهر و بندر عباس می باشد. این مسیر انتخاب بسیاری از رانندگانی است که قصد دارند سریعتر به مقصد برسند. با توجه به این ارتباط هایی که این اتوبان به وجود می آورد، مسیر بسیار خوبی برای انجام تبلیغات محیطی است.

قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان تهران قم
تبلیغات محیطی در اتوبان خلیج فارس


تبلیغات محیطی در اتوبان تهران قم (خلیج فارس)

از مهمترین استراتژی های یک کسب و کار بحث تبلیغات است. تبلیغات باعث می شود تا نام و برند شما در یاد و خاطره ی مشتریان باقی بماند. باعث می شود تا کسب و کار شما هویت پیدا کند. راه های متفاوتی برای تبلیغات محیطی وجود دارد. یکی از بهترین ها انجام تبلیغات در بیلبوردها و تابلوهای بین شهری است. این نوع تبلیغ، ابزار بسیار مهم و سرعت بخش در کسب و کار شما خواهد بود. به واسطه ی بیلبورد ها شما می توانید در کمترین زمان ممکن پیام خود را به ذهن مخاطب خود برسانید.

قیمت اجاره تابلو و بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان خلیج فارس(قم تهران)

قیمت اجاره تابلو و بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان خلیج فارس با توجه به پارامتر های زمان و موقعیت قرارگیری و همچنین نوع رسانه انتخابی (بیلبورد، استرابورد، عرشه پل، لمپوست و …) بر اساس نیاز کسب و کار می تواند روی قیمت نهایی تبلیغات بیلبورد در اتوبان تهران قم تاثیرگذار باشد. تعرفه بیلبوردهای ورودی اتوبان تهران قم از ورودی های مختلف قیمت های یکسانی ندارند و طی برگزاری مزایدات قیمت های تابلوهای اتوبان تهران قم تغییر می کند و بنابراین نمی توان قیمت تعیین شده و پایه ای را اعلام نمود. موسسه های تجاری و صاحبین کسب و کار و مشاغل با توجه به بازدهی مورد نیاز و بودجه در اختیار می توانند از بیلبورد های اتوبان تهران قم استفاده کنند و شاهد بهترین و باکیفیت ترین نتیجه باشند.

تابلو تبلیغاتی قم تهران

برندها باید خود را نه به عنوان قصه گو بلکه به عنوان داستان ساز در نظر بگیرند. ما بذرهای محتوا را می کاریم و به جامعه خود اجازه می دهیم بر اساس آن ایجاد شود.

امی پاسکال
  • شاخصه های اصلی تابلوهای تبلیغاتی اتوبان قم تهران
    • دارا بودن انواع رسانه
    • قابل مشاهده بودن در شب به خاطر نورپردازی حرفه ای
    • دارای بودن ابعاد مختلف

در شرکت تبلیغات محیطی آراد انواع تابلو های تبلیغی قابل سفارش می باشد. برای مشاوره با ما در تماس شوید.

1 دیدگاه دربارهٔ «قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان تهران قم»

  1. طبق تجربه ای که داریم، اتوبان قم تهران یکی از بهترین اتوبان ها برای انجام تبلیغات محیطی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *