تابلو تبلیغاتی در خراسان شمالی

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

تابلو تبلیغاتی در خراسان شمالی

تابلو تبلیغاتی در خراسان شمالی از گزینه هایی  است که می تواند تاثیر بسزایی در روند رشد کسب و کار ها داشته باشد. خراسان شمالی از شهرهای کلیدی در کشور ایران در زمینه ی تبلیغات می باشد. با توجه به موقعیت جغرافیایی و ارتباطات جاده ای که با شهر های اطراف دارد، بستر بسیار مساعد در جهت اکران تبلیغات بیلبوردی می باشد. این شهر با توجه به جمعیتی که دارد و دارای سلیقه های مختلف هستند، باعث شده تا پذیرای انواع تبلیغات شوند. بزرگراه ها، بلوار ها و پل های هوایی که در این شهر وجود دارد، محل های بسیار خوبی را برای قرار دادن بیلبوردها فراهم کرده است. بعضی معتقدند که با وجود تبلیغات دیجیتالی که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است، تبلیغات تابلویی کارایی چندانی ندارد، در حالی که خلاف این امر ثابت است. بسیاری از کسب و کار ها و صاحبان برند ها این فرصت را غنیمت می دانند و از اتوبان ها و جاده ها برای معرفی محصول و خدمات خود استفاده می برند. 

تابلو تبلیغاتی در خراسان شمالی
تلیغات محیطی در خراسان شمالی

اهمیت تبلیغات محیطی در خراسان شمالی

خراسان شمالی از لحاظ منابع طبیعی سرزمین نسبتا غنی به حساب می آید. این استان به خاطر داشتن ساختار کوهستانی و فراوانی منابع آبی مثل چشمه، رودخانه و نهر دره هایی ساخته شده است که در تاریخ همواره مورد توجه گروه های انسانی بوده است. مهمترین رود این استان رود اترک می باشد که در اطراف خود، مناطق بسیار زیبایی را به وجود آورده است. این استان از لحاظ تاریخی و باستانی هم گردشگران زیادی را جذب می کند. سنگ نگاره های روستای نرگسلو، محوطه باستانی سربند، تپه کلاته مستوفی، تپه کهنه قلعه و تپه سنجد از مناطق تاریخی و دیدنی این استان به حساب می آیند. برخی از این آثار به دوران پیش از تاریخ بر می گردند. غیر از این آثار مکان های تاریخی مثل محوطه باستانی تخت قلعه و تپه کوه کمر وجود دارد که به اوایل اسلام بر می گردد. این خود نشان از اهمیت این منطقه است.

ویلیام برن باخ، اسطوره خلاقیت

ویلیام برن باخ متولد سال 1911 درشهر نیویورک بود و در سال 1982 در همان شهر درگذشت. وی خیلی زود متوجه علاقه مندی خود به حرفه تبلیغات شده و در شرکت تبلیغاتی معروف آن زمان یعنی «گری» در نقش یک کپی رایتر مشغول به فعالیت شد، سپس در سال 1947 به سمت مدیر هنری برگزیده شد.

قیمت و تعرفه اجاره بیلبورد در خراسان شمالی

تابلو تبلیغاتی در خراسان شمالی، از یک تعرفه ی واحد برخوردار نیست. بنا به فاکتورهایی از جمله موقعیت مکانی و زمانی که وجود دارد، قیمت ها متغیر خواهند بود. برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت دقیق بیلبورد ها با مشاوران هلدینگ آراد در تماس شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «تابلو تبلیغاتی در خراسان شمالی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *