get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

افزایش فروش با تبلیغات بیلبوردی در ایلام

تبلیغات بیلبوردی در ایلام می تواند برای کسانی که قصد افزایش فروش محصول و خدمات خود را دارند، گزینه ی مناسبی باشد. استان ایلام یکی از استان های غربی ایران است. این استان در ناحیه ای کوهستانی و نیمه گرم قرار دارد. ایلام نام مرکز این استان است. در همسایگی این استان، کشور عراق از سمت غرب، استان خوزستان از طرف جنوب، استان لرستان از سمت شرق و کرمانشاه از طرف شمال قرار گرفته است.

با توجه به موقعیت جغرافیایی که ایلام دارد، محورهای مختلفی به استان ایلام منتهی می شود. با وجود جاده ها و اتوبان ها بستر مناسبی برای تبلیغات بیلبوردی فراهم می شود.

تبلیغات بیلبوردی در ایلام
بیلبورد تبلیغاتی در ایلام

اهمیت تبلیغات بیلبوردی در ایلام

با تبلیغات بیلبوردی در ایلام می توان به نتایج مطلوبی در زمینه ی رشد کسب و کار رسید. ایلام از شهرهایی است که در آن فرودگاه پرترددی وجود دارد. فرودگاه بین المللی شهدای ایلام که در جنوب شرقی شهر ایلام قرار گرفته است، فرودگاه اصلی استان ایلام می باشد. در این فرودگاه پرواز های داخلی و خارجی انجام می شود. در این فرودگاه هفتاد و چهار پرواز در هفته صورت می گیرد.

آب و هوای شهر ایلام، معتدل کوهستانی است. این شهر حصاری از کوه ها و ارتفاعات جنگلی دارد. منابع گاز و نفت از دیگر ویژگی های این شهر است. دانشگاه علوم پزشکی ایلام و دانشگاه ایلام دانشگاه های مهم این شهر هستند.

راسر ریوز پیشگام تبلیغات تلوزیونی

راسر ریوز متولد سال 1910 در ایالت ویرجنیا بود، و در سال 1984 در ایالت کارولینای شمالی درگذشت. وی از مدیران تبلیغات آمریکایی و پیشگام تبلیغات تلویزیونی بود که میلیون ها دلار برای مشتری های خود به وجود آورد.

قیمت و تعرفه اجاره بیلبورد در ایلام

شهر ایلام با توجه به اینکه در اطراف آن چندین کوه کشیده شده است، از آب و هوای معتدل تری نسبت به دیگر نقطه های استان دارد. در میان کوه های اطراف ایلام، تپه ی زیبا و چشم نواز خرگوشان قرار دارد. همچنین دره ی زیبای ارغوان در آن نواحی چشمگیر است.

امروزه این شهر به عنوان مرکز سیاسی -اداری استان ایلام در غرب کشور شناخته می شود. این شهر به دلیل داشتن تفرجگاه جنگلی و آثار تاریخی و باستانی زیاد، از برجسته ترین شهر های استان محسوب می شود.

قیمت و تعرفه اجاره بیلبورد در ایلام بنا به فاکتور های مختلف، دارای قیمت های متنوعی می باشد. برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت دقیق بیلبوردها با مشاوران هلدینگ آراد در تماس شوید.

شرکت بیلبوردی آراد در زمینه ی خدمات بیلبوردی در کشور فعالیت می کند. 

5/5 - (1 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «افزایش فروش با تبلیغات بیلبوردی در ایلام»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *