تبلیغات محیطی بیلبوردی در اتوبان پاکدشت

در این نوشته در مورد تاثیر ​تبلیغات بیلبوردی در اتوبان پاکدشت صحبت خواهیم کرد، موقعیت  این شهرستان از نظر مکانی و اقتصادی، به شما در تصمیم گیری بهتر و مطمئن تری در مورد رزرو تابلو تبلیغاتی در اتوبان پاکدشت کمک می کند. پاکدشت از شهرستان‌های استان تهران و یکی از شهرهای تاریخی کهن ایران است. که در جنوب شرقی شهرستان تهران در حاشیه جاده ترانزیتی تهران- مشهد قرار دارد و مرکز آن شهر پاکدشت است. این شهرستان از شهر فرون‌ آباد شروع و به شهرک صنعتی علی‌آباد (پایتخت) منتهی می شود.

مجری تبلیغات محیطی در اتوبان پاکدشت
تبلیغات در اتوبان پاکدشت

واقعیت اصلی این است که هیچ کس تبلیغات نمی خواند. مردم آنچه را که برایشان جالب است می خوانند و گاهی این یک تبلیغ است.

هاوارد لاک گوزاژ


 تعرفه اجاره بیلبوردها در بزرگراه پاکدشت

با توجه به دسترسی اتوبان پاکدشت به استان سمنان و مشهد،تبلیغات محیطی با اجاره ی بیلبورد در حاشیه اتوبان پاکدشت، یک موقعیت بسیار مطلوب برای صاحبان صنایع و کسب و کارهای متنوع است. تردد بسیار بالا به دلیل نزدیکی به شهر تهران و بخصوص در ایام تعطیلات سال موجب شده تا صاحبین کالاها و محصولات متقاضی اجاره بیلبوردهای اتوبان پاکدشت باشند، حجم وسیع رفت و آمد در اتوبان پاکدشت، درصد قابل توجهی از فروش برندها را از آن خود نموده است.

پاکدشت دارای جاذبه های تاریخی و فرهنگی زیادی است از جمله جاذبه های طبیعی و گردشگری این شهرستان می توان به چند نمونه اشاره کرد.

3.7/5 - (6 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات محیطی بیلبوردی در اتوبان پاکدشت»

  1. برای دسترسی به لیست قیمت تابلوهای اتوبان پاکدشت از شرکت شما چگونه باید اقدام کنیم؟

    1. مجتبی جعفری

      برای استعلام قیمت تابلوهای اتوبان پاکدشت لطفا به صورت تلفنی تماس بگیرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.