get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

اجرای طرح  بر روی تابلوهای تبلیغاتی در خیابان ها؛ سکان پل های عابر پیاده، به شما کمک می کند تا با استفاده از الگوهای اثبات شده و ثابت رفتار مصرف کننده، و بیشترین تیراژ دید توسط مخاطبین هدف را ایجاد کنید، و به شما برای رشد نام تجاری خود، در میان میزان وسیعی از مخاطبان هدف کمک می کند. بسیاری از کسب و کارها پس از معرفی محصول و کسب فروش مناسب، فکر می‌کنند که جایگاه خود را در بازار بدست آورده‌اند؛ اما از این مسئله غافل هستند که بازار رقابتی هر روز در حال معرفی محصولات جدید است.

استان لرستان به عنوان یکی از شهرهای هدف برای تبلیغات بیلبوردی، بر سر شاهراه تهران-خوزستان قرار گرفته و شهری با اهميت ارتباطي و راهبردي است. همچنین با جمعیت حدود پنج میلیون نفر از استان های پرجمعیت ایران محسوب می شود. این امر به موفقیت شما در بازدهی تبلیغات بیلبوردی در این شهر کمک زیادی می کند.  

تبلیغات محیطی در لرستان

تعرفه ی اجاره ی بیلبوردهای تبلیغاتی 

مواردی که در زمان  اجاره ی بیلبورد در استان لرستان باید در نظر گرفته شود، به صورت زیر دسته بندی می شود.

تابلو تبلیغاتی در لرستان

تیراژ دید

یکی از عوامل کلیدی در اجرای  یک بیلبورد تبلیغاتی با تاثیر مناسب، در ذهن مصرف کننده این است که مطمئن شوید که می تواند در وهله اول دیده شوند. اگر یک تابلو تبلیغاتی پشت علائم توقف، سایر علائم راهنمایی و رانندگی، درختان یا جاهای دیگر قرار گیرد، نمای تضمینی با مانع مواجه می شود. موانع باعث آسیب به فرصت های تبلیغاتی می شود. اگر بیلبورد با اهداف شما مطابقت ندارد، معمولاً به عنوان اتلاف پول شناخته می شود.

به عنوان مثال در هر شهری، منطقه‌ای که دارای مراکز تجاری– خدماتی است و یا به عبارتی دیگر مرکز خرید شهروندان باشد به عنوان مرکز شهر (citycenter) شناخته می‌شود. و در شهر خرم آباد این مراکز خرید قطعا می تواند یکی از مکان های هدف برای تبلیغات محیطی کسب و کارها باشد. از مرکز شهر لرستان نیز از ترافیک و شلوغیِ قابل توجهی برخوردار است که این عامل هم نشأت گرفته از رفت و آمد فراوان شهروندان جهت تامین نیازها و مایحتاج زندگی‌شان است. از تابلو های تبلیغاتی این فضا نیز  نباید غافل شوید.

دن ویدن یکی از 25 کار آفرین برتر آمریکا

دن ویدن در سال 1945 در ایالت اورگان متولد شد. وی مدیر تبلیغات آمریکایی و از بنیانگذاران آژانس تبلیغاتی وایدن و کندی است. شعار تبلیغاتی کمپانی نایک “JUST Do It” از خلاقیت‌های اوست. ویدن در سال 1967 از دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات فارغ التحصیل شد.

 میزان ترافیک

برا ی اجاره ی بیلبورد در شهر لرستان  این نکته کلی را به یاد داشته باشید که بیلبوردها در جاده های پرتردد بیشترین توجه را به خود جلب می کنند. درباره میزان  ترافیک منطقه ای که قصد دارید بیلبورد خود را در آن قرار دهید تحقیق کنید. هرچه میزان ترافیک بیشتر باشد ، چشم های بیشتری به بیلبورد شما می افتد.

هنگام انتخاب قرار دادن بیلبورد در مکانی ، میزان ترافیک را در نظر بگیرید. استان لرستان یکی از استان های کوهستانی در غرب ایران است.لرستان یک استان تاریخی و باستانی است و از همین لحاظ بسیار حائز اهمیت بوده و مقاصد گردشگری به ایران به حساب می آید. 

بیلبورد تبلیغاتی در لرستان

بهره‌گیری از شعار تبلیغاتی

مدیران هوشمند، هرگز از تاثیر شعار تبلیغاتی غافل نخوهند شد. زیرا که شعار تبلیغاتی، تنها یک جمله نیست بلکه نماینده کسب و کار و فعالیت آن‌هاست. برندهای موفق در سراسر جهان با بهره‌گیری از شعار تبلیغاتی، برند خود را در ذهن مخاطبان ماندگار می‌کنند و در ادامه سالیان زیادی فروش موفق خواهند داشت.
شعار تبلیغاتی موثر باید سه ویژگی اصلی داشته باشد :
جامع باشد – قابل اعتماد باشد – مخاطب را از نظر احساسی درگیر کند. از شما دعوت میشود ادامه مقاله شعار تبلیغاتی، معجزه جذب مخاطب را مطالعه بفرمایید.

مزایای استفاده از تبلیغات محیطی بیلبورد در لرستان

کاربران و مخاطبان با استفاده از از تبلیغات محیطی  کسب و کارها در لرستان می توانند اطلاعات فراوانی نسبت به مشخصات محصول، اطلاعات خرید و غیره به دست آورند. همچنین میتوان با استفاده از تبلیغات محیطی اطلاعات جدید را در سریعترین زمان در اختیار مخاطبان قرار داد. از دیگر مزایای تبلیغات در لرستان این است که موسسه ها می توانند باعث جلب توجه مخاطبان و ایجاد علاقه نسبت به شرکت و محصولاتشان شوند.

جاذبه های گردشگری و تاریخی لرستان و تاثیر آن در تبلیغات بیلبوردی

استان لرستان یکی از زیباترین استان های ایران است و از اهمیت تاریخی فوق العاده ای برخوردار است. لرستان به دلیل طبیعت زیبایی که دارد عروس ایران لقب گرفته است. و همه ساله پذیرای گردشگران و توریستان زیادی است پس به دلیل گردشگری بودن  استان لرستان؛ تبلیغات بیلبوردی از سطح بازخورد بسیار بالایی برخوردار است. از جاذبه های گردشگری این استان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-قلعه فلک الافلاک: قلعه فلک الافلاک یک قلعه تاریخی و آثار ملی ایران است .

2- آبشار آب سفید: آبشار آب سفید از آبشارهای جذاب و تماشایی استان لرستان است. 

3- غار کلماکره: غار کلماکره غاری تاریخی است که از این لحاظ بسیار حائز اهمیت است.  

اجاره بیلبورد های تبلیغاتی در لرستان

 اجاره بیلبورد های تبلیغاتی در لرستان سبب ایجاد آگاهی سریع و وفاداری مشتریان نسبت به خدمات و کالای موسسه ها می شود. در ورودی و خروجی های استان لرستان از جمله فضاهای مطلوب برای اجاره تابلو تبلیغاتی می باشد که به لحاظ اثر بخشی بسیار مورد توجه است و به خصوص اجاره بیلبورد در ورودی های استان لرستان در تمامی ایام سال سطح بازدهی بالایی دارد. به دلیل تردد زیاد در استان لرستان با تبلیغات محیطی ( بیلبورد ) به کسب و کار خود رونق می بخشید و سبب کسب سود بیشتر می شود

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *