اجاره بیلبورد (تابلو تبلیغاتی) در میدان فرهنگ گیلان

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در میدان فرهنگ گیلان

اجاره بیلبورد تبلیغاتی برای ایجاد آگاهی از برند و شناساندن کسب و کار شما (محصول یا کمپین تان) بسیار مؤثر است. از آنجایی که بیلبوردها در مناطق شلوغ نصب و اجاره داده می شوند، در مقایسه با سایر روش های بازاریابی، بیشترین تعداد بازدید و برداشت را دارند. شما میتوانید با اجاره بیلبورد تبلیغاتی در میدان فرهنگ رشت سهم بزرگی از بازار رقابتی کسب و کارتان را صاحب شوید.

شرکتی که بخاطر صرفه جویی در هزینه ها، تبلیغات خود را متوقف می کند.
مانند کسی است که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف کند.

هنری فورد

بیلبوردهای تبلیغاتی میدان فرهنگ رشت چگونه به کسب و کار کمک می کنند؟

بیلبورد تبلیغاتی راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن برندتان با مردم و دسترسی به کسانی هستند که به محصولات و خدمات شما نیاز بیشتری دارند. تبلیغات شما بر مشتریان بالقوه تأثیر می گذارد تا از خدمات شما استفاده کنند. نه اینکه میدان را برای یکی از رقبای شما باز کند. بیلبورد های تبلیغاتی از زمان های گذشته تا کنون وجود داشته اند. هنوز هم با تنوعی بیشتر در صدر ابزار های تبلیغات محیطی هستند. مجریان تبلیغاتی همچنان از آنها استفاده می کنند چرا که نتیجه بسیار خوبی می گیرند. اثربخشی یک بیلبورد با عوامل مختلفی سنجیده می شود. از جمله:

  • بازگشت سرمایه آن
  • تعداد افرادی که به طور منظم بیلبورد تبلیغاتی را بر اساس موقعیت مکانی می بینند
  • به یاد ماندنی بودن آن
  • میزان احتمال ایجاد تبدیل یا فروش

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در میدان فرهنگ گیلان به بازاریابی هدفمند جغرافیایی اجازه می دهد

یکی از مهمترین مواردی که باید هنگام تدوین استراتژی بازاریابی در نظر بگیرید، مخاطبان هدف شما هستند. شما می خواهید مطمئن شوید که پیام خود را در مقابل افراد مناسب دریافت می کنید. اگر موقعیت مکانی آجر و ملات یا منطقه خدماتی نسبتاً محدودی دارید، نمی‌خواهید پول خود را برای تبلیغاتی که افراد خارج از منطقه شما را هدف قرار می‌دهند هدر دهید. همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که افرادی که در منطقه خدمات شما هستند پیام شما را می‌شنوند. بیلبوردها به شما این امکان را می دهند که در هر دو زمینه موفق شوید.

وقتی پیام خود را روی یک بیلبورد قرار می دهید، می دانید وقتی مردم پیام شما را ببینند کجا خواهند بود. می‌توانید به جاده‌ای که بیلبورد در آن است نگاه کنید و با دیدن پیام شما ایده خوبی از اینکه مردم از کجا می‌آیند و می‌روند، بیابید.

جنبه موقعیت مکانی بیلبوردها همچنین به شما این امکان را می دهد که در مورد بودجه خود استراتژیک باشید. بیلبوردهای تبلیغاتی در مناطق روستایی بیشتر بدیهی است که قیمت کمتری نسبت به تابلوهای تبلیغاتی در مناطق شهری و پرترافیک دارند. با این حال، همچنان می توانید با هزینه کمتر به مخاطبان نسبتاً زیادی دست پیدا کنید.

4.9/5 - (16 امتیاز)

مشاوران همراه شما

د

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان