اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان تهران کرج

رزرو و اجاره بیلبورد در اتوبان تهران کرج

رزرو و اجاره بیلبورد در اتوبان تهران کرج، به دلیل داشتن طراحی خلاقانه، پیام های تبلیغاتی را به مخاطبان هدف ارائه می دهد. و در بهتر دیده شدن تجارت و کسب و کارتان بسیار موثر است. پس در وهله اول برای داشتن یک تجارت مناسب، در ابتدا نیاز است به درستی توسط مخاطب جامعه دیده شوید. برای رسیدن به این هدف در ابتدا باید تبلیغات مناسبی را انتخاب کنید و با طراحی متفاوت و خاص و رساندن پیام مناسب و صریح به مخاطب می توانید فروش و تبلیغات موفقی داشته باشید.

پس از اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تهران میتوانید برای بهتر دیده شدن تبلیغات تان در بیلبوردهای اتوبان تهران کرج اقدام به رزرو تابلو های تبلیغاتی کنید. با رزرو بیلبورد های تبلیغاتی در آزادراه پرتردد و پررفت و آمد تهران کرج به طور قاطعانه برای کسب و کارتان برندینگ ایجاد شده و سبب رونق موسسه ها و شرکت های تان می شود. شما اگر به دنبال توسعه ی کسب و کار خود هستید، ناچار هستید که به فکر انجام تبلیغات بیلبوردی باشید. با این کار مطمئن باشید که یک استراتژی تبلیغی خوبی را در پیش گرفته اید.

تبلیغات اتوبان تهران کرج
تابلو تبلیغاتی اتوبان تهران کرج

اگر به فروش نمی رود؛ به حد کافی خلاق نیست. پس برای فروش موفق هر محصولی می بایست اوج خلاقیت خود را در آن کار بگمارید تا بتوانید به فروشی موفق دست یابید و از بابت آن دست به سودآوری زیادی بزنید. پس تبلیغات در اتوبان تهران کرج را با خلاقیت خود ترکیب کنید تا بیشترین سهم را از بازار رقابتی خود دریافت کنید.

دیوید آگیلوی
تبلیغات در اتوبان تهران کرج

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان تهران کرج

رزرو بیلبورداجاره بیلبورد تبلیغاتی اتوبان مدرسبیلبورد صادقیه

تبلیغات در اتوبان تهران کرج

لیست شرکت های تبلیغاتیشرکت تبلیغاتی میدان ونکبیلبورد تبلیغاتی میدان صنعت

شرکت تبلیغاتی در اتوبان تهران کرج

اجاره تابلو تبلیغاتیاجاره بیلبورد تبلیغاتی تجریششرکت تبلیغاتی خیابان انقلاب تهران

مجری تبلیغات محیطی در اتوبان تهران کرج

مجری تبلیغات محیطیشرکت تبلیغاتی میدان هفت تیربیلبورد تبلیغاتی اتوبان صدر تهران
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان تهران کرج

در مورد تاثیرگذاری بیلبورد چقدر می‌دانید؟ پیشنهاد می‌کنیم در راستای همین مورد نیم نگاهی به صفحۀ بیلبورد چیست بیندازید.

بیلبورد تبلیغاتی اتوبان تهران کرج
تبلیغات محیطی اتوبان تهران کرج

تعرفه هزینه بیلبورد های تبلیغاتی در اتوبان تهران کرج

یکی از بهترین راه های تبلیغات، تبلیغات در جاده ها و اتوبان ها است. با توجه به ترافیک بالای اتوبان تهران کرج نصب بیلبوردهای تبلیغاتی و تابلوهای تبلیغاتی بر روی پل های عابر پیاده مورد توجه شرکت های تبلیغاتی و صاحبان کالا بوده است. اتوبان تهران کرج به دلیل این که پایتخت را به نقاط شمالی و غربی کشور متصل کرده یک شاهراه اصلی است و تبلیغات جاده ای در این اتوبان بسیار پربازده است. در مسیر این اتوبان شهرک های جدیدی ساخته شده که هر یک باعث افزایش تردد و بار ترافیکی بوده اند. این مسیر همواره دارای ترافیک سنگین بوده که این امر موجب شده که به تبلیغات در این ناحیه توجه ویژه ای شود.

سرمایه گذاری تبلیغات محیطی در اتوبان تهران کرج

بسیاری از مردم همراه با خانواده به تعطیلات می روند و یا با رفتن به سد کرج یا باغ ها و محیط های حاشیه رودخانه در ابتدای جاده چالوس وقت خود را سپری می کنند. تردد در این اتوبان و بازدهی خوب تبلیغات محیطی در آن موجب شده است تا صاحبین مشاغل و شرکت های تجاری برای اجاره و سرمایه گذاری بیلبورد های اتوبان تهران کرج همواره هزینه زیادی را پرداخت کنند.


با توجه به ترافیک بالای اتوبان تهران کرج، بیلبوردهای تبلیغاتی در اتوبان تهران کرج از سطح بازدید بالایی برخوردار هستند و از این جهت بسیار مورد توجه شرکت های تبلیغاتی و صاحبان کالا بوده است. و سبب شده تا موسسه ها و صاحبین صنایع سرمایه گذاری تبلیغاتی زیادی به آن اختصاص دهند. سرمایه گذاری تبلیغاتی در اتوبان های تهران کرج دارای اثر بخشی ویژه ای می باشد. مجری تبلیغات محیطی آراد در اتوبان تهران کرج به برگزاری بهترین کمپین تبلیغات محیطی را برایتان فراهم می کند.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی اتوبان تهران کرج
هلدینگ تبلیغاتی اتوبان تهران کرج

چرا تبلیغات در اتوبان تهران کرج؟

اگر یک سفر جاده‌ای طولانی داشته اید و به اتوبان تهران کرج گذر دارید، حضور ناگهانی و مهیج بیلبورد های تبلیغاتی ممکن است شما را از خوابی آرام بیدار کرده باشد. در کلان شهرها و به ویژه نزدیک فرودگاه ها، بیلبورد ها بیشتر در کنار هم قرار می گیرند. این قضیه دلیل خوبی دارد. زیرا ترافیک در نزدیکی فرودگاه ها پشتیبان می شود و به عابران زمان بیشتری برای خواندن آنها می دهد. بیلبورد های تبلیغاتی اتوبان تهران کرج در حالی که به سادگی کنار جاده ایستاده اند، وظیفه خود را به نحو احسنت انجام می دهند و به سرعت بر ذهن بسیاری از مخاطبان تاثیر می گذارند.

اگر تمایل دارید در مورد رزرو بیلبورد اطلاعات بیشتری کسب کنید پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به صفحه اجاره بیلبورد بیندازید.

اگر علم بازاریابی یک خانواده بود، یک بیلبورد می‌توانست پسر عموی دوردست و گستاخ باشد. زیرا خیلی وقت‌ها به خاطر در دسترس و جلوی دید نبودن بیلبورد تبلیغاتی، توجهی به آن نمی شود. اما به محض اینکه وارد اتاقی شود و بی‌درنگ تمام توجه‌ها را به خود جلب می‌کند.

smallbusiness

امتیازات و برتری های اجاره تابلو تبلیغاتی در اتوبان تهران کرج

 • تابلو های تبلیغاتی بسیار عظیم و بزرگ هستند. در نتیجه ذاتاً جلب توجه می کنند که هدف همه ابزار های تبلیغاتی است.
 • تابلو تبلیغاتی اتوبان تهران کرج بهترین گزینه برای نمایش پیام های ساده و سرراست هستند. اکثر مصرف کنندگان می توانند به راحتی پیام تبلیغاتی آن ها را رمزگشایی کنند.
 • بیلورد های اتوبان تهران کرج قادر به دستیابی به مخاطبان بزرگ و متنوع هستند. زیرا معمولاً در مکان هایی قرار می گیرند که احتمال دیده شدنشان بیشتر است. به این ترتیب، بیلبورد در کرج برای صاحب یک کسب و کار کوچک بیشترین میزان مواجهه را فراهم می‌کنند.
 • رانندگانی که هر روز در مسیر رفتن به محل کار خود از اتوبان تهران کرج می گذرند و بیلبورد های یکسانی را می بینند، بیشتر تحت تاثیر قرار می گیرند. چنین تکراری از سمت بیلبورد های تبلیغاتی می تواند ارزشی ایجاد کند که هم در افزایش آگاهی از برند موثر است، هم برای اقدام به خرید؛ تحریک کننده است.
 • بیلبورد تبلیغاتی مخاطب اسیر دارد. مصرف‌ کنندگان می‌توانند از طریق آگهی‌ های تلویزیونی بزرگ نمایی کنند، روی تبلیغات اینترنتی کلیک کنند و هنگامی که یک آگهی رادیویی نتوانست ذهن آنها را درگیر کند، از اتاق خارج شوند. اما آنها باید چشمشان به جاده باشد، به خصوص اگر راننده باشند. به عبارت دیگر بیلبورد تبلیغاتی مخاطبین شما را محکوم به دیدن تبلیغ می کنند.
 • ارائه هزینه کم برای هر نمایش بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان تهران کرج. حتی گران قیمت ترین بیلبورد تبلیغاتی هم می تواند در صورت مشاهده شدن توسط تعداد زیادی از افراد، هزینه پایینی را برای هر نمایش ارائه دهد.

نکات مثبت برای افزایش اثر گذاری بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان تهران کرج

بیلبوردهای تبلیغاتی مانند آن پسر عموی گستاخ و پرهیاهو می توانند حضور خود را برجسته کنند. اما اکثرا می‌دانند که همه توجه‌ها مثبت نیستند یا پاسخ مطلوبی ایجاد نمی‌کنند. بیلبورد های تبلیغاتی نیز می تواند دارای اشکالاتی باشند. برای جلوگیری این اثر منفی در کمپین تبلیغات محیطی خود، به این موارد توجه کنید.

 1. اطلاعات کم اما با ارزش را در اختیار مردم قرار دهید. در واقع، بسته به اینکه برای چه قشری تبلیغات می کنید، توصیه می شود که شعار تبلیغاتی خود را در محدوده 10 کلمه نگه دارید.
 2. هدف قرار دادن یک گروه خاص از افراد را متوقف کنید. در عوض افق دید خود را بزرگ کنید. شما می توانید با اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان تهران کرج به مخاطبان بزرگ و متنوع تری دست پیدا کنید.

به دنبال دیده شدن بیشتر برند خود هستید؟ پیشنهاد می‌کنم نیم نگاهی به صفحه رزرو بیلبورد کرج بیاندازید.

شرکت تبلیغاتی اتوبان تهران کرج
اجا ره بیلبورد تبلیغاتی اتوبان تهران کرج
مجری تبلیغات محیطی اتوبان تهران کرج
اجاره بیلبورد تبلیغاتی اتوبان تهران کرج
5/5 - (1 امتیاز)

6 دیدگاه دربارهٔ «اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان تهران کرج»

 1. مرجان دیانتی

  تعرفه قیمت شما برای بیلبورد های تبلیغاتی اتوبان تهران کرج در چه محدوده ایی قرار دارد؟

 2. مرجان دیانتی

  از نظر شما کمپین تبلیغاتی موثر در اتوبان تهران کرج دارای چه ویژگی هایی است؟

 3. مرجان دیانتی

  سلام و عرض ارادت. تصاویر تابلو های تبلیغاتی اتوبان تهران کرج رو کجا می تونم ببینم؟

 4. مرجان دیانتی

  سلام و خسته نباشید. برای یک کسب و کار کوچک و نو پا، چه مشاوره تبلیغاتی دارید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان