تعرفه تبلیغات محیطی در رباط کریم + بهترین روش های تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی در رباط کریم به علت رفت و آمد های زیاد و وجود شهرک های متعدد و… یکی از بهترین گزینه ها برای اجاره ی تابلو های تبلیغاتی و تبلیغات محیطی است. رباط کریم از نظر موقعیت جغرافیایی از شمال به شهرستان های شهریار و کرج، از شرق و جنوب به شهرستان های ری و بهارستان و از غرب به شهرستان ساوه قرار گرفته است. و از طرف دیگر این شهرستان در جنوب غربی استان تهران واقع شده است.

شهرهای توابع این شهرستان در حال حاضر شامل شهرهای رباط کریم، نصیرشهر و پرند می باشد. دسترسی‌های جاده ای به رباط کریم علاوه بر اتوبان تهران-ساوه از طریق اتوبان تهران-قم و جاده ساوه (جاده قدیم تهران-ساوه) و همچنین از سمت کرج (استان البرز) نیز با گذشتن از شهریار و عبور از جاده رباط کریم-شهریار امکان‌ پذیر است.

تبلیغات جایگزین مدرن استدلال است. عملکرد آن این است که بدتر، بهتر ظاهر شود.

جورج سانتایانا
تعرفه تبلیغات محیطی در رباط کریم
اجاره بیلبورد در رباط کریم


اجاره تابلوی تبلیغاتی در رباط کریم:

یکی دیگر از ویژگی های شهر رباط کریم دارا بودن راه آهن است و علاوه بر آن مهمترین ویژگی که این شهرستان را با دیگر شهرستان ها متمایز کرده، فرودگاه بین المللی کشور یعنی فرودگاه امام خمینی(ره) است که در این شهر واقع شده است و توانسته است توجه بسیاری از برندهای داخلی را به خود معطوف نماید و شاید به این دلیل که تردد زیاد به سبب دیده شدن یکی از پارامترهای مهم برای نمایش تابلوهای تبلیغاتی در رباط کریم است.

اجاره ی بیلبورد در رباط کریم به جهت قرارگیری این شهرستان در مسیرهای پر رفت و آمد و استراتژیک، سبب شده تا اجاره تابلوی تبلیغاتی در رباط کریم از جایگاه ویژه ای برخوردار باشد.

4 دلیل که نشان میدهد رباط کریم مکانی مناسب برای بیلبورد تبلیغاتی شما است:

  1. وجود شش شهرک صنعتی دولتی و خصوصی
  2. شهر جدید پرند پایتخت مسکن مهر ایران
  3. مجموعه ورزشی استاد ارسنجانی رباط کریم
  4. صندوق ذخیره انقلاب اسلامی رباط کریم
قیمت تابلو تبلیغاتی در رباط کریم
قیمت تبلیغات محیطی در رباط کریم

بهترین روش های تبلیغات محیطی:

در بهترین روش های تبلیغات محیطی می توان از بیلبورد های تبلیغاتی و تابلو های تبلیغاتی نام برد زیرا با در معرض دید قرار دادن آنها در بین عموم باعث دیده شدن محصول شما میشود.
اما در این میان میتوان از روش های تاثیرگذار دیگر نیز نام برد::

1 دیدگاه دربارهٔ «تعرفه تبلیغات محیطی در رباط کریم + بهترین روش های تبلیغات محیطی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *