get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

تبلیغات بیلبوردی در استان کردستان

کردستان برای اجرای تبلیغات بیلبوردی دارای موقعیت مناسبی است. اگر شما در راستای اجرای درست کمپین تبلیغاتی تان قصد اجاره ی بیلبورد در این شهر را دارید، بیلبوردها یک راه عالی برای برقراری ارتباط با مخاطب خاص است. همچنین اگر یک بیلبورد تبلیغاتی به خوبی طراحی شده باشد، ولی اگر در موقعیت مناسب قرار نگیرند، ممکن است شکست بخورد. مکان نقش مهمی در تعیین موفقیت تبلیغات بیلبوردی ایفا می کند، زیرا باعث می شود بیلبورد در محل خود با سرعت بالا ثبات و اعتبار خود را حفظ کند.

بیلبورد در کردستان

.

تابلو تبلیغاتی در کردستان

معرفی موقعیت طبیعی و گردشگری استان کردستان 

استان کردستان منطقه ی کوهستانی با آب و هوای معتدل و منحصر به فردی است  که در غرب کشور ایران با زیبایی های بکر و طبیعی و جذاب و دیدنی واقع شده است. استان کردستان مسیر و پل ارتباطی بسیاری از مسیر های کشوری است. استان کردستان یکی از استان های پرجمعیت و پر رفت و آمد کشور محسوب میشود. ازدحام جمعیت در این استان به دلیل  جاذبه های گردشگری بی نظیری که دارد بسیار است. استان کردستان یکی از قدیمی ترین کانون های زیستی و استقرار گاه های انسان در جهان محسوب می شود. موقعیت های طبیعی و ویژگی های جغرافیایی این منطقه و مناطق خاص و جذاب طبیعی عامل جذب گردشگران بسیار زیادی در این منطقه است.

دیوید آگیلوی از پیشگامان تبلیغات مدرن دنیا

دیوید آگیلوی در سال 1911 در بریتانیا متولد شد و در سال 1999 درگذشت. او در کنار بزرگانی مانند دکتر گالوپ (بنیان گذار موسسه گالوپ)، ریموند رابیکم و استنلی رزور از پیشگامان تبلیغات مدرن به شمار می رود. وی فعالیت حرفه ای خود را از موسسه گالوپ شروع کرده و در سال 1948با همراهی آقای ماثر برای اجرای ایده های تبلیغاتی خود اقدام به تاسیس آژانس تبلیغاتی آگیلوی کرد.

اجاره بیلبورد های تبلیغاتی در کردستان

 تبلیغات محیطی بیلبورد در جهان امروزه به عنوان یکی از مهم ترین شیوه های کسب و کار کاربرد یافته است و در برخی از موارد با توجه به معیار های مختلف و همچنین ویژگی ها و امتیازات مناسبی که این روش دارد، می تواند انتخاب اول بسیاری از مدیران برای شناساندن محصول خود به مشتری باشد.خواسته و هدف اصلی هر موسسه ای فروش محصولات و خدماتی است که ارائه می دهد. 

اجاره بیلبورد های تبلیغاتی در کردستان با توجه به ویژگی های جغرافیایی و طبیعی که دارد به انجام هرچه بهتر پلن های تبلیغاتی با سطح بالای بازدهی، کمک بسزایی میکند و سبب شناخت، نام تجاری موسسه و محصول شما می شود.

بیلبورد تبلیغاتی در کردستان

نحوه تبلیغات حرفه ای

از ابتدای شکل‌گیری تمدن بشریت، تبلیغات در بطن زندگی انسان‌ها ریشه دارد. تبلیغات در ابتدای پیدایش، به شکل برده‌داری نوین بوده و به تدریج به اشتغال زایی تبدیل شده است. تبلیغات روح بازرگانیست و واحد بازاریابی هر سازمان وظیفه معرفی محصول، تبلیغات حرفه ای و … را دارد. انتخاب نحوه تبلیغات (محیطی، چاپی، تلویزیونی و…) و همچنین نوع استراتژی تبلیغات (بسته، سریالی و…) نیز برعهده واحد بازرگانی است. آیا می‌دانید تبلیغات محیطی به عنوان رسانه برتر، ماندگارترین روش بین رسانه های تبلیغاتی است؟ در صورت تمایل مقاله چگونگی تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

تعرفه ی رزرو بیلبورد در کردستان 

تبلیغات محیطی در این استان وجود و ماهیت موسسه ها را بیان میکند واز ارزش گذاری بسیاری برخوردار است تعرفه اجاره بیلبورد در استان کردستان نسبت به ابعاد و اندازه تابلو های تبلیغاتی، موقعیت مکانی و جغرافیایی متغیر است و نمیتوان قیمت ثابت و مشخصی را تعیین کرد.جهت اطلاع از تعرفه ی تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد های تبلیغاتی در کردستان، کارشناسان متخصص کلینیک تبلیغات محیطی آراد آماده ارائه مشاوره به صاحبین کسب و کار می باشند.

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *