اجاره تابلو تبلیغاتی در اتوبان معلم

اجاره تابلو تبلیغاتی در اتوبان معلم از گزینه های برتر برای ایجاد برندینگ در کسب و کارها می باشد. تبلیغات محیطی به عنوان یگی از موثرترین رسانه های تبلیغاتی توانسته است تا در کنار کسب و کار ها و برندها نقش آفرینی زیادی نماید. یک بیلبورد تبلیغاتی ظرفیت این را دارد که روزانه صدها هزار بار دیده شود. هر روز این بیلبورد ها رنگ و لعاب تازه تری می گیرند و توسعه ی بیشتری پیدا می کنند. به عبارت دیگر صاحبان برندها خود را مدیون این رسانه ی تبلیغاتی می دانند. در ایران شرکت هایی مثل ایرانسل و اسنپ دائما در حال اکران هستند. طوری به یاد ها مانده اند که به آسانی فراموش نمی شوند. تابلوهای تبلیغاتی در اتوبان معلم که مسیر بین اصفهان تا تهران می باشد، دارای انواع تبلیغات محیطی مثل بیلبورد، تابلو عابر پیاده و استرابورد می باشد. شما می توانید با استفاده از مشاوران هلدینگ آراد نیاز خود را در زمینه ی تابلوهای تبلیغاتی برآورده نمایید.

تابلو تبلیغاتی در اتوبان معلم

میزان بازدهی اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی در اتوبان معلم

اتوبان معلم که در مسیر اصفهان به تهران قرار دارد مسیری بسیار پرتردد می باشد. طبق سامانه های ثبت تردد، این اتوبان روزانه تا هزار تردد هم ثبت شده است. به هر میزانی که تبلیغات محیطی حجم بیشتری داشته باشد طبیعتا بازدهی بالاتری خواهد داشت. با اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی در اتوبان معلم می توان تبدیل به برند های برتر کشور شد.

آراد؛ مجری تبلیغات محیطی در اتوبان معلم

راه حل برای پیشی گرفتن در کسب و کار ها تبلیغات محیطی می باشد. با تبلیغات محیطی یک کسب و کار می تواند به افزایش فروش دست پیدا کند. هدف از بالابردن یک بیلبورد این است که یک محصول و خدمات به چشم بیاید و دیده شود. اتوبان معلم یکی از اتوبان های با ظرفیت بالا در زمینه ی تبلیغات محیطی می باشد. آراد به عنوان مجری تبلیغات محیطی در طول سال های متمادی توانسته است تا به کسب و کار های مختلفی مشاوره های تخصصی بدهد و برند آن ها را رشد دهد. آراد با خدمات با کیفیتی که ارائه می دهد مشتریان خاص خود را دارد و آنها از رضایت وافی برخوردار بوده اند. آراد با بهره برداری از پل های عابر پیاده و در اختیار داشتن فضای تبلیغی روی عرشه ها می تواند در طولانی مدت میزبان بیلبوردهای شما باشد. برای دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان آراد در تماس شوید.

مردم وقتی و در جایی که احساس خوبی دارند پول خرج می کنند.

والت دیزنی
بیلبورد در اتوبان معلم

بیلبورد در اتوبان معلم

بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان معلم

بیلبوردهای در اتوبان معلم

لایت باکس در اتوبان معلم

تابلوهای تبلیغاتی در اتوبان معلم

اجاره تابلو تبلیغاتی در اتوبان معلم

تبلیغات محیطی در اتوبان معلم

پل هوایی در اتوبان معلم

تبلیغات بیلبورد در اتوبان معلم

استرابورد در اتوبان معلم

قیمت بیلبورد در اتوبان معلم

تعرفه بیلبورد در اتوبان معلم

5/5 - (3 امتیاز)