تابلو و بیلبورد تبلیغاتی (تبلیغات محیطی) جاده تهران ساوه

اجاره تابلو و بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان تهران – ساوه می تواند رشد کسب و کار شما را تضمین کند. تابلو های تبلیغاتی یکی از موثرترین روش های تبلیغات محیطی به شمار می رود. با پیروی کردن از اصول صحیح تبلیغات بیلبوردی می توانید کسب و کار خود را به توده ی عظیمی از مردم معرفی کنید.

یک ایده بسته به استعدادی که با آن برخورد می کند می تواند به خاک یا جادو تبدیل شود.

بیل برنباخ

آنچه که واقعا باعث می شود، مصرف کنندگان تصمیم به خرید یا عدم خرید بگیرند؛ محتوای تبلیغات شماست. نه شکل آن!

دیوید اوگیلوی
تبلیغات محیطی در بزرگراه تهران - ساوه

بهترین بازتاب از بیلبوردهای تبلیغاتی جاده تهران-ساوه

بسیاری از صاحبان مشاغل و و مدیران هنگام دیدن نتایج تبلیغات بیلبورد و بازدهی آن شگفت زده می شوند. چون گستره وسیعی از مخاطبان، روزانه از تبلیغات بیلبورد موجود در اتوبان تهران – ساوه  شما دیدن می کنند. مانند هر نوع از تبلیغات و بازاریابی دیگر، گروهی از مشاغل بیشترین بازتاب را از تابلو های تبلیغاتی اتوبان تهران – ساوه می گیرند. با این وجود اگر شما جزو یکی از این دسته ها نیستید، بیلبورد شما همچنان می تواند نقش مهمی در بهبود آگاهی از برند و معرفی کسب و کار خود داشته باشید.

  • رستوران ها
  • هتل ها
  • مجتمع های رفاهی
  • جاذبه های توریستی واقع شده در اتوبان تهران – ساوه
  • مراکز خرید

موقعیت مکانی اتوبان تهران – ساوه

جاده تهران – ساوه با نام بزرگراه آیت الله سعیدی شناخته می شود. اتوبان ساوه یا آزادراه تهران – ساوه از سمت شمال میدان آزادی تهران شروع می شود. از میدان فتح، خیابان قزوین، یافت آباد و میدان زمزم عبور می کند. اتوبان ساوه از شمال تا جنوب کشیده شده است.قسمت جنوبی این آزاد راه هم به بزرگراه آزادگان، واقع در غرب تهران که مهم ترین محور ارتباطی مرکز استان تهران است، متصل می شود. همچنین جاده ساوه دسترسی به بهشت زهرا را برای ساکنان غرب تهران آسان تر نموده. استفاده از بزرگراه تهران – ساوه مسیر رسیدن به چندین شهرستان دیدنی را نیز راحت کرده است.

شهر های در مسیر تهران – ساوه

تابلو تبلیغاتی در جاده تهران - ساوه
بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان تهران - ساوه

مزایای تابلو های تبلیغاتی در اتوبان ساوه

مخاطب اسیر در بیلبورد های تبلیغاتی

یکی از مزایای تابلو های تبلیغاتی در اتوبان تهران – ساوه، داشتن مخاطب اسیر است. درصد بسیار کمی از مردم تبلیغات را جدی گرفته و آن را دنبال می کنند. اما اکثریت مردم، هنگام مواجه با تبلیغات به هر نحو ممکن، از آن ها فرار می کنند. با عوض کردن کانال تلوزیونی، رد کردن آگهی تبلیغاتی با موبایل و غیره. اما هنگام مشاهده تبلیغات بیلوردی نمیتوان با چشم بسته رانندگی کرد. در نتیجه، اگر تبلیغات هوشمندانه و جذابی داشته باشید، به راحتی در ذهن مخاطبان خود می مانید.

تصمیمات خرید مخاطبان تابلو تبلیغاتی

کسب توجه مردم از بیلبورد تبلیغاتی تنها نیمی از مسیر پیشرفت شماست. تبلیغات بیلبوردی در اتوبان ساوه به شما کمک می کند تا به مخاطب هدف خود برسید. پس با برنامه ریزی درست و راه اندازی کمپین تبلیغاتی مناسب، وارد این حوزه تبلیغاتی شوید. همچنین می توانید برای کسب مشاوره تبلیغاتی با کارشناسان ما در هلدینگ آراد در تماس باشید.

بیلبوردهای موثر در اتوبان تهران ساوه

برای گرفتن بیشترین راندمان از تابلو های تبلیغاتی اتوبان تهران – ساوه، باید آگهی تبلیغاتی جذاب داشته باشیم. فقط یک آگهی تبلیغاتی هوشمند است که واقعا مورد توجه قرار می گیرد و در ذهن حک می شود. باید تبلیغات ساده و هوشمندانه را انتخاب کنیم که توجه فوری مخاطب را به خود جلب کند. در آخر مطمئن شوید که کسب و کار شما به وضوح و برجسته نشان داده می شود، به گونه ایی که مخاطبان تبلیغ مربوطه را با نام تجاری شما مرتبط کند.

نکات مهم هنگام نصب تابلو و بیلبورد تبلیغاتی

برای گرفتن بیشترین نتیجه از تابلو تبلیغاتی در اتوبان تهران – ساوه باید به نکاتی توجه داشته باشیم. مثل مکان مناسب برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی، زمان مناسب برای تبلیغات، طراحی تابلو تبلیغاتی، شعار تبلیغاتی مناسب و غیره.

خدمات ما

آژانس تبلیغاتی آراد به عنوان صاحب بیشترین تعداد رسانه محیطی، با اجاره تابلو و بیلبورد های تبلیغاتی در اتوبان ساوه به رشد شغلی شما کمک می کند. همچنین می توانید با مشاوران آراد در زمینه بازاریابی، شعار تبلیغاتی، برندینگ و غیره مشورت کنید. برای اجاره تابلو و بیلبورد تبلیغاتی در جاده تهران – ساوه، با ما در تماس باشید. مجری تبلیغات محیطی وظیفه دارد با راه اندازی کمپین های تبلیغاتی در اتوبان تهران ساوه و دیگر نقاط کشور، بازدهی تبلیغاتی شما را افزایش دهد. شرکت های تبلیغاتی در اتوبان تهران – ساوه، میتوانند بهترین مشاوره های تبلیغاتی را در اختیار شما قرار دهند.

4.9/5 - (28 امتیاز)

6 دیدگاه دربارهٔ «تابلو و بیلبورد تبلیغاتی (تبلیغات محیطی) جاده تهران ساوه»

  1. بهترین بازه زمانی که برای بیلبورد های تبلیغاتی و کمپین تبلیغاتی پیشنهاد می دید چه زمانی هستش؟

  2. گروه بازاریابی شرکت زمرد ایران زمین

    چند مجری تبلیغات محیطی در اتوبان تهران – ساوه فعالیت میکنند؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *